0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Детски книжки
« Отговор #40 -: Май 15, 2013, 09:21:54 am »
Вижте на какво попаднах вчера: http://prikazka-igra.com/
Много ми хареса и смятам да я поръчам на децата за 1ви юни.
Някой вече има ли я? Отзиви?
Ето една статия с отзиви: http://asktisho.wordpress.com/2013/05/10/talasamche/

Здравейте хора,

Аз съм авторът и създател на приказката-игра "Голямото приключение на малкото таласъмче". Форумът ми се появи на статистиката за посещения на сайта и така попаднах на тази тема.

mimi26 - Всички известни ми ревюта съм публикувал на сайта. Сега сигурно ще решите, че качвам само възторжените такива, но истината е, че книжката наистина е топло приета и други до момента просто няма. Всъщност причината да се включа е да ви кажа, че няма нужда от ревюта - електронната версия на книгата е свободно достъпна на сайта (или ако искате ми пишете на avtor@prikazka-igra.com за да ви я изпратя) така че всеки сам за себе си може да прецени дали му харесва или не. Смятам, че е справедливо всеки да може да прецени качеството на един продукт преди да си даде парите за него.

Единствената въпросителна която остава е за външния вид на книгата, който много не си личи от грозноватата снимка на сайта, но мога да ви уверя, че държах тя да е луксозна изработка. Става въпрос за книга с твърди корици и шита подвързия, голям формат (26 см х 28 см), изцяло пълноцветна с луксозна плътна хартия (най-дебелата която ми позволиха от печатницата).

Сигурно започнах да ви звуча като краставичаря, който твърди, че неговите краставици са най-хубави и нямат грам нитрати, а не ми беше това целта. Всъщност надявам се mimi26 да е поръчала книгата и сама да сподели впечатления от нея.

Ако имате някакви въпроси съм насреща.  :)
*
Re: Детски книжки
« Отговор #41 -: Май 15, 2013, 09:49:22 am »
Здравейте, господин Райков!
Радвам се, че се включихте лично в нашата тема :) На мен лично книжката много ми хареса, затова питах за отзиви тук в темата, но по-скоро отзиви за това как е приета от децата на възрастта на моите :)
Изтеглих и разгледах книжката, но дори и само заради жеста, който сте направили (което много рядко се случва в наши дни), смятам да я поръчам другата седмица :)  Надявам се, че ще пристигне до 1ви юни и ще зарадвам децата, но просто в момента изчаквам да уточня колко бройки ще поръчвам :)
Скоро ще споделя отзиви и вярвам, че няма да се различават от публикуваните вече :)

С уважение:
Мария Йовчева
*
Re: Детски книжки
« Отговор #42 -: Юни 03, 2013, 10:45:12 am »
Пак аз за книжката :)
Много е красива, интересна и забавна :) Моя мъж изяви желание да им чете, много се смяхме и четиримата :) Единствения проблем беше, че 2-3 пъти таласъмчето трябваше да се разкрачи на 2 места да продължи приключението :)
Прекрасен подарък за малчугани :)
*
Re: Детски книжки
« Отговор #43 -: Юни 10, 2013, 16:40:06 pm »
И аз за книжката :) Книжката е чудесна, илюстрациите са много добри. Доставиха ми я за 1 ден. Препоръчвам!
Re: Детски книжки
« Отговор #44 -: Декември 01, 2013, 12:37:11 pm »
Малко новини за книжката.

Първият тираж беше изчерпан за рекордно време от 6 месеца и в момента се отпечатва втория. Разбира се благодарение и на Вас!

В момента книгата е пусната за свободно сваляне и в Замуна, а Читанка подготвят eBook и FictionBook варианти.

Книгата се сдоби и със собствен видео клип, който много си харесваме:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=KZtp90blw10" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/watch?v=KZtp90blw10</a>

И със специален коледен пакет:



Повече инфо на: http://prikazka-igra.com/koleda.html
« Последна редакция: Декември 01, 2013, 14:36:28 pm от nraykov »
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Детски книжки
« Отговор #45 -: Декември 01, 2013, 17:30:45 pm »
На тази книжка ѝ се каня от доста време. Видях в нета и за коледния пакет. Единственото което ме притеснява е дали ще е подходяща за възрастта на моето гардже - 4 години.
Re: Детски книжки
« Отговор #46 -: Декември 01, 2013, 19:08:15 pm »
Pesheck, аз съм я писал за моето гардже, което тогава беше на 3 годинки, така че би трябвало да е подходяща. Но никой не може да прецени по-добре от теб - всяко дете е различно.

