0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Майка с тризнаци се нуждае от помощ
« Отговор #60 -: Септември 14, 2012, 16:36:39 pm »
Опитвам да се свържа с нея но телефона и дава все заето а 2 пъти не ми вдигна.

Познавам Златина от една варненска среща, докато беше още бременна. После съм поддържала с нея контакт покрай предстоящото ми раждане и сме се виждали няколко пъти. Винаги съм имала много добро мнение за нея.

Все още ми е трудно да повярвам, че е възможно да се използват децата по този начин. Без значение каква е крайната цел.

Ще продължавам да опитвам да се свържа с нея.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Майка с тризнаци се нуждае от помощ
« Отговор #61 -: Септември 14, 2012, 16:40:44 pm »
Лис моля те, пиши после тук дали си успяла ... между другото вчера и аз звънях/няколко пъти/ телефона се вдига и затваря, незнам защо 8O


*
Re: Майка с тризнаци се нуждае от помощ
« Отговор #62 -: Септември 14, 2012, 17:13:33 pm »
Златина, виждам, че четеш темата. Всички тук ще се радваме да чуем лично твоята истина.
     
*
Re: Майка с тризнаци се нуждае от помощ
« Отговор #63 -: Септември 14, 2012, 17:48:41 pm »
Ето:

ЗЛАТИНА ОТГОВАРЯ НА ОБВИНЕНИЯТА В МРЕЖАТА: БАЩАТА НА ТРИЗНАЦИТЕ Е ОТ 4 ГОДИНИ В АРЕСТА, НО КАКВО СА ВИНОВНИ ДЕЦАТА?

http://petel.bg/ZLATINA-OTGOVARYA-NA-OBVINENIYATA-V-MREZHATA--BASHHATA-NA-TRIZNATSITE-E-OT-4-GODINI-V-ARESTA--NO-KAKVO-SA-VINOVNI-DETSATA--__22103
*
Re: Майка с тризнаци се нуждае от помощ
« Отговор #64 -: Септември 14, 2012, 17:54:31 pm »
Явно послъгва тази жена, но нека друг я съди.
     
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Майка с тризнаци се нуждае от помощ
« Отговор #65 -: Септември 14, 2012, 18:11:43 pm »
Ето:

ЗЛАТИНА ОТГОВАРЯ НА ОБВИНЕНИЯТА В МРЕЖАТА: БАЩАТА НА ТРИЗНАЦИТЕ Е ОТ 4 ГОДИНИ В АРЕСТА, НО КАКВО СА ВИНОВНИ ДЕЦАТА?

http://petel.bg/ZLATINA-OTGOVARYA-NA-OBVINENIYATA-V-MREZHATA--BASHHATA-NA-TRIZNATSITE-E-OT-4-GODINI-V-ARESTA--NO-KAKVO-SA-VINOVNI-DETSATA--__22103
Децата не са виновни разбира се, нито майка им, все пак тя, не може да отговаря за действията извършени от други лица!
Но, тук вече става ясно, че не е сама ...имаме майка, имаме и джип Санг, манг все едно, какъв той с какво се кара? Може би с вода 8O, за него се намират пари, а за вечеря на децата и не ли??? Еми, незнам но на мен твърде гнило взе да ми става :?


*
Re: Майка с тризнаци се нуждае от помощ
« Отговор #66 -: Септември 14, 2012, 18:15:50 pm »
Те и пари за интернет и телефон се намират явно  :wink:. До снощи в профила и в Продавалник имаше обява за продажба на апартамент. Вече е изтрита. Защо ли?
     
*
Re: Майка с тризнаци се нуждае от помощ
« Отговор #67 -: Септември 14, 2012, 18:27:09 pm »
Мен ме объркват безразборните апели за помощ ту заради нуждата от дрехи за зимата, ту заради глада на децата. Примесени с приказки за посещенията в затвора. Телефонът е необходимост, но интернетът и автомобилът не са.

Коя е най-вопиющата нужда на тази майка и децата й?
Ако наистина плачат от глад, другата плява изобщо няма да я има.

Нищо лошо да моли за помощ да ги облече преди зимата, но ако лъже, че гладуват, срам, срам и позор.
*
Re: Майка с тризнаци се нуждае от помощ
« Отговор #68 -: Септември 14, 2012, 21:45:38 pm »
СтефиЗ, аз също нямам опит с дела в Страсбург, но видях интервюто от 4 септември 2012 на бащата, че ще съди държавата, щото видиш ли жената и децата бедстват, после идва това на Златина от 13 септември, че те се приспиват със степ вместо да вечерят питателна храна. И вързах двете. Явно много филми гледам. :lol:

И на мен като на Цвети75 ми се струва, че е адвокатски трик. Ако не за Страсбуерг, то поне за да го пусне от ареста бургаския съд.
*
Re: Майка с тризнаци се нуждае от помощ
« Отговор #69 -: Септември 14, 2012, 23:01:57 pm »
Вчера цял ден мисля за тези деца. Не можах да се успокоя, като ги сравнявах с моето, което си има всичко.
Много съжалявам, че съм ви подвела. Самата аз си мислех, че щом толкова дълго сме чакали децата си, няма да посмеем да спекулираме с тях. Нито за миг не съм се усъмнила вчера, докато пусках темата. Сигурно съм и ужасно наивна и вярвам в доброто у хората.

Re: Майка с тризнаци се нуждае от помощ
« Отговор #70 -: Септември 14, 2012, 23:13:35 pm »
Блу, никой не би си помислил, че жена, която се е борила за слънчицата си, би спекулирала. Обаче, ако беше влезла да напише поне един-два реда днес, когато беше активна, щеше да отпаднат голяма част от съмненията.
Да са й живи и здрави тризначетата, да не видят никога глад и недоимък, останалото...всеки да си остане със здраве.

