0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата на Баба Марта :) 27.02 - 4.03.2012
« Отговор #100 -: Март 04, 2012, 23:32:01 pm »
Нуну, аз също се стреснах онази вечер след като ми се оплака Стеф, че я боли ушето, но включих само капки, защо така с АБто
от понеделник Преслава ми се събуди с конюктивит и глас като на Джоко Росич, два дена така, после започна зверска кашлица, след нея два дена Т, а вчера разтройство цял ден
Стефания съответно да не изтърве в четвъртък и тя с конюктивит и пресипнал глас, кашлица, но единственото което направих е да им дам Ериус, както и АЦЦ два три пъти заради кашлицата, и Исла касис за смукане- водих ги и на личната, но беше категорична, че нито едната не е за АБ
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит