0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Поредна слънчева седмица - 15.10 - 21.10
« -: Октомври 15, 2012, 09:01:41 am »
Добро утро от мен и весела и слънчева седмица с много приятни емоции  :)

За мен миналата завърши много изненадващо - преди 2 дни теста за бременност отчете  :bfp:  :cheerleader:  Доста неочаквано, но се радваме въпреки малко лошото ни положение в момента.
Но гледаме позитивно на нещата и се надяваме да се оправи всичко :lol:



Re: Поредна слънчева седмица - 15.10 - 21.10
« Отговор #1 -: Октомври 15, 2012, 09:35:29 am »
Честито Иванита, прекрасна новина :)

Слънчева седмица и от мен и всички да сте здравички!
[/url][/url]
*
Re: Поредна слънчева седмица - 15.10 - 21.10
« Отговор #2 -: Октомври 15, 2012, 09:49:37 am »
Слънчевата седмица започна с много хубави новини :) Честито и от мен  :wink:
*
Re: Поредна слънчева седмица - 15.10 - 21.10
« Отговор #3 -: Октомври 15, 2012, 09:51:45 am »
Желая ви хубава и слънчева седмица! Да сте много здрави и вие, и децата!

иванита, честита изненада!  :D

*
Re: Поредна слънчева седмица - 15.10 - 21.10
« Отговор #4 -: Октомври 15, 2012, 10:20:08 am »
Страхотен старт на седмицата, Иванита.

Желая да остане ведра и топла до края тази октомврийска седмица.
Re: Поредна слънчева седмица - 15.10 - 21.10
« Отговор #5 -: Октомври 15, 2012, 10:24:16 am »
Честито, Иванита!
Чудесна новина!!! Ще се справите, ще видиш :)
Слънчева и усмихната седмица и на всички останали :)


*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Поредна слънчева седмица - 15.10 - 21.10
« Отговор #6 -: Октомври 15, 2012, 10:25:43 am »
Честито Иванита,с положително мислене и позитивна нагласа всичко ще е ОК
*
Re: Поредна слънчева седмица - 15.10 - 21.10
« Отговор #7 -: Октомври 15, 2012, 10:31:38 am »
Честито, Иванита!!! Страхотна изненада!

Здрава, слънчева и усмихната седмица!

Моето момче си подобри прическата, че му свършили листчетата за рязане и довършил апликацията с косичка :)
Re: Поредна слънчева седмица - 15.10 - 21.10
« Отговор #8 -: Октомври 15, 2012, 10:42:58 am »
Иванита, прекрасна новина! Честито  :P

*
Re: Поредна слънчева седмица - 15.10 - 21.10
« Отговор #9 -: Октомври 15, 2012, 10:49:17 am »
Много хубави новини,ivanita.   :P Ще намерите изход щом ви е споходило такова щастие.


Re: Поредна слънчева седмица - 15.10 - 21.10
« Отговор #10 -: Октомври 15, 2012, 11:59:33 am »
Иванита, честито и от мен! Успех! :D Ще се справите, как няма! :wink:

Имам въпрос, но не е свързан с бебешко-детската тематика.
Дайте ми, моля ви, добър ендокринолог от София или Плевен. Не става дума и за репродуктивен проблем, а за мой близък с диабет, който русенската най-добра ендокриноложка щеше да го умори с някакви експериментални хапчета.


Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Поредна слънчева седмица - 15.10 - 21.10
« Отговор #11 -: Октомври 15, 2012, 12:26:33 pm »
Кокиче, в Ендокринологията на 13тия етаж на Майчин дом са добри, но там е клиниката. А на -1 етаж са специалистите, при които може да се ходи с направления, но с предварително записан час. Д-р Лазарова следи състоянието на моята половинка и засега е доволен, но той не е с диабет, а само с инсулинова резистентност.

Аз пък май месец "лежах" в клиниката на 13тия етаж, като ми правеха всекидневно изследвания и слава богу отхвърлиха диабет и при мен. По лично моя преценка, там няма случайно попаднали лекари.

Тъй като е от Русе, препоръчвам да дойде тук с направление за хоспитализация и тук на място ще я изследват, и ще й предпишат правилно лечение, а ако не се налага да преспива в болницата и има къде да отседне в София, спането не е задължително. Единствено трябва предварително да се уговори дата за плановото постъпване в клиниката.
*
Re: Поредна слънчева седмица - 15.10 - 21.10
« Отговор #12 -: Октомври 15, 2012, 12:35:34 pm »
Слънчева и здрава седмица и от нас!