[/url][/url]
*
Re: Майка с тризнаци се нуждае от помощ
« Отговор #71 -: Септември 14, 2012, 23:18:08 pm »
Вчера цял ден мисля за тези деца. Не можах да се успокоя, като ги сравнявах с моето, което си има всичко.
Много съжалявам, че съм ви подвела. Самата аз си мислех, че щом толкова дълго сме чакали децата си, няма да посмеем да спекулираме с тях. Нито за миг не съм се усъмнила вчера, докато пусках темата. Сигурно съм и ужасно наивна и вярвам в доброто у хората.

Като изчетох темата Блу, не ти трябва да се извиняваш мисля ;) Да си бере греха тази, която го има. Жалкото е, че се стига до ситуация свестните и добронамерени хора да се извиняват, защото искрено искат да помогнат на деца, с които всъщност някой шмекерува. Още по-жалкото е, че това не е прецедент.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Майка с тризнаци се нуждае от помощ
« Отговор #72 -: Септември 14, 2012, 23:22:59 pm »

Като изчетох темата Блу, не ти трябва да се извиняваш мисля ;) Да си бере греха тази, която го има. Жалкото е, че се стига до ситуация свестните и добронамерени хора да се извиняват, защото искрено искат да помогнат на деца, с които всъщност някой шмекерува. Още по-жалкото е, че това не е прецедент.

Именно.

 

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Майка с тризнаци се нуждае от помощ
« Отговор #73 -: Септември 15, 2012, 04:30:22 am »
За мен статията е много тенденциозно написана...
Приех с отворено сърце съдбата на това момиче и нейните деца, защото е една от нас!
Ако истината е друга, ще носи сама кръста на тези подвеждащи хората думи!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Майка с тризнаци се нуждае от помощ
« Отговор #74 -: Септември 15, 2012, 07:40:28 am »
Най-тъжнното е,следващия път,когато някоя наистина нуждаеща се жена помоли за помощ,аз няма да мога да изтрия от съзнанието си образа на напомпаните устни на Златина...Заради такива случаи ставаме все по недоверчиви и затворени.Прочетох доста коментари и абсолютно не съм склонна да вярвам на така драматизираната история.Представям си как се чувстват хората,които са се предоверили и вече са изпратли пари,които можеха да похарчат за своите деца.Остава един гаден привкус от цялата работа,жалко!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Майка с тризнаци се нуждае от помощ
« Отговор #75 -: Септември 15, 2012, 07:44:54 am »
Вчера сутринта видях темата, цъкнах на линка, който сте дали, видях снимката на майката с децата - добре изглеждащи, никакви признаци на мизерия.....
Не повярвах още от снимките, а  и вие вчера хубаво сте я разнищили, че ми затвърдихте първоначалната реакция.

Имам много скъпа на сърцето ми приятелка от забравения Елховско-Ямболски регион, където работа няма, сама си гледа детето, вече 10 години, а от 5 е трайно безработна. Но не се оплаква по разни вестници и тем подобни, работи каквото има - мие чинии, чисти, пече закуски,
последно това лято продава дюнери на морето по 14 часа на ден и то повечето нощен труд.
И тя има добро образование и магистратура, но след като не може да се вреди на стол с облегалка е готова на всичко за детето си, и не яде нейното дете степчета.

Написах този пример, че да не напиша обръщение към тази госпожа, което никак няма да бъде любезно.
Re: Майка с тризнаци се нуждае от помощ
« Отговор #76 -: Септември 15, 2012, 11:35:47 am »
Аз все още съм склонна да и вярвам....
 Моето дете е също предимно с маркови дрехи,но те са ни дадени от жена с възможности.Аз и мъжа ми също имаме такива дрехи,обувки от от времето в което не сме имали дете и сме били по добре финансово.Много често хората са се заблуждавали че имаме доста пари ,което реално не е така.Карали сме джипа на втория ми баща,когато нямахме кола,хубав и скъп джип,но само вдоста спешни ситуаций,обаче ако ни види някой едва ли ще си каже,те нямат възможност.Баща ми все още го има този джип,но бизнеса и парите ги няма,обаче хората който не са навътре незнаят и смятат че той все още е с много възможности.Според мене я съдиме прекалено прибързано и строго.
 Може тези обувки,дрехи а ги е купила след продажбата на голфа,или някой да им е дал...незнам...но не е казано че щом имат по един чифт маркови дрехи и обувки значи майката лъже.Незнам това е мое мнение ,което не искам да налагам.И какво значи марково,че то адидас маратонки за еца чисто нови и за 30 лв.може да се купят ,колкото са и не марковите,както и дрехи,зависи кой от къде пазарува.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Майка с тризнаци се нуждае от помощ
« Отговор #77 -: Септември 15, 2012, 11:36:06 am »
Май трябва да проверяваме по-внимателно информацията вече :( И аз се извинявам, че спонтанно веднага като видях във фейса от варненските момичета пуснат линк и го споделих на момента. Спонтанна и емоционална реакция за нещо, което е действителността за много хора в бг.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Майка с тризнаци се нуждае от помощ
« Отговор #78 -: Септември 15, 2012, 11:39:40 am »
Златина, надявам се, осъзнаваш че това което направи обрича призивите за помощ на наистина нуждаещи се хора. Надявам се, че въпреки това ще продължиш да живееш "нормално" и с мисълта, че "не си направила нищо лошо".
« Последна редакция: Септември 15, 2012, 12:51:53 pm от mini »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Майка с тризнаци се нуждае от помощ
« Отговор #79 -: Септември 15, 2012, 12:03:11 pm »
Аз съм изключително доверчива и наивна.
Сега не знам нито какво да кажа, нито какво да си мисля  :(