0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Седмицата на Баба Марта :) 27.02 - 4.03.2012
« Отговор #40 -: Февруари 28, 2012, 22:20:45 pm »
Лисе, дано да чуете добри новини и вече да забравите пусто му болести :bighug:
Мише, събирай опит, че септември се надявам да черпя опит "пресен" дет се вика :goodluck: :goodluck:
Теди (Инке), радвам се на добрите новини. Нещо бяхте влезли в черна серия, та дано излезете скоро :bighug: НЕ знам за какво са хормоналните инжекции на мъжа ти, но се надявам да няма повече странични ефекти.

Аз съм голяма чуденка. От два-три дни като се карам на Ники за беля (повишавам тон) той се свива и си пази главата все едно....абе все едно го спуквам от бой! Свива се на земята и вдига ръце над главата! А не съм го удряла, освен леко плесване по ръчичката като хвърля камъни или играчки. Но по лице, глава, дори дупе не съм. Ако му видете реакцията ще кажете, че го спуквам от бой на почивки.  И това от три дни.
В нас не си посягаме, никой не му е посягал, баба му също. На детската площадка също никой не е посягал.

Някакви предположения на какво се дължи? Дали заради пляскането по ръката?
[/url][/url]
*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Седмицата на Баба Марта :) 27.02 - 4.03.2012
« Отговор #41 -: Февруари 28, 2012, 23:03:46 pm »
Може би се стряска от повишения тон и иска да се скрие.
Той си е бебе още, не му се карай, още по малко да повишаваш тон.Като порасне в пуберитета има да викаш, викаш....
We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата на Баба Марта :) 27.02 - 4.03.2012
« Отговор #42 -: Февруари 28, 2012, 23:06:22 pm »
може и да е някакъв рефлекс. аз така веднъж умрях от срам при педиатъра - той посегна с ръка към главата на детето да го погали, а детето вдигна ръце да си предпази главата - все едно, че ще го ударят.
той се направи, че нищо не е станало, но как да не си помисли човекът, че ежедневно млатя детето, при това по главата???
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Седмицата на Баба Марта :) 27.02 - 4.03.2012
« Отговор #43 -: Февруари 29, 2012, 00:49:56 am »
ema2 досега много добре е разбирал кога и защо му се карам. Гледа виновно и вече не го прави (изключая пустото мятане на камъни). Аз не се карам за всичко, както се сещаш, не си представяй, че крещя нон стоп :lol: Пушачка съм, нямам толкоз глас :D
Не,този рефлекс е от два-три дни.

Постоянно мисля да не е гледал нещо стряскащо по телевизията, да не е хванал някое детско...досега не беше реагирал така.

Другото, което се появи от скоро - страх от рекламата на Скийтълс. Като види рекламата и почва да реве и да бяга от стаята, нещо го плаши. Може да има някаква връзка с лапата на тигъра който плесва човека по главата, знам ли?

Джаме, то си е засрамващо
[/url][/url]
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Седмицата на Баба Марта :) 27.02 - 4.03.2012
« Отговор #44 -: Февруари 29, 2012, 00:58:23 am »
ema2 досега много добре е разбирал кога и защо му се карам. Гледа виновно и вече не го прави (изключая пустото мятане на камъни).
Ти пък за едни камъни ли си :-) ? Мен за нищо не ме слушат - чака да се махна и пак започва каквото е решила, че иска да прави.


  
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмицата на Баба Марта :) 27.02 - 4.03.2012
« Отговор #45 -: Февруари 29, 2012, 05:07:20 am »
Гери  :hug2:, дано макар и със странични ефекти твоето момче се подобри от тези инжекции!
Ще се справите с това, защото много се обичате!Вярвам!

оххх...на мен пък на два пъти преди време личната ми обърна внимание,
че Калина е със синини по крачетата. Много се засрамих, честно,
но освен да приложа снимков материал на всичките и лудории,
друго не измислих, това на шега, но ми стана смотано...
А последния път като ги преглеждаше Митака каза, че му е досадно,
абе откровения да искаш  :oops:, иначе си я харесва и винаги щом се почувства зле си я търси!

