0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Празнична седмица 03.09 - 9.09.2012
« Отговор #60 -: Септември 05, 2012, 23:25:37 pm »
Но пък ме отменя във всичко друго и аз имам привилегията рядко да върша домакинска работа и да прекарвам възможно повече време с детето.


Аз и за домакинската работа се оплаквам  :lol: - Коко обожава да се развихря в кухнята, след което намирам консерви при тенджерите; напръскани прозорци /вследствие на миенето на някой съд/; запушена мивка; осрана печка и... казан с манджа, която никой не обича/ освен него, който обаче  е на диета в момента/  :mrgreen:. Пералнята съм забранила да пуска, защото не зачита ни цветове, ни градуси  :lol:...


Ми научи го бре :) Аз научих дребния да мете и мие с мопа, след него минавам набързо :) Добра работа върши дребното :lol:
[/url][/url]
*
Re: Празнична седмица 03.09 - 9.09.2012
« Отговор #61 -: Септември 05, 2012, 23:27:36 pm »
Вени, а аз се излягам на дивана и казвам на детето да ми донесе чаша вода или друго нещо.  :lol:
« Последна редакция: Септември 05, 2012, 23:46:32 pm от blue_sky »

*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Празнична седмица 03.09 - 9.09.2012
« Отговор #62 -: Септември 05, 2012, 23:37:19 pm »
Ми научи го бре :) Аз научих дребния да мете и мие с мопа, след него минавам набързо :) Добра работа върши дребното :lol:
Верно? Ивана само разкарва една метла. Зор зор за метла, ама никаква работа не върши. Ше я стягам аз, не може така Ники да я засенчва :-)


  
*
Re: Празнична седмица 03.09 - 9.09.2012
« Отговор #63 -: Септември 05, 2012, 23:48:32 pm »
Ми научи го бре :) Аз научих дребния да мете и мие с мопа, след него минавам набързо :) Добра работа върши дребното :lol:
Верно? Ивана само разкарва една метла. Зор зор за метла, ама никаква работа не върши. Ше я стягам аз, не може така Ники да я засенчва :-)

Споко, няма да я засенчи. Когато стане голяма - Ивана ще се научи да лети на метлата, като всяка истинска жена.  :lol:
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Празнична седмица 03.09 - 9.09.2012
« Отговор #64 -: Септември 05, 2012, 23:52:15 pm »
Ми научи го бре :) Аз научих дребния да мете и мие с мопа, след него минавам набързо :) Добра работа върши дребното :lol:
Верно? Ивана само разкарва една метла. Зор зор за метла, ама никаква работа не върши. Ше я стягам аз, не може така Ники да я засенчва :-)

Споко, няма да я засенчи. Когато стане голяма - Ивана ще се научи да лети на метлата, като всяка истинска жена.  :lol:
  ха ха ха. ей това с глас ме разсмя значи :-).


  
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Празнична седмица 03.09 - 9.09.2012
« Отговор #65 -: Септември 05, 2012, 23:56:48 pm »

Споко, няма да я засенчи. Когато стане голяма - Ивана ще се научи да лети на метлата, като всяка истинска жена.  :lol:



 :D :D :D

Ама кой е казал, че не "може"  :lol:. Но после трябва да търсиш метлата из цялата ма`ала  :D.

Блу, това с охкането и самосъжалението е много типично и за мъжа ми, и за сина ми / като се замисля и баща ми е същият/.

... Та като прочетох какви съм ги написала по- нагоре си обясних защо щерка ми ме нарича "Бау- бау", вместо "мама"  :mrgreen:...
« Последна редакция: Септември 06, 2012, 00:00:07 am от elle22 »
Re: Празнична седмица 03.09 - 9.09.2012
« Отговор #66 -: Септември 05, 2012, 23:57:40 pm »
Ми научи го бре :) Аз научих дребния да мете и мие с мопа, след него минавам набързо :) Добра работа върши дребното :lol:
Верно? Ивана само разкарва една метла. Зор зор за метла, ама никаква работа не върши. Ше я стягам аз, не може така Ники да я засенчва :-)

Споко, няма да я засенчи. Когато стане голяма - Ивана ще се научи да лети на метлата, като всяка истинска жена.  :lol:

Не пращай детето в каменната ера, вече има електронни метли и Робо - моят мечтан мъж. Пускаш го и чисти :)
[/url][/url]
*
Re: Празнична седмица 03.09 - 9.09.2012
« Отговор #67 -: Септември 06, 2012, 00:11:19 am »
Не пращай детето в каменната ера, вече има електронни метли и Робо - моят мечтан мъж. Пускаш го и чисти :)

Не я пращам в каменната ера бе! Може да си лети и на Робо - точно ще е по-фИешън.  :lol: Лично аз летя на прахосмукачка, защото с метлата сме леко скарани...в смисъл Дани мете по-добре от мен  :oops:
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Празнична седмица 03.09 - 9.09.2012
« Отговор #68 -: Септември 06, 2012, 00:15:20 am »
Не пращай детето в каменната ера, вече има електронни метли и Робо - моят мечтан мъж. Пускаш го и чисти :)

