0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #940 -: Юли 09, 2013, 14:50:43 pm »
Аз явно съм поредното изключение.След странен МЦ , 7 отрицателни теста и ниска БТ...Днес ми дадоха снимка-4 седмица  :wink:Така че всичко е възможно......Успех на всички

Честито! :D
Лека, спокойна и безпроблемна бременност




ПП. Къде мериш БТ?

В началото я мерих вагинално, но док ми каза , че анално е по-добре и започнах така.В бележки съм отбелязала

Или не мериш правилно или терм-ра е повреден
За анално измерване, особено при бременност - БТ трябва да е над 37.0
Дори ТТ, ако измериш ще видиш, че е около 37.0 през деня - а вечер и доста над 37.0

Последните два дни пак я меря но в 4.30 (тогава се будя) и е 37.1...Единствените ми симптоми в момента са че спя постоянно и гърдите ми наедряха повече от нормното преди Ц. Възможно ли е Т да ми е ниска заради цветна бременност или имам от онези фалшиви бременности? На прегледа попитах дали е сигурно и Док беше категорична...

Проблемът най-вероятно е в терм-ра :)
Не се притеснявай

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #941 -: Юли 10, 2013, 09:50:24 am »
Денис,аз само минавам за да се похваля,че УСПЯХ....
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #942 -: Юли 11, 2013, 08:57:17 am »
Денис били погледнала и моята графика.ЛФ е между 10-12дни.Благодаря ти предварително.Морско момиче браво много се радвам за теб

Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #943 -: Юли 11, 2013, 11:46:27 am »
Морско момиче, много се радвам за теб :bighug:

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #944 -: Юли 12, 2013, 19:08:30 pm »
Денис,аз само минавам за да се похваля,че УСПЯХ....
Браво, миличка!   :hug2:   Много се радвам
Лека и спокойна бременност и най-хубавото бебе накрая :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #945 -: Юли 12, 2013, 19:24:48 pm »
Денис били погледнала и моята графика.ЛФ е между 10-12дни.Благодаря ти предварително.Морско момиче браво много се радвам за теб

Според мен е имало повече от 1 фоликул
Ако е имало О., може да е била на 18/19 ден от МЦ

ЛФ под 12 дни говори за проблем и трябва да се консултираш с лекар

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #946 -: Юли 13, 2013, 17:47:37 pm »
Аз явно съм поредното изключение.След странен МЦ , 7 отрицателни теста и ниска БТ...Днес ми дадоха снимка-4 седмица  :wink:Така че всичко е възможно......Успех на всички

Честито! :D
Лека, спокойна и безпроблемна бременност




ПП. Къде мериш БТ?

В началото я мерих вагинално, но док ми каза , че анално е по-добре и започнах така.В бележки съм отбелязала

Или не мериш правилно или терм-ра е повреден
За анално измерване, особено при бременност - БТ трябва да е над 37.0
Дори ТТ, ако измериш ще видиш, че е около 37.0 през деня - а вечер и доста над 37.0

Последните два дни пак я меря но в 4.30 (тогава се будя) и е 37.1...Единствените ми симптоми в момента са че спя постоянно и гърдите ми наедряха повече от нормното преди Ц. Възможно ли е Т да ми е ниска заради цветна бременност или имам от онези фалшиви бременности? На прегледа попитах дали е сигурно и Док беше категорична...

Проблемът най-вероятно е в терм-ра :)
Не се притеснявай

Денис явно и ти и тестовете сте били прави....вчера ми дойде...Явно не съм била изключение,а просто поредната жертва на некомпетентен доктор....
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #947 -: Юли 13, 2013, 20:24:22 pm »
Съжелявам Tedichka :?
много неприятно  :(
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #948 -: Юли 13, 2013, 22:34:10 pm »
Tedichka, да не е цветна бременност?
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #949 -: Юли 13, 2013, 22:50:20 pm »
Tedichka, да не е цветна бременност?

