0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #460 -: Май 23, 2014, 16:38:59 pm »
на нас до сега не са ни искали никога и не сме и носили,даже за първи път чувам,че може да поискат.
<br />
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #461 -: Май 23, 2014, 17:20:51 pm »
Може да поискат.
Аз в колата съм си сложила копия на актовете и стоят при Гражданската.
Ние, например с мъжа ми сме с различни фамилии. От паспортите на децата не се вижда, че те имат нещо общо с мен. :wink:

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #462 -: Май 23, 2014, 17:26:21 pm »
И ние така, за това питам.
Благодаря.
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #463 -: Май 24, 2014, 12:10:18 pm »
Момичета, замислям дали да не изпратим децата с баба им и дядо им на почивка за седмица. Иска ми се да е нещо по-скромно, тоест нямам условия за лукс, само да е прилично. Предпочитам да е пансион за да не ги натоварвам да мислят и търсят варианти за изхранване. Като дестинации се сещам за Велинград. Ако някои от вас са предприемали подобна стъпка, ще се радвам да ми дадете насоки и идеи.
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #464 -: Май 26, 2014, 15:52:45 pm »
Врабчо, за Тасос - приятели ходят на Makryamos bungalows с трите деца вече няколко години и много им харесва. Иначе знам, че хубави пясъчни плажове са Golden Beach и Paradise Beach. Ние се каним да ходим в близост до Paradise beach, в Кинира, за 3-4 дни с все бабите и дядо. Живот и здраве, като се върнем към 10-ти юни, ще пиша с лични отзиви.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #465 -: Май 26, 2014, 16:29:38 pm »
Врабец, ей тука бяхме лани, хубаво беше, хареса ми.  :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #466 -: Май 26, 2014, 16:37:25 pm »
Врабец, ей тука бяхме лани, хубаво беше, хареса ми.  :)

къде си била лани, бе? Не си била на Кинира бийч, а на Пахис бийч.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #467 -: Май 26, 2014, 16:38:40 pm »
Врабчо, за Тасос - приятели ходят на Makryamos bungalows с трите деца вече няколко години и много им харесва. Иначе знам, че хубави пясъчни плажове са Golden Beach и Paradise Beach. Ние се каним да ходим в близост до Paradise beach, в Кинира, за 3-4 дни с все бабите и дядо. Живот и здраве, като се върнем към 10-ти юни, ще пиша с лични отзиви.
Мармот, супер, ще чакам отзиви  :D

Стефи, дай линк  :lol:
*
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #468 -: Май 26, 2014, 16:53:28 pm »
оф, забравих линка бе, не казвам че сме били там, а исках да пусна линка  :lol: :lol:

ей на: http://ontheroadwithallofus.blogspot.com/2014_04_01_archive.html
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #469 -: Май 26, 2014, 17:09:49 pm »
Еееее, Стефи, много благодаря! Много ми харесва хотелчето. Да, определено ще е Тасос тази година, живот и здраве. Как резервирахте - директно на сайта ли?
Успех на блога ви  :D Много хубави места да видим чрез вас в него  :D
*
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #470 -: Май 26, 2014, 17:11:46 pm »
резервация чрез мейл, но тук джам ще ти обясни подробно :wink:

блога ни е само на една година, но нямам време много да пиша :)
*
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #471 -: Май 26, 2014, 18:59:31 pm »
Стефи, много благодаря за разходката до о. Тасос  :), а и за останалите! Много ви е хубав блога, браво, ще разглеждаме  :D

*
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #472 -: Май 26, 2014, 21:49:17 pm »
мерси, марси, не ми остава време за миналотогодишната испанска разходка да разкажа, че е по-дълга и има доста за писане, но ще смогна някой ден :)
*
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #473 -: Май 26, 2014, 21:54:15 pm »
Стефке, и аз да не знам, че имате блог. Въх, не ставам за ВКР  :)
Много хубаво там. Днес с Врабеца си говорихме, да заведем малките и големите деца през септември.
*
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #474 -: Май 26, 2014, 21:59:38 pm »
понякога искат да видят и копие на акта за раждане, особено ако родителите са с различни фамилии.
Или пък са с различни адреси.
Имате еднакви фамилии - е, и?
Носете всичко, че да не ви бавят по границите.
*
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #475 -: Май 26, 2014, 22:39:43 pm »
Мец, заведете се, ама побързайте, че наплива е голям и резервациите стават от по-раничко :)

другия месец ще ви разкажем за о. Корфу, живот и здраве :)
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #476 -: Май 26, 2014, 22:49:57 pm »
другия месец ще ви разкажем за о. Корфу, живот и здраве :)
Стефи, коя част на острова сте избрали? Ние бяхме там 2011 г. Много, много хубаво беше. Единствената причината, поради която не отиваме пак там на този етап, е дългия път. Затова и се насочихме към Тасос, защото е по-близо.
Ние мислим живот и здраве за септември. От сега ли да резервираме според теб?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #477 -: Май 27, 2014, 01:11:47 am »
Ние мислим живот и здраве за септември. От сега ли да резервираме според теб?

може и да е късно вече, конкретно за тия студия, които е показала Стефка. смея да твърдя, че те и съседните им са най-добрите на Тасос. малък недостатък - ако случите на румънски или сръбски семейства с малки деца по това време, гответе се за гюрултия до среднощ...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #478 -: Май 27, 2014, 06:55:55 am »
Мацки, наскоро имаше случай на глобен български шофьор в Гърция, защото не е могъл да докаже собствеността на колата. Носете си големите талони при пътуване в гръцко - това е единствения документ, който е пълен и достатъчен, с малкия ще ви глобяв, ако ви спрат.
Re: С деца на море, планина, къде?
« Отговор #479 -: Май 27, 2014, 08:22:56 am »
Стефунка, страхотен блог, браво за идеята!

Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07