0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Количките - 3!
« Отговор #440 -: Април 01, 2015, 10:40:48 am »
Додо, нaши приятели си отгледaхa детето с дизaйн бейби, доволни сa. Aз много я хaресвaм тяхнaтa количкa. Честитa ти покупкa, дa си я ползвaте със здрaве.



Re: Количките - 3!
« Отговор #441 -: Април 01, 2015, 20:33:09 pm »
Линаполи, мерси за инфото и за успокоението. Днес за първи път видях майка с моята количка и ми стана едно хубаво като я видях на живо.
*
Re: Количките - 3!
« Отговор #442 -: Април 01, 2015, 21:32:48 pm »
Линаполи, мерси за инфото и за успокоението. Днес за първи път видях майка с моята количка и ми стана едно хубаво като я видях на живо.
:) :) :)
*
Re: Количките - 3!
« Отговор #443 -: Април 07, 2015, 10:40:51 am »
AlexN питаше в темата на бременните...

За Mutsy Evo - не съм я сменяла с лятна количка :) Ако не беше новото бебе още щях да си я бутам. На мен и лятото си ми вършеше перфектна работа, входът ни е без стълби и не се налага да нося количката. И на дъжд издържа - всеки следобеден сън бяхме навън :) И за пътуване е супер. Сега я прибрахме за няколко месеца да я позабрави баткото и да не се чувства изместен като почнем да возим бебето.



   La vita è bella
*
Re: Количките - 3!
« Отговор #444 -: Април 07, 2015, 11:30:57 am »
rumyanau, благодаря за отговора!
За моя изненада, Муцито се оказа сред най-компактните колички, разстоянието между гумите е малко, дръжката се прибира и така количката се вмества без сгъване на дължина 70 сантиметра.  Удобна, просторна.. май Муци ще е, жалко че изпуснах промоциите миналия месец :)


*
Re: Количките - 3!
« Отговор #445 -: Април 07, 2015, 13:20:22 pm »
И аз съм за Муци.Моята е стар модел, втора ръка от Англия, но няма грешка.И по мнение на околните е много по-лека за бутане от повечето колички.Аз няма да взимам друга количка или друго средство за возене, ще съм с нея докато малката не откаже количката.

*
Re: Количките - 3!
« Отговор #446 -: Май 05, 2015, 21:16:04 pm »
Здравейте, момичета! Засега само събирам мнения за детски колички. Преди няколко дни случайно попаднах на реклама на тази:
http://kosara.bg/kolichka-kolichka-chipolino-brillo-kkbr0150
 По прочетеното разбрах,че моделът е от тази година. Порових се за отзиви,както в наши така и в чужди сайтове и нищо не намерих. Сетих се,че тук имаше едно момиче,което се занимаваше с внос на бебешки колички (Jbrul, ако се не лъжа).Та моля нея,както и всяка от вас,която има някаква информация , да я сподели.Благодаря предварително!
« Последна редакция: Май 05, 2015, 21:18:20 pm от Синеочка »


Всеки миг е още един шанс...
*

    teddy_music

  • **
  • 86
  • Благодаря Ви д-р Минев!
Re: Количките - 3!
« Отговор #447 -: Май 10, 2015, 22:59:05 pm »
Здравейте и от мен! Някой да има лични впечатления от този модел на ABC DESIGN -
http://www.bebe-best.com/abc-design-ljatna-detska-kolitchka-avito-2015-rio-p-67866.html ?
Интересува ме дали е лесно управляема, да речем с една ръка. На външен вид ми изглежда много добре. Чудя се дали да не си сменя комбинираната количка с нея като летен вариант, ама да не би пък да е трудноуправляема, че да съжалявам после.

„Ако искам да видя пеперуди, трябва да изтърпя две-три гъсеници“
*
Re: Количките - 3!
« Отговор #448 -: Май 13, 2015, 20:21:34 pm »
Момичета, каква количка бихте препоръчали за по-голямо дете? Трябва ми лятна, лека и с по-висока облегалка, че дъщеря ми е доста напред на височина. Благодаря!




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
Re: Количките - 3!
« Отговор #449 -: Май 14, 2015, 00:13:16 am »
Аз бих препоръчала Макларън.  Мисля, че са най леките, и имат почти всички екстри.
*
Re: Количките - 3!
« Отговор #450 -: Май 14, 2015, 08:39:32 am »
Оливче, и от мен препоръка за Макларън. Щом детенце е височко, ако може отидете на място в магазин да пробвате височината на облегалката.