Стефуняка, от днес са си в тяхната група. Беше много доволен като влезе сутринта в новата им стая, хареса си една детска печка и се зае да "готви" ;)

Иванита, страхотна новина, лека и безпроблемна бременност!


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
Re: Поредна слънчева седмица - 15.10 - 21.10
« Отговор #13 -: Октомври 15, 2012, 13:40:32 pm »
Честито Иванита
лека, слънчева и ведра седмица пожелавам.
Спомням си преди да забременее сестра ми и още правеха поредния опит, трябваше да купуваме нещо за село, вече не помня какво и аз на шега казах, че ние сме финансово зле и точната дума която използвах беше "бедни". Тогава зет ми ме затапи толкова хубаво, че сега вече не се оплаквам въобще. Неговата реплика беше : " Не може да сте бедни, защото имате две деца, здрави и палави."
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Поредна слънчева седмица - 15.10 - 21.10
« Отговор #14 -: Октомври 15, 2012, 13:52:51 pm »
Честито Иве, много усмивки Ви желая  :)

http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Поредна слънчева седмица - 15.10 - 21.10
« Отговор #15 -: Октомври 15, 2012, 13:54:58 pm »
Благодаря на всички за пожеланията. :) Дано другия месец като отида на преглед всичко да е наред. От там нататък ще го мислим в движение.


*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Поредна слънчева седмица - 15.10 - 21.10
« Отговор #16 -: Октомври 15, 2012, 14:19:30 pm »
Хубава седмица и много здрави деца.

Аз сутринта заведох децата на градина, въшпреки, че в 3 сутринта Никол отново направи пристъп от кашлицата и сега тръпна дали ще ме извикат да ги прибирам. Вече незнам какво да и дам и къде да я заведа. Двама лекари я преглеждаха, нищо и няма ама не спира да кашля. Сменихме 4сиропа за кашлица и няма и няма.

Заведох ли писах? Влачих Алекс през по голямата част от пътя до градината, като той пищеше колкото сили и глас има:( Изпуснах му ръката по едно време и той хукна да бяга в обратната посока. нито да оставя на пътя Никол и Дани, нито да тръгна след Алекс. А и като тръгнех към него той започваше още по-силно да пищи и да бяга . Верно, че беше 8 часа но доста хора се спряха да ни гледат сеира. Само една жена се сети да го хване и да го доведе при мен, въпреки, че той я орита цялата. Ми, набих го, честно ви казвам. Докато седях на колене на улицата за да успокоя другите двама Александър го отнесе защото не издържах. Та влачих го и ревах докато стигнем до градината. Ники се разплака като видя, че плача-тръгна да ме целува и прегръща и аз съвсем се предадох. 3 минути след като влязоха вътре Алекс вече не плачеше. Още съм му много ядосана па ако ще и да не е правилно. Да не говорим, че  разревахме поне 4 деца, които влязоха с нас и след нас.

Утре ще е ужас, но ще ги заведа вероятно с такси, защото няма да стане иначе.

Иванита, честито и спокойна бременност:)
*
Re: Поредна слънчева седмица - 15.10 - 21.10
« Отговор #17 -: Октомври 15, 2012, 14:29:52 pm »
Лис, как ги водиш 3 броя сама просто недоумявам 8O Герой голям си ти. Да са здрави само! Пуска ли на Никол секрет? Противоалергичен сироп пи ли в рамките на 4те сменени?
« Последна редакция: Октомври 15, 2012, 14:40:31 pm от midge »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Поредна слънчева седмица - 15.10 - 21.10
« Отговор #18 -: Октомври 15, 2012, 14:38:38 pm »
Петина, помисли за някой, който да помолиш сутрин да ти помага да ги водиш на градина - само докато свикнат. нали имаше една жена да чисти - нея да хванеш, или приятелка, комшийка, съфорумка... съжалявам, че не съм във Варна, щях да идвам аз да помагам.

не бива да си причиняваш и този стрес на всичките други отгоре. трябва си малко помощ в ключовите моменти.

помисли...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Поредна слънчева седмица - 15.10 - 21.10
« Отговор #19 -: Октомври 15, 2012, 14:47:54 pm »
Иванита, честито и от мен.
Елиа днес прави 10м., другата седмица почваме храната от кухнята, а от 1-ви тръгвам на работа. Как неусетно минава времето!