Не я пращам в каменната ера бе! Може да си лети и на Робо - точно ще е по-фИешън.  :lol: Лично аз летя на прахосмукачка, защото с метлата сме леко скарани...в смисъл Дани мете по-добре от мен  :oops:

Похвално, похвално :)
Кога може да ги учим да готвят?
[/url][/url]
*
Re: Празнична седмица 03.09 - 9.09.2012
« Отговор #69 -: Септември 06, 2012, 00:21:54 am »
Охо момичета може ли да се включа в темичката и аз !Виждам ,че сте захванали интересна тема "Вечната " за мъжа и жената . Не съм влизала от доста време тук и сега виждам ,че тук добре си върви приказката !Моето диваненце няма желание дори да се научи да си прибира играчките а кво да говорим за метла и Робо и т.н :)
Голяма мързелана е ,но иначе яко ми намира кусури де- имало косъм на земята от моята коса носи ми го ,таблата на стола за хранене оцапана (от нея ) веднага ми сочи да го бърша - леле ,само мрънкала из къщи хахаха
« Последна редакция: Септември 06, 2012, 00:26:25 am от viviq »
[/url]
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Празнична седмица 03.09 - 9.09.2012
« Отговор #70 -: Септември 06, 2012, 00:36:26 am »
хе хе и Ивана почиства, Онзи dен ми почисти косъм от рамото и го хвърли, много смешна беше.


  
*
Re: Празнична седмица 03.09 - 9.09.2012
« Отговор #71 -: Септември 06, 2012, 00:48:09 am »
За играчките - бой, глад и стригане. Моят син обича да подрежда. Явно немското в него надделява.

*
Re: Празнична седмица 03.09 - 9.09.2012
« Отговор #72 -: Септември 06, 2012, 01:08:10 am »
Ох, успокоих се! Мислех, че само моят мъж е изтрещЕл тая година!  :lol:
На косъм беше от червен картон, ама се освести и осъзна, че  таквоз съкровище като мен няма да намери втори път :wink: И добре, че му се наместиха чакрите, че тия филми с любовника и освежаването на връзката съмнителни ми се виждат - и той някой ден, като свърши романтиката, ще допре до фундаменталния въпрос " Изпра ли ми гащите?". Един дол дренки стават всички, като направят стажа на дивана, пред телевизора.
*
Re: Празнична седмица 03.09 - 9.09.2012
« Отговор #73 -: Септември 06, 2012, 06:38:07 am »
На мен чат-пат ми се палят фитилите, като чуя от мъжа ми, че Марко го е страх от тъмното (когато знам, че му се спи, та две не види), че е гладен (когато знам, че е нахранен и го боли зъб), че е в лошо настроение (когато е насран и има нужда от чист памперс), или че му се спи (когато умира от глад и бащата е инструктиран да храни детето, но то "не ще").
Това все едно съм го писала аз! Това, плюс много други неща ме вадят от равновесие последните няколко месеца!
Преди да открият рефлукса на Зейн, цял месец слушах мъжа ми и свекърва ми да настояват, че нищо му няма ( а детето отказваше да яде) Вече едва ли не съм си въобразявала, защото той си наддавал( а аз го хранех по 2 часа на всяко хранене- 7 пъти в денонощие!) Когато го заведох на лекар и се разбра защо не иска да яде, вътрешно се обвинявах, че съм го мъчила да се храни и съм ги слушала тези двамата " разбирачи"! Оттогава не ги слушам за нищо!!!! Ама нищичко, и моя мъж се сърди, че не съм му зачитала мнението на баща!  А то само бисери бе джанъм! Едно умно предположение не обади! Това, че бебоците са 2 пък съвсем  утежнява нещата! И разбира се, като се бута да се грижи за децата, никой не го спира, ама като има толкова претенции- да знаеше поне яденето им да направи ли, какво?? Онзи ден майка ми закъсняла с 5 мин, той ми звънял в работата да ме пита на кой колко да дава и как да им прави АМ.. Ох, безкрайна ми е кривотията, цял ден мога да го нареждам ;)) Но го обичам, За негов късмет ;)
Blue_sky,  много е привързан към семейството си съпруга ми! Ще не ще се привърза и към моето :) Едната ми Сестра е тук също, и са непрекъснато в нас :) Скоро ще се и преместят у нас, докато си намерят къща да си купят( по всяка вероятност из нашата махала ;)) Понякога му идват нанагоре, но не се оплаква много. Любвеобвилен е, добричък.. Ама много голям нехранимайко! Все трябва да го дърпам за " каиша" :)
И да не забравя да споделя тук една страхотна новина! Семейството ни ще се увеличи с още един бебок днес. След малко
Тръгвам за болницата, контракциите  на сестра ми са зачестили, ще ставам леля, момичета!!!

