0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Седмицата на завръщането 10.09 - 16.09.2012
« Отговор #40 -: Септември 14, 2012, 13:27:21 pm »
Кокиче, и ние тази седмица сме така :( На ясла ходеше с желание, миналата седмица и на градината без проблем, а тази седмица рев, тръшкане, дърпане :( Вечер насън проплаква и вече се чудя възможно ли е да се е случило нещо, че да не иска да ходи :?

Момичета, имате ли отзиви за витамини за деца Вижън? Пуснах една търсачка, няма кой знае колко писано, а всичко, което е писано звучи прекалено идеално :? Една приятелка е дистрибутор и много ми ги хвали, но аз нали съм си скептична, та реших да питам и вас! Ще съм благодарна за всяко мнение!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Re: Седмицата на завръщането 10.09 - 16.09.2012
« Отговор #41 -: Септември 14, 2012, 23:25:17 pm »
rozovelka, имам отзиви от няколко приятелки с по-големи деца от моето. Много ги хвалят, децата им ходят кои на градина, кои на училище и според тях боледували много по-малко откакто взимали въпросните продукти. Нито една от тези майки не е дистрибутор на въпросните витамини, та не вярвам да са ми ги хвалили с користна цел. Но все пак - само споделям какво са ми казвали по въпроса, нямам личен опит с тях.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата на завръщането 10.09 - 16.09.2012
« Отговор #42 -: Септември 15, 2012, 00:59:23 am »
някой от вас има ли колекцията ножове, която продавата срещу точки в Била? имам въпрос...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Седмицата на завръщането 10.09 - 16.09.2012
« Отговор #43 -: Септември 15, 2012, 02:49:37 am »
Кокиче, и ние тази седмица сме така ..... :( Вечер насън проплаква и вече се чудя възможно ли е да се е случило нещо, че да не иска да ходи :?

Възможно е. Аз Михаела я питах, какво не и харесва там и кой точно се държи лошо с нея. Отговори ми, че я карали, да стои мирно на едно столче, защото плачела. (Хм, дали с този метод са успели да я утешат? - Едва ли!) Другото е, че я карали да яде. А тя си е изключително злояда и мрази да я принуждават да яде. Предупредила съм госпожата ѝ - ако не и се яде, просто да я оставят на мира и да не я карат нищо да яде. Само я стресират по тоя начин. :(

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Седмицата на завръщането 10.09 - 16.09.2012
« Отговор #44 -: Септември 15, 2012, 10:53:23 am »
И аз ревях по същите причини.
И на всичкото отгоре един път се опитаха да ми набутат пиле фрикасе в устата...бляк
[/url][/url]
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Седмицата на завръщането 10.09 - 16.09.2012
« Отговор #45 -: Септември 15, 2012, 11:09:06 am »
Заради следобедния сън ревеше брат ми. Ама това го установиха след „разследване и разпити“, понеже неговата версия беше - „другарките ме бият“. Можеше и да мине номера, ако майка ни не заместваше в същата градина по това време. В другата група, но все пак беше там. Разделяха се с брат ми само за храна и той ходеше с нейните смени. Ама на, биеха го, нищо, че майка му е буквално на 2 крачки.  :lol:
Re: Седмицата на завръщането 10.09 - 16.09.2012
« Отговор #46 -: Септември 15, 2012, 13:07:20 pm »
И аз ревях по същите причини.
И на всичкото отгоре един път се опитаха да ми набутат пиле фрикасе в устата...бляк

Вени, пиле фрикасе ми е кошмарен спомен от началното училище. Нивгаш няма да сготвя такова нещо на децата, по съшите причини като твоите
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата на завръщането 10.09 - 16.09.2012
« Отговор #47 -: Септември 15, 2012, 14:14:47 pm »
И аз ревях по същите причини.
И на всичкото отгоре един път се опитаха да ми набутат пиле фрикасе в устата...бляк

Вени, пиле фрикасе ми е кошмарен спомен от началното училище. Нивгаш няма да сготвя такова нещо на децата, по съшите причини като твоите


