0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #760 -: Ноември 28, 2012, 23:14:32 pm »
Еви, защо замразявате яйцеклетки, а не ембриони? Ако си го обяснила някъде, само ми посочи къде да прочета, за да не се повтаряш.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #761 -: Ноември 29, 2012, 09:54:27 am »
момичета мина ми пункцията имах 10я..вчера ми се обадиха и си имам 9ембриона,днес чакам обаждане,за да видим как се развиват и кога ще е трансфера...стискайте палци и успех на всички момичета!!!
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #762 -: Ноември 29, 2012, 10:27:41 am »
момичета мина ми пункцията имах 10я..вчера ми се обадиха и си имам 9ембриона,днес чакам обаждане,за да видим как се развиват и кога ще е трансфера...стискайте палци и успех на всички момичета!!!
osi_9 :crossfingers: :crossfingers:
Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ...
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #763 -: Ноември 29, 2012, 13:49:36 pm »
момичета мина ми пункцията имах 10я..вчера ми се обадиха и си имам 9ембриона,днес чакам обаждане,за да видим как се развиват и кога ще е трансфера...стискайте палци и успех на всички момичета!!!

И от мен много стиснати палчета  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #764 -: Ноември 29, 2012, 13:52:06 pm »
Успех и от мен! :)
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #765 -: Ноември 29, 2012, 14:35:42 pm »
блаогадаря ви момичета,днес ми се обадиха,че всичко върви добре,делят се дебре само искат да чакаме до 5ден,което е неделя,така ме е страх,защото на миналия опит нестигнахме до трансфер пак така чакахме 5ден,но дано този път всичко е наред...
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #766 -: Ноември 29, 2012, 15:01:38 pm »
блаогадаря ви момичета,днес ми се обадиха,че всичко върви добре,делят се дебре само искат да чакаме до 5ден,което е неделя,така ме е страх,защото на миналия опит нестигнахме до трансфер пак така чакахме 5ден,но дано този път всичко е наред...
Супер новини! С толкова много ембриончета няма как да не стигнеш до трансфер!
Трансфер на 5-ти ден е идеалния вариант! Стискам палци :D
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #767 -: Ноември 29, 2012, 15:39:19 pm »
Момичета,някоя от вас да е чувала за успешен опит сьс замразени яйцеклетки в нашата клиника?
Мен ме е страх да попитам,за да не се разочаровам от отговора  :(!

Скоро ли ти предстои такъв трансфер? Стискам ти палци за успех !!!
Мисля, че има но не помня, къде в кой форум четох  :oops: Яйцеклетки или ембриони имаш впредвид?


Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #768 -: Ноември 29, 2012, 21:15:45 pm »
Еви, защо замразявате яйцеклетки, а не ембриони? Ако си го обяснила някъде, само ми посочи къде да прочета, за да не се повтаряш.
Ами според Доки като се оплодят след като са били замразени било по-добре в нашия случай. Не мога да си го обесня до ден днешен. Принципно на пункцията мъжът ми даде материал, но после като ме извика да ми каже за резултата, каза, че иска да ги замрази като Я, а не ембриони. Не съм спорила той е Докторът. Иска още един такъв опит и тогава трансфер евентуално. Най-вероятно ги размразяват на пункцията и оплождат с пресния/те Я. Не знам къде е разликата от замразени Я и замразени ембриони, още повече, че съм с всеизвестна с почти никаквите реакции по време на стимулации, може би има връзка и с това, но не дава отговор защо да не са ембриони ... Едва ли ме разбра. :wink: Ще се радвам ако някой изкаже мнение.
Момичета,някоя от вас да е чувала за успешен опит сьс замразени яйцеклетки в нашата клиника?
Мен ме е страх да попитам,за да не се разочаровам от отговора  :(!

