0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Или наши приятели правиха спермограми в Олимед и Майчин дом Варна когато подадоха документи по фонда.
много моля да ми кажете какво точно пише в заповедта от фар
Здравейте!
Искам да ви питам кои са лицензираните лаборатории за спермален анализ?
Бяхме в АГ Варна ,но сега съм решила да подам документи и за Фонда :)
Иначе получих отговор от клиниката за другите нещица ,че ми е доста объркано.
Благодаря предварително !
ние правихме в майчин дом и в аг варна ,но от майчин дом съм много разочарована ,препорачвам ти олимед,иначе наи-добре в клиниката в която ще ти подготвят документите :D , трябват ти 2 бр спермограми
може ли да попитам след като си взема заповедта,до колко време мога да я ползвам,че бях чела някъде,че ако не направиш опита до 3 месеца ти изтича заповедта,това така ли е????
*
marieta25, срокът за използване на заповедта е 1 година.
МЕЦАНИ много благодаря за отговора..
StefiZ, приятели по съдба - притесняваме един въпрос, моля да ме ориентирате.

На 1 юни взех заповед със срок "не по-късно от 6 месеца от датата на получаване на уведомлението".

На 20 юли навърших 43г.

В хода на подготовката за опит ми бе открит хидросалпинкс и се налага лапаро, освен това развих диабет тип2 и се наложи отлагане на операцията, за да го приведем под контрол. Времето безпощадно изтича....

Чудя се - ако подам молба за удължаване на заповедта, дали биха ми отказали, поради навършени вече 43г?

Не съм наясно и се тревожа за всичко, което ми хрумне....
Това от своя страна ми разбутва захарта непрекъснато и ме хвърля в отчаяние и депресия...

Благодаря ви за отговорите!

Никой ли не знае нищо по моя въпрос?
Дайте ми съвет от кого или от къде мога да получа отговор.
На телефоните на Фонда дават ли подобна информация?

Навсякъде виждам надпис - "Не притеснявайте Стефка" и аз не смея да и пратя лс.  :oops:
Виждам ,че отговаря тук и си мислех, че  може би да знае...
Ако не знае, то кой може да знае?!?
Притеснявам се ,че времето тече и ще загубя заповедта...
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
StefiZ, приятели по съдба - притесняваме един въпрос, моля да ме ориентирате.

На 1 юни взех заповед със срок "не по-късно от 6 месеца от датата на получаване на уведомлението".

На 20 юли навърших 43г.

В хода на подготовката за опит ми бе открит хидросалпинкс и се налага лапаро, освен това развих диабет тип2 и се наложи отлагане на операцията, за да го приведем под контрол. Времето безпощадно изтича....

Чудя се - ако подам молба за удължаване на заповедта, дали биха ми отказали, поради навършени вече 43г?

Не съм наясно и се тревожа за всичко, което ми хрумне....
Това от своя страна ми разбутва захарта непрекъснато и ме хвърля в отчаяние и депресия...

Благодаря ви за отговорите!

Никой ли не знае нищо по моя въпрос?
Дайте ми съвет от кого или от къде мога да получа отговор.
На телефоните на Фонда дават ли подобна информация?

Навсякъде виждам надпис - "Не притеснявайте Стефка" и аз не смея да и пратя лс.  :oops:
Виждам ,че отговаря тук и си мислех, че  може би да знае...
Ако не знае, то кой може да знае?!?
Притеснявам се ,че времето тече и ще загубя заповедта...
Според мен, позвъни във ФАР, там все някой следва да ти отговори на въпроса! А и те май имат и ел поща за контакт?!


*
New Love, точно с този казус не съм наясно (иначе досега да съм ти писала - я в темата, я - на ЛС), но мисля, че на телефоните на ФАР ще могат да ти обяснят. Ако не могат, ще те препратят към д-р Лалев.
« Последна редакция: Октомври 14, 2012, 21:00:26 pm от rtfrtf »
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
StefiZ, приятели по съдба - притесняваме един въпрос, моля да ме ориентирате.

На 1 юни взех заповед със срок "не по-късно от 6 месеца от датата на получаване на уведомлението".

На 20 юли навърших 43г.

В хода на подготовката за опит ми бе открит хидросалпинкс и се налага лапаро, освен това развих диабет тип2 и се наложи отлагане на операцията, за да го приведем под контрол. Времето безпощадно изтича....

Чудя се - ако подам молба за удължаване на заповедта, дали биха ми отказали, поради навършени вече 43г?

