0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #560 -: Август 04, 2014, 13:51:11 pm »
Привет и от мен. Вече второ лято ходим с децата за по 3 дни в Разлог, хотел "Мурите". Всъщност хотелът се намира преди самия Разлог. Много добро място за почивка с деца. Има открит и закрит басейн, джакузи, закрит детски кът и много хубава детска площадка. Храната е прекрасна. Като минус мога да посоча многото стълбички -от детската площадка към басейна и ресторанта, т.е. с бебешка количка не е никак удобно и другото е, че е малко трудно да си намериш място край басейна, но това според опита ми е повсеместен проблем на хотелите с басейни. Като цяло мястото е много подходящо за семейства с деца.
<br />[link=http:
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #561 -: Август 07, 2014, 17:16:15 pm »
Мешко, ние сме ходили във въпросния хотел за една тридневна декемврийска почивка и не останах очарована, дано лятото да е по-добре. Вътрешният басейн беше лед студен, така и не го ползвахме.  Наоколо няма къде да се разходиш - гората е далече, наоколо само поле, строежи и други хотели. До Разлог - с кола. Добре, че поне имахме включена храна в престоя, към нея нямам никакви забележки. Детският кът беше ок, макар че на моите фурии не им хареса особено и обърнаха фоайето на игрална площадка поради липса на място в детския кът.  :oops: В зоокъта имаше няколко заека.

Ние след 10тина дни заминаваме за Китен, отново на бунгало. Чакам с нетърпение.  8)
« Последна редакция: Август 07, 2014, 17:18:43 pm от Жабче »
  09.11.2007
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #562 -: Август 10, 2014, 21:17:39 pm »
Някой случайно да е ходил тук скоро? http://www.bgvakancia.com/offer/2979/
Има ли възможност за самостоянтелно приготвяне на храна - с бебета на <2години сме - предпочитам да знам точно какво ядат
Интересуват ме и други подобни ПРОВЕРЕНИ оферти в този район (централен балкан), по възможност - с опция за риболов :)
*
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #563 -: Август 10, 2014, 22:44:24 pm »
Връщаме се от вили Стойчевци, аз лично не ги препоръчвам, цената не отговаря на това което предлагат.90 лв беше нощувката във вилата, като в нея има 2 спални и една по-голяма стая кухня и трапезария на едно.Спалните малки, неподдържани, всичко скърца, комарници липсват, а има много мухи, защото в близост гледат животни.
Плюса беше хубавата веранда и басейна който е малък и плитък, но е само за две къщички и стига.Поляната обаче е под наклон и с малки деца трябва постоянно да тичаш след тях.
Аз лично не бих повторила там, а не съм претенциозна.

Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #564 -: Август 11, 2014, 15:15:28 pm »
Мешко, ние сме ходили във въпросния хотел за една тридневна декемврийска почивка и не останах очарована, дано лятото да е по-добре. Вътрешният басейн беше лед студен, така и не го ползвахме.  Наоколо няма къде да се разходиш - гората е далече, наоколо само поле, строежи и други хотели. До Разлог - с кола. Добре, че поне имахме включена храна в престоя, към нея нямам никакви забележки. Детският кът беше ок, макар че на моите фурии не им хареса особено и обърнаха фоайето на игрална площадка поради липса на място в детския кът.  :oops: В зоокъта имаше няколко заека.

Ние след 10тина дни заминаваме за Китен, отново на бунгало. Чакам с нетърпение.  8)
Както казах ние сме ходили само лятото. Аз за зимата не бих го препоръчала освен ако не отидете на ски. Но и на ски с 2 деца също не бих отишла, но това е друг въпрос:)) А миналото лято се разхождахме с количката до Пирин голф клуб. Беше супер спокойно. Нямаше никакви хора нито по пътя дотам, нито пък в самия комплекс.
<br />[link=http:
*
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #565 -: Август 14, 2014, 03:56:22 am »
  Дайте препоръка за туристическа агенция, искам да пратя майка на ексурзия по случай рождения й ден през октомври.  До Германия, е дестинацията, но намирам рядко оферти и то само до замъци, искам Берлин и да не е много дни.
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #566 -: Август 14, 2014, 06:21:55 am »
  Дайте препоръка за туристическа агенция, искам да пратя майка на ексурзия по случай рождения й ден през октомври.  До Германия, е дестинацията, но намирам рядко оферти и то само до замъци, искам Берлин и да не е много дни.