Искам да си похваля Мишоците, от десетина дни спят заедно и самостоятелно.
Е, ляга за малко някой от нас при тях за да укроти еуфорията преди сън
и босоногата руса дива обикаля нощем да ни търси с празно шише,
но това е съвсем, съвсем спокоен преход, може би и защото много си харесаха стаята.
/имам още няколко детайла да добавя и ще ви я покажем в другата тема/
Иначе аз бях сътворила в главата си апокалиптичните гледки от развалянето на мъжката и женска обител!

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Седмицата на Баба Марта :) 27.02 - 4.03.2012
« Отговор #46 -: Февруари 29, 2012, 08:57:08 am »
Браво на децата, мише, и да те успокоя, че нашата босонога руса дива още обикаля по нощите, влачейки си възглавницата и след като се е метнала победоносно между нас, нарежда - някой да ми донесе и юргана, че не можах да го измъкна :lol:
Иначе си спят заедно от повече от две години, но..... 3 дни в седмицата е пренаселено в спалнята. :lol:
Re: Седмицата на Баба Марта :) 27.02 - 4.03.2012
« Отговор #47 -: Февруари 29, 2012, 09:51:02 am »
Лисе, дано, дано, дано са напразни тревогите ти.

Гери, все по-добре да върви и при вашия тате!
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Седмицата на Баба Марта :) 27.02 - 4.03.2012
« Отговор #48 -: Февруари 29, 2012, 11:42:07 am »
Лисанке, стискам палци тревогите ти да си останат само такива.
 :bighug: :bighug: :bighug:
 osi_9 osi_9 osi_9 osi_9 osi_9  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Седмицата на Баба Марта :) 27.02 - 4.03.2012
« Отговор #49 -: Февруари 29, 2012, 12:04:24 pm »
Благодаря за добрите пожелания момичета.
За съжаление снощи получих мейл, че не могат да ни приемат като пациенти на клиниката заради голямата им натовареност и дългия списък с чакащи за консултация.

Днес Ганка ще опита да се свърже с професора по генетика или ще опитаме в друга клиника към същата болница.
Някой ако знае друга добра детска клиника в чужбина, моля да сподели. Да имаме вариант и за друго место.

Стеф:))))))), Ели е уникална:):):)
Re: Седмицата на Баба Марта :) 27.02 - 4.03.2012
« Отговор #50 -: Февруари 29, 2012, 12:05:39 pm »
ema2 досега много добре е разбирал кога и защо му се карам. Гледа виновно и вече не го прави (изключая пустото мятане на камъни).
Ти пък за едни камъни ли си :-) ? Мен за нищо не ме слушат - чака да се махна и пак започва каквото е решила, че иска да прави.

А, аз не, ама майките на другите деца недолюбват да ги замерят :lol:

Лисе, стискам палци да намерите клиника!
[/url][/url]
*
Re: Седмицата на Баба Марта :) 27.02 - 4.03.2012
« Отговор #51 -: Февруари 29, 2012, 12:10:56 pm »
Лис,стискам палци всичко да се нареди по най-добрия начин!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Седмицата на Баба Марта :) 27.02 - 4.03.2012
« Отговор #52 -: Февруари 29, 2012, 12:15:20 pm »
Лисе, дано се подредят нещата и скоро да си със спокойно сърце! Успех!
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Седмицата на Баба Марта :) 27.02 - 4.03.2012
« Отговор #53 -: Февруари 29, 2012, 13:06:22 pm »
Столчета за маса използваме три вида:
едно, което се закрепя за масата, последно беше закрепено на стъклена маса с метална рамка, но го махнах от съображения за сигурност и  ще го върна в България, да се ползва при бабите. Май от Джъмбо го бях купувала...
друго, което си е нормално, стабилно бебешко столче за хранене с много позиции
и трето, което е за пътуване:
http://www.amazon.co.uk/First-Years-Winnie-Pooh-Booster/dp/B000FCUOLS/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1330512721&sr=8-3
По заведения си ползваме столчетата от ресторантите.