Не съм наясно и се тревожа за всичко, което ми хрумне....
Това от своя страна ми разбутва захарта непрекъснато и ме хвърля в отчаяние и депресия...

Благодаря ви за отговорите!

Никой ли не знае нищо по моя въпрос?
Дайте ми съвет от кого или от къде мога да получа отговор.
На телефоните на Фонда дават ли подобна информация?

Навсякъде виждам надпис - "Не притеснявайте Стефка" и аз не смея да и пратя лс.  :oops:
Виждам ,че отговаря тук и си мислех, че  може би да знае...
Ако не знае, то кой може да знае?!?
Притеснявам се ,че времето тече и ще загубя заповедта...
Ловче, не би трябвало да ти откажат да ти я удължат, би било дискримиционно, правилата трябва да важат за всички още повече, че заповедите на ФАР след 06,07, до колкото и спомням ми каза Силвия от Надежда, са със срок на давност 1 година, моята е такава, от 06.08.12г.!!!Все пак питай!
Обадих се на горещата линия във ФАР
Жената беше много любезна,но каза, че тези въпроси се решават от Обществения съвет и тя не може да ми каже нищо определено.

Не знам какво да правя... Да предприема стимулация сега е много рисково, да подам молба за удължение може да не ми я удовлетворят... ох, не знам, ще мисля...
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
не знам къде е на всякъде това което цитираш, че пише, да не ме притесняват, но както и да е.
да, правилно ти е отговорила жената, това се решава от ОС, за това се обади на д-р Лалев или си напиши една молба свободен текст и му я занеси, утре ще има заседание от 2 часа и ще може да се вземе решение.
Как какво да правиш, ами действаш, като стоиш и чакаш няма да се случи нищо...
StefiZ - Благодаря ти за включването. Надписа е в подписа или подписите на потребители ,доста често съм го виждала в теми, явно съм хванала страх, а и е правилно да не бъдеш все ти безпокоена.

Надявах се да има и други с моя казус. Явно няма.

Реално заповедта ми изтича на 1.12. Мисля, че имам време за действие. Ще говоря и с ендокринолога си. Тя все ме окуражава, че резултатите ми се подобряват.
Не съм от София, утре никак не ми е възможно да бъда 14ч във Фонда, за съжаление.

Винаги съм била боец, въпреки болестите, въпреки лошите лекари, на които попадах, въпреки лъжите и болките. Ще се боря и сега, заради добрите хора, които ме подкрепят, пък ...дано!
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
ами да, имаш вреем до 1.12, спокойно можеш да си използваш заповедта :)
*
Абе,стига сте я  притеснявали Стека,бе ...!!! :x :lol: :lol:
New love,успех ти желая с удължаването.няма да се  безпокоиш,те и ФАР са хора,при това са добре запознати с проблемите ни.Ще помогнат ,разбира се!!! :)
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Абе,стига сте я  притеснявали Стефка,бе ...!!! :x :lol: :lol:
New love,успех ти желая с удължаването.няма да се  безпокоиш,те и ФАР са хора,при това са добре запознати с проблемите ни.Ще помогнат ,разбира се!!! :)

мани, мани, притесних се от не притесняването аз :lol:
момичета и момчета, както сте забелязали, надявам се, с каквото и когато мога помагам, но се случва да нямам достъп до компа за по няколко дни, за това се бавя с отговорите по някога.
Здравейте момичета и момчета!
Имам няколко въпросчета за подаването на документите.
Ще кандидатствам с тубарен фактор.Как трябва да се пише  тази индикация по чл.26 ?Документите ще ги пращам по куриер в клиниката,така се разбрахме и за това ви питам?
От Варна ми пратиха всички епикризи от предишни опити+ копие от спермограмата на мъжа ми.Но е копие...Може ли да пиша " Вярно с оригинала  " и така да послужи?
Мисля,че с тубарен фактор не трябва спермограма ,но от Клиниката казаха да има за всеки случай.
Благодаря предварително! :)
Или ,ние пращахме спермограма,а на всички документи,които са копия написахме ,,вярно с оригинала,,
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Здравейте момичета,


  Някаква информация защо има затишие за раздаване на заповеди? Дали не е свързано с преместването към МЗ?  Има ли някакво инфо колко пари има останали по фонда до края на годината и до къде ще стигнат, преди да се премести към МЗ? Дази дезинформация определено не е приятна и държи в напрежение толкова чакащи :?