Тук можеш да намериш електронна версия и да прецениш за себе си.
http://prikazka-igra.com/flipbook/TBAOTLG.pdf
« Последна редакция: Декември 01, 2013, 19:34:23 pm от nraykov »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Детски книжки
« Отговор #47 -: Декември 01, 2013, 20:10:56 pm »
благодаря за информацията, ще я поръчам и за моето гардже, макар да е малко по-голямо.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Детски книжки
« Отговор #48 -: Декември 01, 2013, 20:18:27 pm »
Попрочетох малко. Ще се хареса, така че тия дни ще я поръчам.
*
Re: Детски книжки
« Отговор #49 -: Декември 01, 2013, 22:45:43 pm »
Страхотна книжка :)
Мисля, че и на моето гардже ще му хареса :)
Поръчах. :wink:
Благодаря!
*
Re: Детски книжки
« Отговор #50 -: Декември 02, 2013, 09:01:28 am »
Много интересна ми се струва тази книжка, но май ще почакам гарджето поне 3 да направи, че сякаш не вниква в текста още.
*
Re: Детски книжки
« Отговор #51 -: Декември 02, 2013, 12:22:50 pm »
Последните книжки, които купихме на нашето дете бяха: "Работна мецана", "Маша и мечока" и 2 книжки от поредицата "Дора изследователката". Аз лично съм най-доволна от "Работна мецана" - много ми е любима, но малчо слуша всичките с интерес (само да му отдели време някой да му чете).  :D
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Детски книжки
« Отговор #52 -: Декември 02, 2013, 13:35:12 pm »
Miriam, дребосъците много си падат по римувани приказки. Та в тази връзка имам всички - „бабо, разкажи ми приказката в рими“ и „Приказки незабравими в рими“.
Но мисля, че вече възприема и неримуваните приказки добре. Стихчета и рими за 2 - 3 годишна възраст, сега вече може и „за големи“ :lol:
*
Re: Детски книжки
« Отговор #53 -: Декември 02, 2013, 14:09:54 pm »
Така е Peshek, и ние вече спадаме в групата на по-големите и си мисля, че и от книга за тийнейджъри да му чета - пак ще слуша, дали ще разбира отделен въпрос. Просто много обича детето да му чете някой. Ама аз като му чета все гледам и на мен да ми харесва и да ме разтоварва, пък тая Меца Мецана ми действа много добре на нервната система.  :D :D :D
*
Re: Детски книжки
« Отговор #54 -: Декември 03, 2013, 13:22:44 pm »
На тази книжка ѝ се каня от доста време. Видях в нета и за коледния пакет. Единственото което ме притеснява е дали ще е подходяща за възрастта на моето гардже - 4 години.
Пеше, подходяща е книжката за Ники.
 Вече половин година е една от най-четените книжки у нас. Лятото взех 3 (2 за подарък), сега за Коледа отново ще бъде основен подарък за децата на близките ни.
*
Re: Детски книжки
« Отговор #55 -: Декември 03, 2013, 14:21:36 pm »

Таласъмчето и на мен ми изглежда интересно, а и смятам да се доверя на mimi26.
Поръчах, ще споделя после отзиви...



*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Детски книжки
« Отговор #56 -: Декември 03, 2013, 16:24:02 pm »
а за колко време ви пристигна поръчката?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Детски книжки
« Отговор #57 -: Декември 03, 2013, 16:31:21 pm »
jam, утре изпращаме всички натрупани поръчки
Забавянето е причинено от дупката между двата тиража и проблеми с печатницата.
Ако случайно не успеем утре (тъй като има над 100 поръчки), в четвъртък най-късно ще е изпратена и в петък ще е при Вас.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Детски книжки
« Отговор #58 -: Декември 03, 2013, 16:49:32 pm »
благодаря, г-н Райков!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Детски книжки
« Отговор #59 -: Декември 03, 2013, 18:07:43 pm »
Поръчах книгата и аз, струва ми се че ще я четем по-късно.

Напоследък Марти е фен на "Лече бубулече" Георги Авгарски.
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!