*
Re: Количките - 3!
« Отговор #451 -: Май 14, 2015, 08:59:13 am »
ollivia, бих ти препоръчала да погледнеш и тези: http://www.amazon.co.uk/dp/B00AKWMFRY?psc=1 Параметрите им са като на Макларън, но имат повече екстри, здрави и удобни са, а цената е в пъти по-добра.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Количките - 3!
« Отговор #452 -: Май 15, 2015, 11:56:20 am »
Благодаря, момичета!
Макларъните ги пробвахме и са ни малки :lol: края на облегалката и идва по средата на главата от сега.
Jbrul, ще потърся дали предлагат тази марка в някой магазин да я пробваме, че връщам 2 колички вече :)




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Количките - 3!
« Отговор #453 -: Юни 10, 2015, 16:00:34 pm »
Здравейте,
да споделя първи впечатления от нашата количка Bexa Line - марката е полска.
Зимният кош е доста обемен. Това трябва да се има предвид при вкарването в асансьор и в кола. Доста е закътан, така че е подходящ за по-ветровит климат. За нас е идеално, тъй като живеем във Варна. Разбира се, има възможност за проветрение, но не бих го препоръчала за района на  Русе, или за Югозападна България, ако ще се ползва през лятото.
Количката е много маневрена. Много съм доволна от това.
Това е за сега.
*
Re: Количките - 3!
« Отговор #454 -: Юли 01, 2015, 12:38:24 pm »
Здравейте, пак съм аз. Виждам, че никой не е писал. Бих искала да допълня още впечатления, относно количката, която избрах. След двумесечно ползване на кошницата за кола, тя почти ни утесня, въпреки че по указания е за деца до 9 кг. Затова, моят съвет е да не си купувате кошница за кола на Bexa Line и без това самата количка се продава 2 в 1 - кош за новородено и лятна количка, а кошницата е ако искаш.
*
Re: Количките - 3!
« Отговор #455 -: Юли 01, 2015, 12:46:17 pm »
кошниците за кола има едно допълнение вътре, използва се докато бебето е малко, като поотеснее се маха.
за конкретната кошница не знам, но всички които ние огледахме бяха с такова.
*
Re: Количките - 3!
« Отговор #456 -: Юли 01, 2015, 12:55:18 pm »
кошниците за кола има едно допълнение вътре, използва се докато бебето е малко, като поотеснее се маха.
за конкретната кошница не знам, но всички които ние огледахме бяха с такова.
Хм, да има нещо такова, но нещо не мога да го махна. Ще трябва да пробвам пак, че София като я сложим в кошницата и направо се сгъва на две, а е само на 2 месеца.
*
Re: Количките - 3!
« Отговор #457 -: Юли 01, 2015, 16:37:28 pm »
кошниците за кола има едно допълнение вътре, използва се докато бебето е малко, като поотеснее се маха.
за конкретната кошница не знам, но всички които ние огледахме бяха с такова.
Хм, да има нещо такова, но нещо не мога да го махна. Ще трябва да пробвам пак, че София като я сложим в кошницата и направо се сгъва на две, а е само на 2 месеца.
Относно допълнението - в тази кошница специално не може да се маха.  :( Току що проверих.
*
Re: Количките - 3!
« Отговор #458 -: Юли 03, 2015, 15:36:02 pm »
За който се вълнува от мутсито - в момента има добра промоция на 4Rider  iventas.bg.
*
Re: Количките - 3!
« Отговор #459 -: Юли 08, 2015, 13:21:21 pm »
кошниците за кола има едно допълнение вътре, използва се докато бебето е малко, като поотеснее се маха.
за конкретната кошница не знам, но всички които ние огледахме бяха с такова.
Хм, да има нещо такова, но нещо не мога да го махна. Ще трябва да пробвам пак, че София като я сложим в кошницата и направо се сгъва на две, а е само на 2 месеца.
Относно допълнението - в тази кошница специално не може да се маха.  :( Току що проверих.
Такаа, явно не съм проверила добре. Извинявам се за заблуждението. Може да се маха допълнението, но става доста трудно. Днес най-сетне успях да го махна.  :)