0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #900 -: Юни 29, 2013, 19:45:07 pm »
Здравей, Денис! Това, че до момента няма овулация и може би този месец няма да има може ли да е от противозачатъчните,които пих два месеца или според теб е от нещо друго? След спирането им веднага ли се възстановява нормалния цикъл и съответно овулацията?

След спиране на ОК понякога са нужно поне 2-3 МЦ за да се нормализират хормоните.
При някои обаче още на следващия МЦ има О.
Индивидуално е :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #901 -: Юни 29, 2013, 19:48:17 pm »
Здравейте, момичета! Днес имам покачване на Т, а вчера сутринта в 08:00 ч фоликулите си бяха там, както се видя на ехографа. Дали може О да е настъпила вечера следобяд да речем или вечерта?
Да, може - ако БТ се задържи висока :) О. е минала

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #902 -: Юни 29, 2013, 19:51:59 pm »
Здравейте, някой може ли да изкаже мнение за графиката ми, дали имам шанс този месец. Може да ви прозвучи смешно(макар че всеки е минал от тук навярно), но за първи месец бебеправим и сега не сме свърта дали е станало.

О. може да е била на 26 ден от МЦ
Стискам палци :)

ПП.
БТ трябва да се задържи висока и да не пада

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #903 -: Юни 29, 2013, 20:41:45 pm »
Здравейте,
Някой може ли да ми погледне графиката и да ми каже дали не съм изпуснала О.

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=tedichka85
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #904 -: Юни 30, 2013, 10:20:20 am »
Здравейте,
Някой може ли да ми погледне графиката и да ми каже дали не съм изпуснала О.

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=tedichka85
не си  :)
колко дни ти е МЦ /от М. до М./ обикновено ?
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #905 -: Юни 30, 2013, 11:51:36 am »
Здравейте, момичета!
В крайна сметка се оказа, че въобще нямам О.  :balk_145:
Това се установи след вечерашния преглед при д-р Стаменов. Ще се следим още поне 2 месеца, за да се докаже ЛУФ синдром.
На този етап няма смисъл вече да меря БТ...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #906 -: Юни 30, 2013, 11:53:50 am »
28 по принцип.Миналия месец ми беше на 27.Интересното е че чертичката на днешния тест за О е по-бледа от вчерашната....Като днес съм стояла 2.5ч без WC и течности а вчера само 1ч...
« Последна редакция: Юни 30, 2013, 12:49:02 pm от Tedichka »
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #907 -: Юни 30, 2013, 12:11:59 pm »
Включвам се отново в редиците на бебеправещите. Утре имам час при д-р Шефкетова за проследяване на О. Надявам се да получим зелена светлина и близките месеци чудото да ни споходи. 



Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #908 -: Юни 30, 2013, 16:08:02 pm »
28 по принцип.Миналия месец ми беше на 27.Интересното е че чертичката на днешния тест за О е по-бледа от вчерашната....Като днес съм стояла 2.5ч без WC и течности а вчера само 1ч...
почвай със секса днес, има вероятност да си пропуснала пика на ЛХ , но продължавай и с тестовете докато не видиш повишение на БТ /за всеки случай / - О. може да закъснее и МЦ да е по- дълъг
За следващия месец да знаеш че при редовен МЦ 27-28 дни тестовете се  почват от 11-12 ден най-късно
Тестове за О. се правят в следобедните часове /най- добре след 15.00ч до 20. 00ч/ след въздържание без течности и ходене до тоалетна поне 3ч /аз лично се стремя по около 4 ч. да издържам, когато мога  :lol: /
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #909 -: Юни 30, 2013, 16:26:13 pm »
Работата е там че третираме с някаква ампула раничка на шийката и не трябваше да правим С*** 5 дни...От днес чувствам напрежение в гърдите,но утре сутрин съм на контролен и ще кажа на доки да види дали съм изпуснала О
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #910 -: Юни 30, 2013, 18:04:22 pm »
аааа, ок  :)
ами то тогава .....
напрежението в гърдите се появява обикновено /при мен / 1-2 дни преди О.
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #911 -: Юли 01, 2013, 06:48:06 am »
Предварително се извинявам ако въпроса ми не е за тук, но.. преди 2 години забременях и тъй като си следях температура,имах графика, в която въвеждах всичко. Сега пак правим опити,но не знам как да си приключа старата бременна графика след раждането и да си създам нова?
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #912 -: Юли 01, 2013, 07:06:52 am »
аз този месец май съм нямала О  :(
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #913 -: Юли 01, 2013, 10:20:25 am »
Преди малко се върнах от док.Нали лекуваме раничка на шийката.Помолих го да ме погледне на ехографа,защото се чувствам странно и да провери дали не съм изпуснала О,тъй като днес БТ е малко по висока.Отново видя яйцеклетка ,но по-голяма от предния път (18.06)Пърнво ме попита имам ли кисти,но той ми беше казал ,че нямам и със странния М този месец е много вероятно да съм бременна....Преди малко направих поредния отрицателен тест.Обаче и тестовете за О са ми отрицателни и вече незнам какво да си мисля....Откачам
« Последна редакция: Юли 01, 2013, 10:23:22 am от Tedichka »
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #914 -: Юли 03, 2013, 19:41:20 pm »
Преди малко се върнах от док.Нали лекуваме раничка на шийката.Помолих го да ме погледне на ехографа,защото се чувствам странно и да провери дали не съм изпуснала О,тъй като днес БТ е малко по висока.Отново видя яйцеклетка ,но по-голяма от предния път (18.06)Пърнво ме попита имам ли кисти,но той ми беше казал ,че нямам и със странния М този месец е много вероятно да съм бременна....Преди малко направих поредния отрицателен тест.Обаче и тестовете за О са ми отрицателни и вече незнам какво да си мисля....Откачам

Колко голям беше фоликулът?.
Според графиката, О. наближава

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #915 -: Юли 04, 2013, 08:17:41 am »
Здравейте момичета! Бихте ли погледнали отново графиката ми, нямам симптоми за цикъл, но се чувствам странно все ми се спи, често уринирам, Вече незнам внушавам ли си разни неща. Толкова много искаме бебе, че сигурно се вманиячаваме. Вчера ми се виеше свят, но може да е от преумора, но нали все симптоми търсим! Благодаря ви и се извинявам за дългия пост.
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #916 -: Юли 04, 2013, 09:01:02 am »
denis, моля те погледни ми графиката. За първи път ми се случва такова нещо, не знам какъв е този спад... Днес ще си купя нов термометър, дано това да е.
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #917 -: Юли 04, 2013, 10:04:33 am »
Денис, моля те погледни ми графиката , за последно преди да ми дойде
« Последна редакция: Юли 04, 2013, 10:10:43 am от pleyada »
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #918 -: Юли 04, 2013, 13:32:02 pm »
 Аз явно съм поредното изключение.След странен МЦ , 7 отрицателни теста и ниска БТ...Днес ми дадоха снимка-4 седмица  :wink:Така че всичко е възможно......Успех на всички
Re: Дайте да ви видя графиката - 9 тема!
« Отговор #919 -: Юли 04, 2013, 13:35:55 pm »
Аз явно съм поредното изключение.След странен МЦ , 7 отрицателни теста и ниска БТ...Днес ми дадоха снимка-4 седмица  :wink:Така че всичко е възможно......Успех на всички
Tedichka страхотна новина  :balk_47:
Леко бременеене и много сладък финал  :sleepingbabygirl:  :sleepingbabyboy: