0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #780 -: Декември 01, 2012, 12:03:10 pm »
Мариета, наистина спокойно, трансфера е безболезнен само трябва да си с пълен мехур преди него.

Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #781 -: Декември 01, 2012, 12:09:53 pm »
благодаря ви момичета,само като чуя катетър и си представям егати болката....ама аз не търпя на болка затова се притеснявам..... :(
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #782 -: Декември 01, 2012, 12:17:52 pm »
благодаря ви момичета,само като чуя катетър и си представям егати болката....ама аз не търпя на болка затова се притеснявам..... :(
Нищо не се усеща- не се притеснявай. Успех! Трансфера е най- безобидното нещо от цялата процедура.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #783 -: Декември 01, 2012, 12:35:03 pm »
Мариета, този катетър не е онзи катетър,  :wink: Успех!
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #784 -: Декември 01, 2012, 17:05:23 pm »
Здравейте момичета, вчера ми направиха трансфер на замразени ембриони. Върнаха ми два.:)
Нещо усещам тежест, болка от време на време, това нормално ли е? Миналия път бях след пункция и не спря да ме боли от нея, но сега незнам дали това което усещам е нормално? Бихте ли споделили? Успех на всички! :))))
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #785 -: Декември 01, 2012, 17:23:38 pm »
честито, Фурия :)
аз също имах режеща болка, като се поуморя малко.
Примерно имах гости и след подготовката.
Пий смело но-шпа и ако те заболи,си полегни :)
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече ...
Айнщайн
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #786 -: Декември 01, 2012, 21:16:12 pm »
Здравейте момичета, вчера ми направиха трансфер на замразени ембриони. Върнаха ми два.:)
Нещо усещам тежест, болка от време на време, това нормално ли е? Миналия път бях след пункция и не спря да ме боли от нея, но сега незнам дали това което усещам е нормално? Бихте ли споделили? Успех на всички! :))))

Пий но-шпа и си почивай по-активно, поне първите 3-4 дни, след това ако всичко е ОК и се чувстваш добре, можеш да се върнеш към обичайния си ритъм на живот, без да вдигаш тежко и да се напрягаш! Кога е теста? Успех  :bighug:

момичета утре ми е трансфера имам 8ембриона,които се делят на 8,9,което незнам какво значи,ама моля ви споделете кво да очаквам от трансфера,че ме е много страх...ще боли ли?да знам на каква болка да се настроя...моля ви пишете ми :(
ЕТ е най-безболезнен от цялата процедура а дните след него са пълен релакс. Успокой се и стискаме палци :P


Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #787 -: Декември 01, 2012, 22:05:39 pm »
Момичета,дали имунолозите работят в неделя?Ако отида утре,дали ще намеря някой от тях?Трябва спешно да направя имунолог.изследвания!
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #788 -: Декември 01, 2012, 22:08:08 pm »
Не съм съвсем сигурна,но мисля че работеха само определени дни,единият беше вторник...може и да се бъркам
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #789 -: Декември 02, 2012, 09:01:03 am »
Момичета,дали имунолозите работят в неделя?Ако отида утре,дали ще намеря някой от тях?Трябва спешно да направя имунолог.изследвания!
трябва да си запишеш предварително час- вече без часове не приемат.
В неделя се съмнявам да са там, иначе през седмицата и събота са там, ама за неделя не съм сигурна. Питай по телефона.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #790 -: Декември 02, 2012, 15:22:57 pm »
dani42,, имунолозите не работят в неделя.
Можеш да си запазиш час на новия им телефон. Ето го от сайта на клиниката:

0882 193978 и 02 4417978 - доц. Балтаджиева

Можеш да се обадиш или директно на място на 5-тия етаж да поискаш час. Аз досега съм си запазвала час около седмица преди прегледа и не е имало проблем с наличието на часове.

