0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #960 -: Юли 19, 2013, 21:31:17 pm »
Денис били  погледнала и моята графика.Нямам представа защо е висока бт ако трябва да съм честна цикъла ми беше 48часа без болки,но тестовете за бременност са отрицателни.Това е линк към предният ми МЦ http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=111246  Благодаря ти предварително

Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #961 -: Юли 20, 2013, 06:43:30 am »
марина и аз съм така този месец само 2 дни и то кафяво но тест не съм правила чудя се какво става
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #962 -: Юли 20, 2013, 09:37:10 am »
Денис и аз ще те помоля за коментар на моята графика ако е възможно :(.Нещо този месец съвсем полудя БТ.На 12 ден имах фоликул 16/18 в левия яйчник,което много рядко се случва,там е и проходимата тръба,но като гледам каква е къдрава БТ се чудя дали се е пукнал всъщност.Не съм ходила на УЗ след евентуалната О,защото следващия месец така или иначе ми предстои лапароскопия
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #963 -: Юли 20, 2013, 19:12:37 pm »
Здравейте, нова съм тук. Показвам си графиката и приемам съвети. Правим опити за бебе от 3 месеца, от скоро меря БТ (сутрин в 7ч. анално, с дигитален термометър), пия и фолиева киселина. Миналия месец за първи път си купих тестове за О. а сега реших да ги съчетая и с меренето на температура. Моят цикъл е на 26 дни, а овулацията я засякох на 9-10 ден. Този месец още няма положителен тест за О. но днес втората черта беше по-наситена. Това е накратко от мен. :)

http://picbg.net/img.php?file=eaf0dd3245073fe4.jpg

Цитирам се, защото не успях да се редактирам, а днес теста за О. е положителен, а Т. е колкото тази вчера и пускам актуална графика с молба за коментар.


Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #964 -: Юли 20, 2013, 19:35:24 pm »
Не, че съм много компетентна , но Т, може да спадне ( не  е задължително) точно преди самата О. Положителният тест за О, показва, че О ще настъпи в следващите 12 до 24 ч. Виж и утре сутринта Т, може би ще е спаднала леко, а в следващите няколко дни трябва да започне покачването. така , че действайте днес и в следващите поне 3 дни :)
Това е , което съм чела аз, а като се вкл. Денис ще ти отговори по точно. Успех !
<br />
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #965 -: Юли 21, 2013, 01:22:30 am »
irenaa33, благодаря. И аз така разбрах, че преди О. температурата спада. :)
Ще чакам отговор и от denis.
Сложих си графика в подписа, за да не качвам повече снимки.
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #966 -: Юли 21, 2013, 08:42:59 am »
irenaa33, благодаря. И аз така разбрах, че преди О. температурата спада. :)
Ще чакам отговор и от denis.
Сложих си графика в подписа, за да не качвам повече снимки.

sweetence, графиката ти не се вижда. Трябва да разрешиш в настройките да се вижда от другите потребители.  :)

Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #967 -: Юли 21, 2013, 08:54:45 am »
Здравей, Денис! Искам да те помоля да ми погледнеш графиката, въпреки че тя изобщо не е пълна все още. На 10 ден от МЦ бях на преглед и доктора установи ехографски белези за настъпила овулация. По графика, обаче, мисля че овулация не може да се каже , че е имало. Меря правилно - сутрин до 7:00 ч., ректално и държа термометъра 3 минути след сигнала ( термометъра е дигитален). Според теб възможно ли е да настъпва овулация и БТ да не се покачва до 37 градуса, тъй като моята са месеците, в които я меря, само 4 или 5 пъти е била 37 градуса. Ако искаш погледни и графиките ми от предишните месеци.
Би трябвало да вярвам на доктора и на ехографа, но пък ме притеснява и ниската температура.
За всеки случай днес ще си купя и друг термометър, въпреки че мисля, че сегашния си работи правилно.

Благодаря ти! :)

Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #968 -: Юли 21, 2013, 11:37:07 am »
macherie, благодаря, сега трябва да се вижда. :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #969 -: Юли 21, 2013, 17:21:33 pm »
macherie, благодаря, сега трябва да се вижда. :)

Да, вече се вижда!

