0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Как да си контролираме нервите
« Отговор #240 -: Март 27, 2013, 12:30:52 pm »
Дидомира аз викам, ама като ревне не го оставям да реве. Прегръщам го, може би си мисли, че като викам не го обичам. Въпроса е, че започва постепенно да слуша и да се разбираме.
За "паркиран"е в 18.30 съм го правила, като усетих, че голямото мрънкане е за сън. Не се е събуждал по-рано. Даже сериозно вярвам, че и тук зависимостта "колкото повече, толкова повече" я има. Като го сложа по-рано се събужда по-късно. Има и друг елемент при нас, просто през деня не спи достатъчно според мен.
*
Re: Как да си контролираме нервите
« Отговор #241 -: Март 27, 2013, 13:09:11 pm »
Блу, преди две-три седмици сме седнали на едно кафе и до нас охраната - черен. Малката не спря да му се хили и да го гледа. Таткото само не счупи стола от стискане :lol: не ги долюбва човека...

Дидомира, може би е добра идея да изместиш банята дори и да не си легне веднага след нея.




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
Re: Как да си контролираме нервите
« Отговор #242 -: Март 27, 2013, 13:17:13 pm »
И аз като стара свекърва пак да се намеся :) - това е добра идея като почне много да крънка вечер: по-ранна баня, малко спокойна игра, ядене и в леглото.
Re: Как да си контролираме нервите
« Отговор #243 -: Март 27, 2013, 13:17:22 pm »
м-и, гушкам я ,бе .Хич не я оставям да реве даже , ама тя ревва още повече и се катери по мен  :D! Слагаме я на земята , почва да се търкаля и след малко пак рев. Иначе съм склонна да мисля ,че като я слагам вече по -рано спи до по -късно . Две сутрини вече се буди след 7 ч. ,което е изумително за нея .Ама ако я сложа в 6 и 30 тя ще се събуди да яде и после не знам дали ще иска да спи , та трябва я сложа чак в 22 часа ...., не че съм пробвала .

« Последна редакция: Март 27, 2013, 13:20:49 pm от Дидомира »
Re: Как да си контролираме нервите
« Отговор #244 -: Март 27, 2013, 13:18:51 pm »
hope-love, Оливче , ще пробваме и това .
Дано проработи !

Между другото само да поясня , защо така се шашкам.Ния е едно изключително спокойно бебе и не помня така да е ревала . Мрънка си , криви се и има характер вече ,което е нормално , но никога така не е ревала с часове .. та затова и писах .
« Последна редакция: Март 27, 2013, 13:24:46 pm от Дидомира »
*
Re: Как да си контролираме нервите
« Отговор #245 -: Март 27, 2013, 13:20:47 pm »
Първото гадже /от детската/ на щерката още го помня. Ама хич не го харесвах! На всичко отгоре й беше до кръста. После колко модела се смениха  :lol: Престанах да се шашкам, га че ли е тръгнала да се жени и реших, че ще си пазя нервите за по-важни неща.

То, щото като тръгнат да се женят, много ще ни питат. А ние ще се тръшкаме-тръшкаме, па ще ни мине  :wink: Да са живи и здрави.
*
Re: Как да си контролираме нервите
« Отговор #246 -: Март 27, 2013, 13:51:13 pm »
В тази връзка да ви разкажа и аз за гаджетата в детската, малко спам ама ще ми простите.
Деси още от втора група, може и в първа да е било, но аз нямам спомен, та има едно момченце което толкова много я харесва и не спира да й го показва ежедневно. Сега са четвърта група, детето дори вечер плаче и казва на майка си (познаваме се с нея), че Деси през деня не му обърнала никакво внимание и не искала да играе с него. А той е толкова сладък "младеж", за 8-ми март, за 14-ти февруари, за първа пролет, абе за всеки празник й прави картичка, купува й се цветенце и т.н. И какво се случва преди 2 седмици, тя идва и ми казва че иска да си поговорим като най-добри приятелки насаме(това го практикуваме редовно и дава резултат за сега, споделя ми си всичко важно за нея и разбира се и аз на свой ред споделям "само" с нея важни неща :wink:) и ми призна, че вече много харесвала Йони, беше толкова сладка :D На другия ден му казала и на него и той на свой ред много се зарадвал :lol:
Та, на моята мома й трябваха 4г. ухажване, за да поддаде, ако и в бъдеще е така аз съм доволна, стига все пак да се ожени де, не да чака 10г. някой да я ухажва :lol: :P
Re: Как да си контролираме нервите
« Отговор #247 -: Март 27, 2013, 14:11:25 pm »
При тоз богат любовен опит на нашите деца, незнам дали няма да ни трябва отделна тема за "гаджетата" им, ама и аз ще се пльосна тука със "спам". В първа група още първите дни едно момиченце дотича да ни догони на излизане от двора на детската, неочаквано целуна моят юнак и каза "довиждане Гошко". Ние тогава и двата онемяхме смутени. Явно тя си го бе избрала още тогава. Доста по-късно разбарх, че това е Мими и че с нашто момче са гадежета, ще се женят и пр. Мими е сладка, умница - споделят си разни неща, говорят си много разумни работи, а не като простотийките, които обменят с някои от момченцата, добре си играят... Тъй че първото "гадже" на сина ми не ми дава повод за НЕРВИ! Ето че пак успях да се вмъкна в темата! :) :) :)
*
Re: Как да си контролираме нервите
« Отговор #248 -: Март 27, 2013, 14:22:16 pm »
Хе-хе, ами отворете тема, аз ще дойда като консултант  :lol: :lol: :lol:
*
Re: Как да си контролираме нервите
« Отговор #249 -: Март 27, 2013, 14:30:20 pm »
 :lol: Темата започна много да ми харесва  :lol:
Ние сме в любовен четириъгълник  :lol: Нашите гаджета са две близначки от групата - отначало Криси обичаше Зарина, а Дани - Ивая, после ги размениха да не се карат, сега Пак Криси обича Зарина, тя обича Дани, а Ивая ходи ги целува и двамата  :lol: Дани каза, че ще се жени за Зарина, а Криси за Ивая, Адрианка, Невенка и Габито - не искал една жена, искал много  :lol:
Re: Как да си контролираме нервите
« Отговор #250 -: Март 27, 2013, 14:32:33 pm »
Мими, виждала бях снимки на твойте двамцата с две близначки, ама не знаех, че са в една група. Е там купона вече е безкраен! Сладури!
Re: Как да си контролираме нервите
« Отговор #251 -: Март 27, 2013, 15:00:33 pm »
Хахахаха!
Мими, готвиш ли се за толкоз много снахи  :wink:
Сметни им и по две деца - и ей ти футболен отбор  :lol:  :lol:  :lol:
*
Re: Как да си контролираме нервите
« Отговор #252 -: Март 27, 2013, 15:17:44 pm »
а Криси за Ивая, Адрианка, Невенка и Габито - не искал една жена, искал много  :lol:
Знае какво иска младежът. А девойките на какво мнение са? :)