"Когато вярата срещне надеждата, животът намира начин"
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #791 -: Декември 02, 2012, 15:33:27 pm »
Благодаея ви,момичета!Проверих-не работят в неделя!Знам,че трябва сьс записване на час,но имах уговорка с тях ако се наложи по спешност-да ги тьрся,ще ме вместят.Остава за утре!
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #792 -: Декември 02, 2012, 16:44:19 pm »
Здравейте момичета, вчера ми направиха трансфер на замразени ембриони. Върнаха ми два.:)
Нещо усещам тежест, болка от време на време, това нормално ли е? Миналия път бях след пункция и не спря да ме боли от нея, но сега незнам дали това което усещам е нормално? Бихте ли споделили? Успех на всички! :))))

Успех мила! :crossfingers: :crossfingers:за  :bfp:
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #793 -: Декември 02, 2012, 20:00:28 pm »
здравейте момичета днес мина и моя трансфер на 2прекрасни ембриона и утре ще ми звъннат да ми кажат колко ще замразяваме...всичко беше супер,не ме болеше изобщо само кадето се бях наплашила...искам да ви попитам при положение,че сме ги чакали до фаза бластоцист пак ли трябва да пусна тест на 15ден или може и по-рано да отчете....целувам ви и стискайте палци..успех на всички момичета в процедура:)
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #794 -: Декември 02, 2012, 20:37:22 pm »
здравейте момичета днес мина и моя трансфер на 2прекрасни ембриона и утре ще ми звъннат да ми кажат колко ще замразяваме...всичко беше супер,не ме болеше изобщо само кадето се бях наплашила...искам да ви попитам при положение,че сме ги чакали до фаза бластоцист пак ли трябва да пусна тест на 15ден или може и по-рано да отчете....целувам ви и стискайте палци..успех на всички момичета в процедура:)
Още на 8-10 ден, кръвен /ЧХГ/ ще ти покаже. Пожелавам Коледно чудо :D


Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #795 -: Декември 02, 2012, 20:56:57 pm »
marieta25,аз моят тест го направих на 9 ден и ЧХГ ми беше 118.Пожелавам ти на теб ако не същият ,то  поне най-малко двойно такова ЧХГ.Нека това бъде твоят подарък за Коледа!:)
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #796 -: Декември 03, 2012, 07:36:38 am »
Добро утро момичета, да ви питам нещо, стигнах до пункция след стимулация с Клостил, но се оказа, че моят съпруг има неотложен служебен ангажамент в деня а пункцията едва ли не трябва да направи нарушение, което може да доведе недай си Боже до уволнението му!
Незнам какви са вариянтите, дали ще можем да замразим само яйцеклетката без да е оплодена, знам, че това също се прави, но дали е приложимо в такива случаи като моят!Ако някой се е сблъскал подобно чудо моля да сподели, за първи път ни се сручва такова нещо, просто сме притеснени защото аз и без това реагирам трудно на стимулация и сега след всичкото ходене по прегледи, знаете как е и да изтървем яйцеклетката и то след като съм сложила и прегнила снощи!Звъннах на спешният ама нещо не ми вдигат явно са заети, освен ако не се свържа, ще отивам пък каквото решат на место!
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #797 -: Декември 03, 2012, 08:54:07 am »
anajens, а дали не е по-добре няколко дни по-рано мъжът да замрази сперма и в деня на пункцията да я размразят? На мен не ми се случвало и не знам кой от двата варината е по-добър. На спешния ще ти кажат със сигурност.
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #798 -: Декември 03, 2012, 09:04:46 am »
anajens, писах ти и на ЛС. Ще трябва да се свържеш по телефона. Надявам се днес да успееш да имаш яснота. Мисля, че ще ти влязат в положението и ще намерят решение.
Иве, аз останах с впечатление, че решението е от днес за утре и няма време да се замрази сперма. Иначе и този вариант е възможен.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #799 -: Декември 03, 2012, 09:56:44 am »
marieta25,аз моят тест го направих на 9 ден и ЧХГ ми беше 118.Пожелавам ти на теб ако не същият ,то  поне най-малко двойно такова ЧХГ.Нека това бъде твоят подарък за Коледа!:)
благодаря ви момичета,така се зарадвах,че ще може и по-рано,а само да питам деня на трансфера се броеше за нулев нали така?