Скоро ли ти предстои такъв трансфер? Стискам ти палци за успех !!!
Мисля, че има но не помня, къде в кой форум четох  :oops: Яйцеклетки или ембриони имаш впредвид?
Замразяване на яйцеклетки, не на ембриони  :wink:
« Последна редакция: Ноември 29, 2012, 21:17:39 pm от evita1717 »
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #769 -: Ноември 29, 2012, 21:57:40 pm »
Разбрах те, Еви. Дано този подход проработи при вас.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #770 -: Ноември 30, 2012, 07:32:45 am »
Мина моята хистероскопия - супер е  :lol:. При лигавицата всичко е нормално, имам малко обърната матка, но доктора каза, че не е проблем. Нищо не са чистили.
Успокоих се, но пред мен отново остава въпроса "Защо нямаме имплантация".
Доктора каза, че имам шансове и да действаме по конвеционалния начин. Предстоят празници, клиниката няма да работи и така - следващата ни среща ще е най-рано м. Януари. До тогава кой знае, по Коледа стават чудесаааааааа  :occasion10:!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #771 -: Ноември 30, 2012, 09:35:42 am »
Мина моята хистероскопия - супер е  :lol:. При лигавицата всичко е нормално, имам малко обърната матка, но доктора каза, че не е проблем. Нищо не са чистили.
Успокоих се, но пред мен отново остава въпроса "Защо нямаме имплантация".
Доктора каза, че имам шансове и да действаме по конвеционалния начин. Предстоят празници, клиниката няма да работи и така - следващата ни среща ще е най-рано м. Януари. До тогава кой знае, по Коледа стават чудесаааааааа  :occasion10:!
Браво! Много хубави новини все пак  :P
По инфо от днес, клиниката ще работят до 18-19 декември после се местят и от 15 януари някъде на новото място! :D


*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #772 -: Ноември 30, 2012, 10:30:15 am »
Papa2011, браво :) Ще се засечем пак с теб в началото на годината явно, дано и за двете ни новата година донесе повече късмет. И на моята хистероскопия преди две години не се установи нищо притеснително, освен че матката ми е еднорога, което си го знаехме. И при мен проблемът беше имплантацията. Факт е че тази година поне с това се справихме, макар и да бях бременна за кратко. Така че надежда винаги има, важното е че сте отхвърлили още една причина.
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #773 -: Ноември 30, 2012, 12:39:18 pm »
papa2011, пожелавам ти само добри новини от тук нататък!  :D
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #774 -: Ноември 30, 2012, 19:23:42 pm »
Благодаря момичета! Дай Боже за всеки му само добри новини от тук нататък!
*

    benito_79

  • *
  • 31
  • Чакам чудото да се случи
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #775 -: Ноември 30, 2012, 20:11:58 pm »
Здравейте момичета,искам да попитам след като клиниката няма да работи от 15.12 до 15.01 ,при евентуален проблем как ще се свързваме с тях.Дали ще има пак спешен телефон на който ще се свържем.
ЧАКАМ ТЕ БЕБОНЧЕ
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #776 -: Ноември 30, 2012, 20:24:23 pm »
Спешния телефон си е на разположение постоянно.
За д-р Сигридов някъде се писа, че ще работи от 8 януари, а за д-р Михова някаква информация дали има?
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #777 -: Ноември 30, 2012, 21:08:25 pm »
papa2011, добри ще са!
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #778 -: Декември 01, 2012, 11:34:24 am »
момичета утре ми е трансфера имам 8ембриона,които се делят на 8,9,което незнам какво значи,ама моля ви споделете кво да очаквам от трансфера,че ме е много страх...ще боли ли?да знам на каква болка да се настроя...моля ви пишете ми :(
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #779 -: Декември 01, 2012, 12:00:26 pm »
момичета утре ми е трансфера имам 8ембриона,които се делят на 8,9,което незнам какво значи,ама моля ви споделете кво да очаквам от трансфера,че ме е много страх...ще боли ли?да знам на каква болка да се настроя...моля ви пишете ми :(
Мариета, спокойно - трансферът не боли.
Ще ти пуснат едно специално филмче и музика за релакс и ще ти боднат едно но-шпа в дупето.
С тънко катетърче лекарят ще ти постави ембриончетата в матката, и докато започне вече ще е свършил. После ще ти дадат подлога да се изпишкаш, ще те завият, ще ти пуснат хубава музика и ще те оставят да си полежиш на спокойствие 30-тина минути.
Стискам ти палци! И споко!