а мен ме корят постоянно, че лишавам децата си от това прекрасно кулинарно творение "попара"
поне се успокоих, че не съм сама в лошотията си
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Седмицата на завръщането 10.09 - 16.09.2012
« Отговор #48 -: Септември 15, 2012, 14:19:37 pm »
И аз ревях по същите причини.
И на всичкото отгоре един път се опитаха да ми набутат пиле фрикасе в устата...бляк

Вени, пиле фрикасе ми е кошмарен спомен от началното училище. Нивгаш няма да сготвя такова нещо на децата, по съшите причини като твоите


а мен ме корят постоянно, че лишавам децата си от това прекрасно кулинарно творение "попара"
поне се успокоих, че не съм сама в лошотията си

не си сама :D
Майка ми направи опит да дава попара на момата, еми не ще и това е.
Предаде се майка ми и остави детето на мира :D
Аз мразя грис и кремове от градината. Иначе обожавах да ходя, даже не исках да си тръгвам :oops:

*
Re: Седмицата на завръщането 10.09 - 16.09.2012
« Отговор #49 -: Септември 15, 2012, 17:23:49 pm »
Аз пък мразех малеби и ашуре и в ученическия стол само издебвах учителката да се обърне, за да си метна мазната мръвка под масата. Обичам месо, ама това, което ни даваха в стола, беше под всякаква критика.
Иначе и мъжът ми има лоши спомени от фрикасето. Веднъж бях сготвила и той категорично отказа да го яде.  :lol:

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Седмицата на завръщането 10.09 - 16.09.2012
« Отговор #50 -: Септември 15, 2012, 18:56:10 pm »
:):):)Като дете мразех всичко което сте изброили в последните си постове:)

Питайте ме сега. След като родих проядох всичко без кисел. И ми е вкусно:) Не да не ми личи :)

Децата и те засега няма храна която да отказват и поне в това отношение максимално ме улесн,ват:)
Re: Седмицата на завръщането 10.09 - 16.09.2012
« Отговор #51 -: Септември 15, 2012, 19:25:04 pm »
Аз пък мразех малеби и ашуре и в ученическия стол само издебвах учителката да се обърне, за да си метна мазната мръвка под масата. Обичам месо, ама това, което ни даваха в стола, беше под всякаква критика.
Иначе и мъжът ми има лоши спомени от фрикасето. Веднъж бях сготвила и той категорично отказа да го яде.  :lol:

Ама малеби и ашуре не са ли някакви сладки неща? Опитах веднъж малеби и не ми хареса.
Обаче има един арабски ресторант на Хр.Ботев, точно на пл. Македония. Там опитах тази  година ашуре - нямаше такъв разкош! Все едно ядеш розички :oops: Цяла купичка изядох самичка.

Лис, възхищавам ти се, че си надмогнала детските отвращения, аз не мога. Като се вари мляко и му видя каймака, бягам за да не върна закуската.
[/url][/url]
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Седмицата на завръщането 10.09 - 16.09.2012
« Отговор #52 -: Септември 15, 2012, 19:38:52 pm »
Хм, аз в стола нищо не харесвах. А главната готвачка правеше страхотни супи, само че аз супа не ям. :lol: Най-ужасното обаче е когато майка ти е учителка и познава твоите учителки. Тогава вместо да си върнеш почти пълната табла, те изтипосват на учителската маса и те наблюдават, ядеш или не ядеш. :(
Re: Седмицата на завръщането 10.09 - 16.09.2012
« Отговор #53 -: Септември 15, 2012, 19:56:30 pm »
а защо се обръща чааак такова внимание на количеството ядене, не на качеството?
Питам сериозно, защото и онзи ден една майка ме ме попита, дали не се притеснявам, че детето ми е слабо. Пък той все тича, няма как да надебелее.
Но всеки пита какво количество ядене изяжда, а не каква точно храна сервирам.
[/url][/url]
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Седмицата на завръщането 10.09 - 16.09.2012
« Отговор #54 -: Септември 15, 2012, 21:47:52 pm »
а защо се обръща чааак такова внимание на количеството ядене, не на качеството?