Re: Празнична седмица 03.09 - 9.09.2012
« Отговор #74 -: Септември 06, 2012, 07:04:56 am »
хайде пак добро утро от мен и честит празник!!!!
Темичката тази седмица стана много интересна и ме върна малко назад във времето.
Аз си мисля че се дразним първата година на татковците, защото нямат нашето майчинско усещане и не се стараят да изпипват нещата в детайли, както ние го правим. Мен лично през първата година това ужасно ме дразнеше, както в мъжа ми, така и в бабите и поради тази причина почти не оставях детето на никого. А и мъжът ми работеше на 2 места и беше наистина много физически уморен.
Сега когато от една година вече съм на работа нещата много се промениха- не отказвам ничия помощ за детето ,че и без това времемто не достига. Когато се налага се гледат с баща си -по цял ден (той работи на смени и почива през седмицата)и да той не прави нещатата като мен- но са много сладки в грешките си.
Но най-голямата семейна криза , която почти ни доведе до раздяла беше отказването на цигарите на мъжа ми- 3 дни беше най-изнервеното и отвратително същество на света. Тъкмо вече щях да кажа край и явно абстиненцията му премина- сега верно пуши някаква електронна цигара от дъжд на вятър- мирише на ягодки и съм много доволна. Не можах да го разбера какво му е, защото никога през живота си не съм пушила.

п.с. JBRUL страхотна си!!!!!
*
Re: Празнична седмица 03.09 - 9.09.2012
« Отговор #75 -: Септември 06, 2012, 08:40:23 am »
Sia,
Мъжа ми скоро сменя джипито на майка си. Тя е след два инсулта, а на личната лекарка хич не й пукаше. В продължение на месеци я молехме да посети жената, ама нъц.
Та, отиде той в РЗОК(в Кюстендил) и обясни случая и веднага му разрешиха да я смени. Даже го питах иска ли да подаде жалба срещу въпросната персона, но той не пожела. Което за мен не беше правилно. Аз бях яхнала яко метлата, ама той ми сложи усмирителната риза.

Та, нищо не пречи да отидеш в Здравната каса и да задействаш нещата.
Дано съм ти била полезна и успех с новото педи.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Празнична седмица 03.09 - 9.09.2012
« Отговор #76 -: Септември 06, 2012, 10:19:22 am »
Да знаете права е Вени за критичната седмица. Снощи и ние се поскарахме, заради пустото ходене в София. Винаги, когато не иска да отиде някъде, парите са причина. Аз нали не работя и ... трябва да се съгласявам. Уикендите за него са или в къщи „да си почина и аз“, или на село „да се разходим“. Баси мен що не ме пита някой дали ме кефи такава разходка. Снощи се съгласих да не ходим никъде, но казах, че свърши ли работата на село, ще ида там за Коледа (евентуално) и после чак за Великден. Ми не ме кефи това ходене да видим мама и тати. Него аз го разбирам, той мен що не може. Не ме ядосват чак толкова, ама спокойно мога да живея и без да ги виждам. Добитък съм станала явно. :lol:

п.п. Деси, да си знаеш от сега, че на немската подреденост на зетя ще разчитаме. Мойта мома хич не е по подреждането. Виж по разхвърлянето ..... :lol:
Re: Празнична седмица 03.09 - 9.09.2012
« Отговор #77 -: Септември 06, 2012, 10:23:11 am »
Peshek по същата причина стана големия скандак миналата седмица.
[/url][/url]
*
Re: Празнична седмица 03.09 - 9.09.2012
« Отговор #78 -: Септември 06, 2012, 10:28:54 am »
Момичета, като ви чета ми хрумва само, че с мъжете /и семействата изобщо/ е както с децата...уж има някакви общи "правила"/параметри кое как би трябвало да се случва, ама в крайна сметка - всичко е "частен случай".  :lol:
Ммм, Бсолютно точно  :lol:

Аз изобщо не мога да се оплача, дори напротив. Както казва една приятелка "Мъжът ти е най-добрата майка"
Хем ме развесели, хем ми стана малко тъжно. Добре поне, че детето е момче и може само да са му от полза по-близките отношения с баща му. На мен ми докривява понякога, ама ще ми мине.
Re: Празнична седмица 03.09 - 9.09.2012
« Отговор #79 -: Септември 06, 2012, 11:41:16 am »
Пеше, така са ми познати извиненията, когато не иска да ходи някъде :x Моят съпруг излиза винаги с номера "не ми е добре" :x Така аз ще съм лошата, ако настоявам, а той ще се цупи през цялото време и при всеки удобен случай ще казва "не ми е добре". Така ми дотяга това понякога :x От негова страна никога няма инициатива за почивка. Ако го слушам вечно ще работи или ще си е вкъщи, щото може пък да звънне някой клиент и междувременно пак да работи :(
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]