До Берлин има със самолет, още повече, че през октомври са ниски цените на билетите. В Продавалник съм мяркала такива, но препоръка за агенция не мога да дам.
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #567 -: Август 14, 2014, 08:12:06 am »
Ние пътуваме само с 3,проверени агенции-Бохемия,Руал и Мондел травел.Разгледай им каталозите,ще харесаш някоя екскурзия.А баварските замъци са прекрасни,както и самата Бава
рия :D
http://www.rual-travel.com/%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%BB%D0%B8%D0%BD-%E2%80%93-%D0%B4%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B4%D0%B5%D0%BD-%E2%80%93-%D0%BD%D1%8E%D1%80%D0%BD%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B3-%E2%80%93-%D0%B1%D1%83%D0%B4%D0%B0%D0%BF%D0%B5%D1%89%D0%B0-%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4
http://www.bohemia.bg/prog.php?p=227&c=17
« Последна редакция: Август 14, 2014, 08:18:06 am от Perlichka »
*
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #568 -: Август 18, 2014, 10:10:00 am »
Момичета, моля за препоръка за добри места за къмпингуване в радиус около 100 км. от София - планина, язовир, река или просто хубава местност. Намислили сме да идем на палатка задно с детето. Ходили сме само във високата планина, а и то преди години и малко съм загубила ориентация.Благодаря ви :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #569 -: Август 18, 2014, 11:09:47 am »
дивото къмпиране май е забранено и у нас, по принцип...  :wink:

преди и след Говедарци/Маджарово има прекрасни места покрай реката.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #570 -: Август 19, 2014, 12:01:11 pm »
Благодаря Jam, за дивото къмпиране ми е известно  :wink: В този район съм ходила само на хижа.
*
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #571 -: Август 30, 2014, 09:48:22 am »
Утре потегляме за гръцко, ето ТУК
Запазили сме бунгала, 4 семейства сме и ще е по-удобно. Познати ми казаха, че това е един от много добрите плажове в Гърция. Ще видим, дано е така  :D
Джапанките в сака и дим да ни няма, като се върна се опиша подробно  :D

*
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #572 -: Август 30, 2014, 23:00:46 pm »
Весело изкарване, Ники!
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #573 -: Август 31, 2014, 23:38:11 pm »
Ники, айде приятно изкарване и после да дадеш отчет тук.
Ние се завърнахме от почти 1 месец по селата и сега с нетърпение чакам в неделя да потеглим към Тасос.
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #574 -: Септември 01, 2014, 09:49:03 am »
Я да питам дали някой има готов списък на лекарствата, които взимате с вас при пътуване на море в чужбина. Ще бъда много благодарна  :D
*
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #575 -: Септември 01, 2014, 10:21:37 am »
Врабчо, отварям шкафа с лекарства и започвам да грабя  :lol:

За детето:
Панадол, Нурофен. Хексалгин, свещички Ефералган, термометър, солен разтвор за нослето, Виброцил, някакъв АБ, хидрасек, Ентерол, Натриев цитрад, Линекс бейби, Риванол, марли, бинт, лепенки.

За нас:
Нурофен стоп колд, Колдрекс макси грип, Аналгин, Аспирин, Имодиум, Смекта, Парацетамол, Талцид.

Това се сещам за сега.
Слава Богу, досега не ми се е налагало да ги използвам по време на море.
« Последна редакция: Септември 01, 2014, 10:23:19 am от Мецани »
*
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #576 -: Септември 01, 2014, 11:54:43 am »
Не забравяй и противоалергично за пиене и мазане. Аз взимам и Оксикорт и нещо за изгаряне (пантенол или подобно).
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #577 -: Септември 01, 2014, 14:31:30 pm »
Мецо, Мими, благодаря ви.
Сещам се и още нещо - спрей против комари и нещо за мазане при ухапване /Фенистил например/.

Може ли най-отгоре в темата да сложим всички лекарства от първа необходимост, които са ни нужни за почивка на море или планина? Аз мога да обобщя списъка.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #578 -: Септември 01, 2014, 15:08:17 pm »
И ние ще ходим в Гърция ,тръгваме в събота (в Керамоти).
 Аз нося горе долу като на меци нещата ,но за повръщане Вомитус Хил или вомакур свещички и сироп за кашлица (Флавамед и Мукоплант лека нощ).
<br />
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #579 -: Септември 01, 2014, 15:29:43 pm »
Ще чакам отзиви от Гръцко.  :wink: Иска ми се догодина май месец да идем и ние до Гърция. Търся бунгала обаче, не искам хотел.
  09.11.2007