Незнам мила, вече ми писна да се надявам.В понеделник се прибирам в София и съм на преглед, че лекувам и една раничка.Ще видим и тогава какво ще ми кажат...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #950 -: Юли 15, 2013, 19:06:47 pm »
Oх, Теди, мила  :bighug:
<br />
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #951 -: Юли 16, 2013, 10:07:59 am »
Вчера се прибрах в София и ходих при моя доктор....бебенце няма.Поне ме успокой че всичко ми е ок и зад странния ми МЦ не се крие нищо сериозно.Поне от цялата бъркотия излезна едно хубаво нещо - с моето момче разбрахме че наистина сме готови и сега го искаме повече от всякога,така че почваме да работим по-сериозно по въпроса :D
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #952 -: Юли 16, 2013, 10:26:25 am »
Здравейте, момичета :wink: Моля ви погледнете ми графиката, че вече изобщо не знам какво се случва. :( По време на последния цикъл бях на стимулация с мерионал, но на 15 ден докторът каза, че доминантния фоликул е спрял да расте  и няма да има О. Уж трябваше вече да ми е дошло, но уви :? Моля ви помагайте :?
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #953 -: Юли 16, 2013, 10:45:55 am »
Здравейте, момичета :wink: Моля ви погледнете ми графиката, че вече изобщо не знам какво се случва. :( По време на последния цикъл бях на стимулация с мерионал, но на 15 ден докторът каза, че доминантния фоликул е спрял да расте  и няма да има О. Уж трябваше вече да ми е дошло, но уви :? Моля ви помагайте :?

Здравей sissy_,
Аз може би съм най-малко компетентната тук,но поне според моя доктор О има ако Т е над 37,т.е. наистина си нямала.Погледнах ти и старите графики и видях че по принцип си с по-дълга М. Както казах аз не съм много наясно,нека и някой друг даде мнение...
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #954 -: Юли 18, 2013, 15:21:05 pm »
Tedichka    Много съжалявам, миличка

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #955 -: Юли 18, 2013, 15:43:28 pm »
Здравейте, момичета :wink: Моля ви погледнете ми графиката, че вече изобщо не знам какво се случва. :( По време на последния цикъл бях на стимулация с мерионал, но на 15 ден докторът каза, че доминантния фоликул е спрял да расте  и няма да има О. Уж трябваше вече да ми е дошло, но уви :? Моля ви помагайте :?

Според графиката - може да е имало О. на 27/28 ден от МЦ , предполагаема М. около 41 ден от МЦ
Стискам палци :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #956 -: Юли 18, 2013, 18:43:29 pm »
sajelqvam 4e pi6a taka no mi iz4ezna kirilicata,samo da se opla4a zakasnia mi 7 dena i nakraq mi doide ne e li kofti :( :( :( :( :( :( :(
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #957 -: Юли 18, 2013, 18:54:28 pm »
Tedichka    Много съжалявам, миличка

Мерси denis,
Tъй като още сме в началото на бебеправенето,не съм разтроена ни най- малко..Напротив.Сега сме по решени от всякога  :D
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #958 -: Юли 18, 2013, 19:41:34 pm »
Благодаря за отговорите, ще чакам пък каквото стане :)
Tedichka точно така само напред... И да се разтройваш няма смисъл, главата горе и ше стане :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #959 -: Юли 19, 2013, 19:30:21 pm »
Здравейте, нова съм тук. Показвам си графиката и приемам съвети. Правим опити за бебе от 3 месеца, от скоро меря БТ (сутрин в 7ч. анално, с дигитален термометър), пия и фолиева киселина. Миналия месец за първи път си купих тестове за О. а сега реших да ги съчетая и с меренето на температура. Моят цикъл е на 26 дни, а овулацията я засякох на 9-10 ден. Този месец още няма положителен тест за О. но днес втората черта беше по-наситена. Това е накратко от мен. :)
Снимката се увеличава.

« Последна редакция: Юли 19, 2013, 21:00:59 pm от sweetence »