0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #860 -: Ноември 25, 2014, 16:24:32 pm »
Чудесни новини! И двете ще се оплодят  :crossfingers:
*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #861 -: Ноември 25, 2014, 17:52:47 pm »
Галина и от мен стиснати палчета  :crossfingers:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #862 -: Ноември 25, 2014, 18:01:38 pm »
Здравейте момичета имам притеснения теста ми е положителен но днес ми е датата на цикъла и имам мн силни прерязвания и болки в яйчниците.А вече имам такива спонтанни аборти и съм силно притеснена.Моля ви ако на някой му се е случвало да сподели .Благодаря
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #863 -: Ноември 26, 2014, 15:06:50 pm »
Абе, еййййййййй, я гони гадните мисли навъннннннннннн!!!!!!!!!!!
Няма такива работи да се случват вече  :wink:
Теста е положителен и бебето ще бъде факт след има-няма 8-9 месеца  :lol:
Ай честитооооооооооо!
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #864 -: Ноември 26, 2014, 15:26:41 pm »
Благодаря момичета за куража който ми вдъхвате.Нашия доктор  не признава високите нива на  НК- клетки има ли някой с високи такива и без никакво вливане.Ще ви бъда благодарна за отговорите.
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #865 -: Ноември 26, 2014, 16:01:48 pm »
Много съм притеснена- днес звъннах да питам дали са се оплодили моите яйцеклетки и ми казаха, че едната е неправилно оплодена, а за другата не се знае-да звънна утре да ми кажат със сигурност какво става. Вчера бях толкова обнадеждена и пълна с вяра, а днес пак е ужасен ден.  Вече незнам, май върви към провал моя първи опит, може да не стигнем до трансфер. Това чакане ме убива. Късмет на всички останали!
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #866 -: Ноември 26, 2014, 16:35:31 pm »
Галина, не бързай!
Я си пусни нещо смешно, излез с приятелки, разходи се, макар и студено, ще те отрезви студа  :lol:
Щом няма какво да кажат, те изчакват!
Нищо се не знае пък! Може да са вашите борци!
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #867 -: Ноември 26, 2014, 17:20:16 pm »
GICA, аз не съм правила никакви вливания за НК клетките, въпреки че имах назначени такива от Конова от Плевен. Изследвани са ми защото преди успешното инвитро имам един мисед аборт и две извънматочни бременностти. Бях ходила до Плевен, преди да ида при д-р Александров. Доколкото четох и в истанбулските клиники не ги зачитат тези НК клетки. Честити ти две чертички!

galina_89, кураж!



*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #868 -: Ноември 26, 2014, 19:49:17 pm »
GICA, аз не съм правила никакви вливания за НК клетките, въпреки че имах назначени такива от Конова от Плевен. Изследвани са ми защото преди успешното инвитро имам един мисед аборт и две извънматочни бременностти. Бях ходила до Плевен, преди да ида при д-р Александров. Доколкото четох и в истанбулските клиники не ги зачитат тези НК клетки. Честити ти две чертички!

galina_89, кураж!

GICA
аз не съм правела сега процедурата си в АГ , но също имах назначени вливания заради НК клетки, но в Селена, където би успешния ми опит, не са и питали за наличието или липсата на такива, нито пък са ми ги изслидвали, а само няколко месеца преди процедурата ги бях изследвала в КИРМ Плевен :lol: Бая височки си бяха ст-стите :o

Много успех на всички!


*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #869 -: Ноември 27, 2014, 09:50:19 am »
Galina,търпение му е майката:)
Няма как знам,че ти е притеснено.Кураж,мила :bighug:

GiCA,Честито ,мила :D.За НК-клетките не съм запозната,а за болките аз имах много такива още преди теста и си продължиха до към 3 месец.

Късмет ,момичета:)
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #870 -: Ноември 27, 2014, 17:19:55 pm »
Благодаря ви за подкрепата, но още имам нужда от нея, така че продължавайте да ми стискате палци. Днес Ани ми каза че моето ембрионче се развива, но с бавни темпове, каквото и да означава това.  Все още се надявам, че то прилича на таткото, защото той е спокоен и не бърза :)))) Утре пак ще проверявам, казаха ми че ако продължи да се развива може да ми го върнат, но не се знае още. Силно се моля моето чудо да се развива и да е добре и да има шанс за него. Толкова много го искам, дано да знае това. Благодаря че ви има да има с кой да си споделяме трудните мигове. Съжалявам за дългия пост, но наистина ми се искаше да споделя с хора, които ще ме разберат напълно какво ми е! Силно ви прегръщам!
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #871 -: Ноември 28, 2014, 10:18:28 am »
 :goodluck: :goodluck: :goodluck:
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #872 -: Ноември 28, 2014, 13:44:03 pm »
Днес отново нямам добри новини, развиваме се,но много бавно. Чакането продължава утре пак ще звъня да питам какво се случва. Вече незнам да се надявам ли, да се моля ли, да плача ли... Чувствам се УЖАСНОООООО! Дали може да си навакса до 4-ти ден???
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #873 -: Ноември 28, 2014, 21:14:13 pm »
Галина89 стискай още малко, трудно е, ама  :oops: Защо го чакате до 4 ден не ми става ясно, както и защо инфото получаваш от Ани 8O


Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #874 -: Ноември 28, 2014, 21:41:59 pm »
Просто утре е 4 ден от пункцията, равиваме се бавно. А контакт държа с Ани, тя ме информира, какво да правя?
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #875 -: Ноември 28, 2014, 23:24:18 pm »
Щом изчакват има защо. Надежда има  yahoo_17  А знаеш ли на колко е разделено ембриончето засега?

Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #876 -: Ноември 29, 2014, 09:50:12 am »
Незнам, не съм питала и не са ми казвали. Все още се надявам.
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #877 -: Ноември 30, 2014, 18:41:42 pm »
Утре е големия ден- окончателно ще ми кажат какво се случва с моя ембрион и дали ще ми го върнат. Силно се надявам, че за два дни е пораснало и се развива нормално. Утре е 6-ти ден от пункцията и много искам да ми го върнат. Успех на всички, които са в очакване.
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #878 -: Ноември 30, 2014, 19:43:32 pm »
Това ембрионче е много  борбено  :D Стискам палци да е наваксало и да си го прибираш вече за 9 месеца  :goodluck:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #879 -: Декември 01, 2014, 11:41:15 am »
Здравейте момичета всичко беше както трябва докато вчера не се събудих с кафяво зацапване и сега лежа и се моля всичко да е наред.Дано този път ми се разминат всички лошотии.