Пете, силно се надявам тревогите ти да са неоснователни!


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Седмицата на Баба Марта :) 27.02 - 4.03.2012
« Отговор #54 -: Февруари 29, 2012, 14:26:01 pm »
Лис, стиснати палци и от нас!!!
Още ми е пред очите сладкиша Никол с пръстчето като ви срещнах при д-р Райков! :(
И двете сте силни и борбени, сигурна съм че ще се справите!!! :bighug:
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Седмицата на Баба Марта :) 27.02 - 4.03.2012
« Отговор #55 -: Февруари 29, 2012, 15:33:15 pm »
друго, което си е нормално, стабилно бебешко столче за хранене с много позиции
и трето, което е за пътуване:
http://www.amazon.co.uk/First-Years-Winnie-Pooh-Booster/dp/B000FCUOLS/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1330512721&sr=8-3
мамерих такова по интернет и ще го поръчам.  щом казваш, че е удобно


  
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Седмицата на Баба Марта :) 27.02 - 4.03.2012
« Отговор #56 -: Февруари 29, 2012, 15:36:18 pm »
Моля ви да ми кажете, колко време важи удостоверението за липса на задължения, което се иска при подаване на документи за детска градина. В началото на април ще подавам документите на децата за градина и предвид малкото време в което мога да излизам без тях ми се иска да си подготвя документите малко по малко през март. Та ако е месец валидноста да знам да го оставя като последен документ.
И още един въпрос:) Ако на мое име нямам дължими данъци и такси но на съпруга ми има, би ли следвало при написаване на моето име в системата да излиза, че дължа данъци?
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Седмицата на Баба Марта :) 27.02 - 4.03.2012
« Отговор #57 -: Февруари 29, 2012, 15:40:19 pm »
Лис, мисля че първо трябва да платиш данъците за тази година и тогава ще ти издадат удостоверението. По твоето ЕГН няма да излязат задълженията на мъжа ти, но мисля, че и за двамата искат такова удостоверение. Можеш да попиташ на всяко гише на информационно обслужване, което ти е най-близо.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата на Баба Марта :) 27.02 - 4.03.2012
« Отговор #58 -: Февруари 29, 2012, 15:45:16 pm »
Моля ви да ми кажете, колко време важи удостоверението за липса на задължения, което се иска при подаване на документи за детска градина. В началото на април ще подавам документите на децата за градина и предвид малкото време в което мога да излизам без тях ми се иска да си подготвя документите малко по малко през март. Та ако е месец валидноста да знам да го оставя като последен документ.
И още един въпрос:) Ако на мое име нямам дължими данъци и такси но на съпруга ми има, би ли следвало при написаване на моето име в системата да излиза, че дължа данъци?

душа, не знам кви са тия удостоверения и от кой ги вземаш. при нас не искат такива работи. има различни данъци и такси - едните се дължат на НАП, други се дължат на общината, трети се дължат на НОИ.
по принцип, данъците към НАП се плащат до средата на април, струва ми се. местните данъци и такси се плащат най-рано от началото на март - сега не можеш да си извадиш такова удостоверение, още не са готови известията за данък сгради  и смет.

има и нещо друго - в повечето случаи има по-дълъг срок за вадене на такива документи, не разчитай, че днес подаваш молба и след 2 дни са ти отговорили.

надявам се някой варненец запознат да ти отговори по-конкретно.

по втория въпрос - дължимите данъци, такси и глоби са лични. справките ще показват само какво дължиш ти.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Седмицата на Баба Марта :) 27.02 - 4.03.2012
« Отговор #59 -: Февруари 29, 2012, 15:54:03 pm »
Ако не се лъжа, изисква се удостоверение от Местни данъци и такси, че нямаш задължения и то /така бях чела някъде/ за предходната година, т.е. за 2011г.
Не съм много сигурна и ще се радвам да се включи някой, който е по-наясно, че и мен ме интересуват подобни въпроси.
Макар, че май трябва да ги пишем тези неща в специализираната тема за ясли и градини  :wink: