0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Майка с тризнаци се нуждае от помощ
« Отговор #80 -: Септември 15, 2012, 12:04:05 pm »
Май всички сме такива. И аз така - не зная как да го коментирам дори.
*
Re: Майка с тризнаци се нуждае от помощ
« Отговор #81 -: Септември 15, 2012, 12:36:11 pm »
Честно казано още от началото нещо не ми се видя наред, затова и се въздържах да споделя линка във ФБ. Както беше писала Джам по-горе, и аз имах нужда от още информация, за да преценя добре какъв е случая. Да, мъчно ми стана и на мен за децата, разбира се, но все пак нещо ме глождеше, че нещата не са съвсем както се представят.

Видяла съм какво ли не в живота си и съм научила едно - никога да не приемам за чиста монета нищо. На такива изумителни интриги и предателства съм се нагледала (за щастие не лично към мен), че вече нищо на този свят не може да ме учуди. Хора, нрави, обстоятелства и съдби всякакви.

Така че аз съм по-скоро от прекалено недоверчивите (дето има един лаф - и на сянката си не вярвам), винаги и всичко подлагам на съмнение и проверявам задължително - особено, когато интуицията ми подсказва още на пръв поглед, че нещо не е съвсем наред...може и да не е много хубаво, но поне ме предпазва от подхлъзвания и измами...
Както и да е, да са живи и здрави дечицата и да пораснат добри хора - искрено се надявам!
За останалото не коментирам - кой каквото прави, на себе си го прави.
« Последна редакция: Септември 15, 2012, 12:40:25 pm от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: Майка с тризнаци се нуждае от помощ
« Отговор #82 -: Септември 15, 2012, 12:57:49 pm »
Май всички сме такива. И аз така - не зная как да го коментирам дори.

И аз :-( Занапред няма да си затваряме сърцата, но ще си отварям повече очите.
А аз говорих със Златина и нито за миг не се усъмних. И на stefiz веднага звъннах, пък тя взе че обра гардероба на Еленка... Съжалявам, че с бързото пускане на тази тема сме подвели неволно и други потребители.

Monkey, дори да има истина в първата публикация, не е трябвало да се крият важни факти като съдбата на бащата и особено за джипа. Защото няма как да се скрие това, хората разбраха за половин ден и това подложи на съмнение всичко казано. Едно е да кажеш, че приятел ти е дал кола заради болните деца, друго е да се жалваш, че нямаш храна, а съседите да виждат, че караш джип. Това със степчетата тогава ме разтърси, сега не вярвам, че човек който има пари за бензин и цигари, няма да има хляб и картофи. Така или иначе, и да е имало истина, мисля, че вече е получила достъчно помощ
« Последна редакция: Септември 15, 2012, 13:02:54 pm от marmotche »
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
Re: Майка с тризнаци се нуждае от помощ
« Отговор #83 -: Септември 15, 2012, 14:54:24 pm »
Колкото и наивно да ви звучи, и аз като Monkey вярвам на Златина. Не мога да си представя, че би злоупотребила с децата си. Йоана също има по някоя маркова дрешка, но подарък. Същите тези дрешки давам на приятелки след това, защото не личи че са носени. Така че и децата на Златина може да са облечени с подарени дрешки. Самата тя казва, че преди да роди е имала добра работа. Нейните дрехи може да са от тогава, ние също носим дрехи от преди 5-6 години, стига да са запазени. Защо трябва да изглеждат като клошари, за да им повярваме? Ако джипа не е неин, как да го продаде? И наистина как да отиде някъде при нужда с три малки деца без кола?
По принцип не съм от най-доверчивите, но като става въпрос за гладни деца не мога да бъда мнителна....
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Майка с тризнаци се нуждае от помощ
« Отговор #84 -: Септември 15, 2012, 14:55:11 pm »
с което предлагам да приключим тази тема.

изводите си ги направихме всички, сдобиването с опит често пъти е болезнено, но винаги полезно.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Майка с тризнаци се нуждае от помощ
« Отговор #85 -: Септември 15, 2012, 14:58:43 pm »
Тук се търси медиен шум, това е повече от ясно. Иначе можеше да се помоли за помощ тук ,сигурна съм, че доста майки би и помогнали, отделно тя е регистрирана в фейсбука в група бизнаци\тризнаци, там по същия начин биха й помогнали. С тези грозни заглавия като мизерия,недоимък и степчета най ме отвратиха..........

Иначе бих предпочела децата ми да са с два екипа, ако трябва и да са износени,избелели......чисти, от колкото да са с нови 4 и да ядът степчета и да ги возя с джипа...

Веднага след вдигнатия шум се изтрива обява от продавалника за продажба на апартамент..........защо ли? Явно не се очаквало, че толкова бързо ще я разнищят..........

Жалко, аз вече за втори път ставам свидетел на такива манипулации..........
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Майка с тризнаци се нуждае от помощ
« Отговор #86 -: Септември 15, 2012, 15:07:08 pm »
Тук се търси медиен шум, това е повече от ясно. .


Напълно съм съгласна. Е, постигна го...
Re: Майка с тризнаци се нуждае от помощ
« Отговор #87 -: Септември 15, 2012, 15:34:52 pm »
Я да си помислим, колко от нас няма да се хванат да чистят някъде (примерно) за 300 лв., а ще си седят вкъщи и ще гледат три пищящи от глад деца, е аз съм майка и знам, че ще направя всичко, но няма да позволя детето ми да няма с какво да се нахрани. И аз като прочетох не се и замислих, че тук може да има някаква измама, но, ако наистина се замислим...
И още нещо, наистина жената може да е в нужда, но чак такива заглавия и драми мисля, че е доста прекалено, и да можеше да пише тук, колко от нас са пускали обяви, че подаряват дрешки... но наистина стига, достатъчно ми беше една нощ в която си представях ревящи от глад деца...


0888 555 385 - национален телефон на Ла Лече Лига
*
Re: Майка с тризнаци се нуждае от помощ
« Отговор #88 -: Септември 15, 2012, 19:39:33 pm »
Мисля, че темата се изчерпа, както и джам по нагоре каза, всеки да си направи изводите, за съжаление моето милосърдие и прекалена доброта някога ще ми изиграят прекалено лоша шега... :?

заключвам темата.