*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Как да си контролираме нервите
« Отговор #253 -: Март 27, 2013, 15:24:27 pm »
Много на добре върви темата - как да си контролираме нервите.... :lol:

Малко любовни трепети и от нашата къща -
Митака ще се жени за всяка девойка от "Гласа на България"
Калина естествено за да е като него също,
но той много дълго и обясняваше как жените са за него, тя да си избере мъж!

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Как да си контролираме нервите
« Отговор #254 -: Март 27, 2013, 16:06:39 pm »
Дидомира моя младеж го къпя вече в 17ч просто го поразсънвам и продължаваме с игрите :)

Ще ви чета темичката с гаджетата с интерес  :D нали ми е далече  :wink:
*
Re: Как да си контролираме нервите
« Отговор #255 -: Март 27, 2013, 16:21:06 pm »
дидомира, питам се дали това, което описваш не е един доста познат "феномен" - като сме си сами с децата, нещата са спокойни, като дойде таткото/баба/дядо и настава малък хаос? при нас също е така - но тя си пищи от него, къде на закачка, къде наистина, къде той се заиграва с нея по този начин. не знам какво е решението на това, ама ми заприлича.
Re: Как да си контролираме нервите
« Отговор #256 -: Март 27, 2013, 16:22:34 pm »
Ехх, търпение нямам и аз да се "оплаквам " с любовните ни трепети .Така искам да дойде време и да си казва какво иска и какво я тормози.
Ето да се оплача пак сега . Значи спа час и нещо до 14 и 10 . В 15 и 30 както си играеше почна да скимти , да се мята и после прерасна в рев . Като се чудя какво да я правя я сложих след няма и час и половина да спи. Е , сега почти час си стои в кошарата сама , от време на време смуче палеца както винаги , гледа , върти се ... обаче не реве . Какво става и аз не знам вече .
Re: Как да си контролираме нервите
« Отговор #257 -: Март 27, 2013, 16:24:55 pm »
дидомира, питам се дали това, което описваш не е един доста познат "феномен" - като сме си сами с децата, нещата са спокойни, като дойде таткото/баба/дядо и настава малък хаос? при нас също е така - но тя си пищи от него, къде на закачка, къде наистина, къде той се заиграва с нея по този начин. не знам какво е решението на това, ама ми заприлича.

Миии, същото е . Само дето днес за първи ден го направи и като сме си сами .
Това състояние беше и като бяхме месец при свекър и свекърва ми. Всяка вечер ревеше , та се принудихме един по един да стоим сами с нея в друга стая . Превъзбужда ли се .... не зная и аз.
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Как да си контролираме нервите
« Отговор #258 -: Март 27, 2013, 16:45:59 pm »
Дидомира, пробвала ли си да я оставиш само с таткото като се прибере. Моята си мислеше, че татко и като си дойде и аз ще изчезна. Почваше да реве само да отида до банята или да простирам. Беше ме побъркала. И сега като е голяма е по-спокойна ако единия е с нея, като сме и двамата се чуди как да "отстрани баща си" - явява и се явно конкуренция. :oops:
А може и самото дете да иска да остане в кошарата на спокойствие - при нас беше абсурд този вариант. Мразеше кошарата! :oops:
Re: Как да си контролираме нервите
« Отговор #259 -: Март 27, 2013, 17:03:25 pm »
Дидомира, пробвала ли си да я оставиш само с таткото като се прибере. Моята си мислеше, че татко и като си дойде и аз ще изчезна. Почваше да реве само да отида до банята или да простирам. Беше ме побъркала. И сега като е голяма е по-спокойна ако единия е с нея, като сме и двамата се чуди как да "отстрани баща си" - явява и се явно конкуренция. :oops:
А може и самото дете да иска да остане в кошарата на спокойствие - при нас беше абсурд този вариант. Мразеше кошарата! :oops:

 yana-v, мислех че си познавам детето си , ама уви ...
от час и нещо стои в кошарата и още не е заспала .Това и при нас беше абсурд и повярвай аз съм още по изумена как стои , не плаче , а само гледа и се кокори .От 14 часа не е спала и сега ще се моля като  я нахраня да поспи ,че не ми се мисли пак как ще  откара довечера .
Иначе не съм излизала от стаята ,че вечер уж като хората и ние сядаме на масата да се видим и кажем две думи ... ,не че ни се получава . :D