А де  :D!

Мен никога никой не ме е насилвал да ям, с изключение на свекърва ми. Беше убедена, че трябва да се науча да ям заешко, а аз не го понасях по съвсем други причини. Имах на времето 2 зайчета, за които се грижех в апартамента, но баща ми ги даде на комшията да ги заколи, а после ни поканиха на вечеря. За мен да ям заек е равносилно на да си сготвя кучето или котката.

Децата не карам да ядат неща, които не обичат. Единствено държа на приблизителни часове на хранене, но количество не меря.
*
Re: Седмицата на завръщането 10.09 - 16.09.2012
« Отговор #55 -: Септември 15, 2012, 22:30:56 pm »
В края на седмицата да се включа и аз.
Аз по принцип чм всичко, но не обичам боб и проиводните му, и никой не можа да ме научи да го ям. Майка ми взе ми повтаряше, че като се омъжа съм щяла да го проям( не знам каква й беше логиката  :lol:) Да ама не. :wink:
 А малкия имам късмет да е всеяден(пу пу) каквото му подам отваря устата и яде. :D дори и бледото подобие на качамак, което му направих вчера :lol: :lol:


*
Re: Седмицата на завръщането 10.09 - 16.09.2012
« Отговор #56 -: Септември 15, 2012, 22:31:07 pm »
Здравейте,  

И Никол яде всичко, но по малко. Много е подвижна, не се спира. От няколко месеца прояде малко повече де, та успя да влезе в нормите за тегло на СЗО. По едно време се бях притеснила сериозно, че е много слаба. Но, понеже не става на сила, а с лъжицата след нея отказах да ходя, тя малко по малко си прояде. Днес я мерих и се оказа, че е 10 килограма. Ей, толкова се радвам  :lol:

И аз мисля, че е по-важно какво яде. Хапва готвено и детска кухня (т.е. пак готвено), както и плодове, зърнени закуски, мляко, бисквити, зеленчуци и т.н. всеки ден. Чипсове, зрънчо, салами, торти и подобни яде само когато сме на гости. Шоколадът го избягваме усилено. Не и купувам такива неща, но ако я черпят и давам да си вземе все пак. Навън и купувам сок, сладолед, царевица.

Аз много обичам ашуре :) Много съм шантава явно - не понасям пъпеш. Става ми лошо само като ми замирише. На близките ми им е много чудно  :lol:


Re: Седмицата на завръщането 10.09 - 16.09.2012
« Отговор #57 -: Септември 16, 2012, 00:28:46 am »
....Майка ми взе ми повтаряше, че като се омъжа съм щяла да го проям( не знам каква й беше логиката  :lol:)

:) Иванита, майка ти просто е с добро чувство за хумор ;) Ядеш боб и още как  :lol:

Аз си спомням, че като дете мразех всякакви манджи...особено тия чорбаливите дето трябва да се топи хляба в тях :) Хапката я топвах на върха, изцапваше се колкото главата на карфица, но имах чувството, че даже не усещам вкуса на хляба, толкова силно се отвращавах. Любимите ми неща бяха пържени картофи, филии намазани с нещо, банани и Кока-кола :)


*
Re: Седмицата на завръщането 10.09 - 16.09.2012
« Отговор #58 -: Септември 16, 2012, 09:17:13 am »
Вени, в темата на бърди съм сложила моите "дебелани", ходи ги виж и пак ще си говорим за слаби деца :lol: а моите ядат, не е като да не ядат. нямам никакви оплаквания, ядат всичко и по колкото си искат. :)
Re: Седмицата на завръщането 10.09 - 16.09.2012
« Отговор #59 -: Септември 16, 2012, 09:40:56 am »
Стефи, че те са нормално сложени, а и ти с кльощавка, няма как да станат дебелани :)
Просто имам усещането, че хората са свикнали да гледат пухкави бебоци/малки деца и смятат тоза за здраво.
Свеки нарича племенника сумистчето с голяма гордост :lol:
[/url][/url]