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #970 -: Юли 21, 2013, 17:58:30 pm »
Денис били  погледнала и моята графика.Нямам представа защо е висока бт ако трябва да съм честна цикъла ми беше 48часа без болки,но тестовете за бременност са отрицателни.Това е линк към предният ми МЦ http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=111246  Благодаря ти предварително
MЦ 12/06/2013 - може да е имало повече от 1 фоликул.
Ако не си болна, ако не ходиш на плаж и ако измерваш БТ до 7.30 часа - добре е да те види лекар на УЗ

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #971 -: Юли 21, 2013, 18:02:49 pm »
Денис и аз ще те помоля за коментар на моята графика ако е възможно :(.Нещо този месец съвсем полудя БТ.На 12 ден имах фоликул 16/18 в левия яйчник,което много рядко се случва,там е и проходимата тръба,но като гледам каква е къдрава БТ се чудя дали се е пукнал всъщност.Не съм ходила на УЗ след евентуалната О,защото следващия месец така или иначе ми предстои лапароскопия

Тази графика май я гледах ... някъде :)
Не съм много сигурна дали  всичко е наред с О. - ако е имало може да е била на 13/14 или 14 ден от МЦ - там някъде.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #972 -: Юли 21, 2013, 18:12:10 pm »
sweetence 

Графиката е добре дотук - О. може да е на 13 или 13/14 ден от МЦ - според тестовете за О., а според графиката - ще се разбере след няколко дни :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #973 -: Юли 21, 2013, 18:14:58 pm »
Да,презастараховам се аз  :D
Както писах и там имаше малки и еднакви фоликули в другия яйчник,доктора го определи като поликистозен.Странно защото обикновено точно този яйчник овулира
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #974 -: Юли 21, 2013, 18:38:16 pm »
Здравей, Денис! Искам да те помоля да ми погледнеш графиката, въпреки че тя изобщо не е пълна все още. На 10 ден от МЦ бях на преглед и доктора установи ехографски белези за настъпила овулация. По графика, обаче, мисля че овулация не може да се каже , че е имало. Меря правилно - сутрин до 7:00 ч., ректално и държа термометъра 3 минути след сигнала ( термометъра е дигитален). Според теб възможно ли е да настъпва овулация и БТ да не се покачва до 37 градуса, тъй като моята са месеците, в които я меря, само 4 или 5 пъти е била 37 градуса. Ако искаш погледни и графиките ми от предишните месеци.
Би трябвало да вярвам на доктора и на ехографа, но пък ме притеснява и ниската температура.
За всеки случай днес ще си купя и друг термометър, въпреки че мисля, че сегашния си работи правилно.

Благодаря ти! :)

Според мен О. не е минала.
Погледнах и др. графики - не всеки МЦ има О., имаш и по-къса ЛФ, при някои графики разликата в БТ е малка - има проблем, който трябва да се открие и лекува.
Посещаваш АГ, но може би трябва да се консултираш и с Ендокринолог

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #975 -: Юли 21, 2013, 18:47:00 pm »
Да,презастараховам се аз  :D
Както писах и там имаше малки и еднакви фоликули в другия яйчник,доктора го определи като поликистозен.Странно защото обикновено точно този яйчник овулира

Ако има ПК - не може да се вярва на графиката :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #976 -: Юли 21, 2013, 19:32:31 pm »
Denis ще погледнеш ли моля те старата графика - http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=86650

Според теб ( и всяка една от вас да се чувства сввободна да сподели  :D ) , кога ми е била О. че нещо немога да схвана. Тестовете за О може и да не са много верни , тъй като по принцип ходя много често до wc  и са правени на около 2 ч "сух режим"
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #977 -: Юли 22, 2013, 08:40:46 am »
Denis ще погледнеш ли моля те старата графика - http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=86650
Tedichka, старата графика не се отваря. Дава следното съобщение.
This cycle is not belong to this user or cycle with this ID doesn't exist!
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #978 -: Юли 22, 2013, 11:01:06 am »
Здравейте, започнахме поредния месец опити. Може ли да ми погледнете графиката защото ми се вижда странна. Понеже работя на смени не винаги успявам да я меря в един и същи час и сигурно си оказва влияние. Дано скоро се сбъдне мечтата ни. Почвам да се отчайвам вече...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #979 -: Юли 22, 2013, 16:44:30 pm »
sweetence 

Графиката е добре дотук - О. може да е на 13 или 13/14 ден от МЦ - според тестовете за О., а според графиката - ще се разбере след няколко дни :)

Благодаря ти. :)
Днес теста за О. вече е отрицателен и БТ спадна, не знам какво означава това.
Ако имаш време погледни графиката и извинявай за досаждането.