0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Снежна януарска седмица 09.01.2012г. - 15.01.2012г.
« Отговор #80 -: Януари 13, 2012, 16:27:53 pm »
При нас цяло денонощие валя сняг и навън е като в приказка. Говоря така, само защото ни е за сефте този сезон  :lol:. Даже от училището ни се обадиха в полунощ да ни кажат, че днес няма да работят. Така да обичах дървените ваканции...
Честит сняг!
Значи да взема и шейната :)))
*
Re: Снежна януарска седмица 09.01.2012г. - 15.01.2012г.
« Отговор #81 -: Януари 14, 2012, 11:28:25 am »
Ние сме другата седмица на стоматолог, да видим как ще мине. Мисля си, че много работа ще има по нас, ама предварително да не проракувам.
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Снежна януарска седмица 09.01.2012г. - 15.01.2012г.
« Отговор #82 -: Януари 14, 2012, 12:11:53 pm »
При нас цяло денонощие валя сняг и навън е като в приказка. Говоря така, само защото ни е за сефте този сезон  :lol:. Даже от училището ни се обадиха в полунощ да ни кажат, че днес няма да работят. Така да обичах дървените ваканции...
Ооооо как искам сняг, тука никакъв шанс няма да го видим  :?
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Снежна януарска седмица 09.01.2012г. - 15.01.2012г.
« Отговор #83 -: Януари 14, 2012, 15:58:33 pm »
Поправям се - второ денонощие вали сняг  :lol:, вече не може да се излезе на терасата /добре че отказахме цигарите  :wink:/.
Северина, за тая шейна да не ме караш да ти хващам и елени  :lol:... Кьорав баир няма в чикагско.

Mary, успех другата седмица!
*
Re: Снежна януарска седмица 09.01.2012г. - 15.01.2012г.
« Отговор #84 -: Януари 14, 2012, 18:42:25 pm »
И аз да се добера до тук в края на седмицата...

Уайт, честита лентичка и безпроблемни месеци до финала! :)

Мише, радвам се че сте намерили правилния зъболекар за Митачето. Кога ли ще ги замъкна и моите, то Стефан ме притеснява повече...

Иначе са здрави. На вълна редене на пъзели са, та на моменти е по-спокойно в къщи. Мен ме тресе треска по наближаващия рожден ден на Стефуняка, най-вече за правенето на тортата, както се казва, нямам търпение вече  :lol:

Здрава предстояща седмица (щяла да е най-студената за тази зима) на всички, ако не успея да пиша и приятни доизкарване на уикенда!


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Снежна януарска седмица 09.01.2012г. - 15.01.2012г.
« Отговор #85 -: Януари 14, 2012, 23:56:44 pm »
Оооооо, Гери, ти си майсторка, сигурна съм, че ще се получи много хубава и вкусна :D
Аз също се каня да заведа Дара да се повози малко на столчето на какичката /една моя приятелка стоматоложка/. Дано не се налагат по-сериозни интервенции де. Иначе видимо нищо обезпокоително няма. В този ред на мисли я да ви питам - вие колко често миете зъбите на децата си? Аз да си призная ги мием само вечер, защото сутрин след цялата одисея на събуждането, гърнето, тоалет и т.н...вече съм останала без сили и нерви и зъбите най-често ги пропускаме :oops:
Уайт, браво на теб. Пожелавам ти всичко да е наред до финала!
Аз от днес започнах курса по френски. Засега ми харесват и преподавателката и останалите в групата. Имат желание, струва ми се че няма да е проформа ходенето...дано се окаже така и занапред. Относно моето обучение - учудих се колко много неща си спомням :P И така..доволна съм - от доста време насам не съм правила нищо, което ми харесва лично за себе си.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Снежна януарска седмица 09.01.2012г. - 15.01.2012г.
« Отговор #86 -: Януари 15, 2012, 06:46:10 am »
Гери, леко тортоправене !

Нинко, успешен курс!

Мари, успех другата седмица!

Моята миша група е болна, Митака се обзаведе с хрема
два дни след него и Калина, за сега сме само на инхалации,
дано ни се размине по-сериозно разболяване!

 
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Снежна януарска седмица 09.01.2012г. - 15.01.2012г.
« Отговор #87 -: Януари 15, 2012, 15:54:07 pm »
Мише, да се оправят мишетата!
Гери, сигурна съм, че тортата ще стане супер, златни ръчички имаш!
Нинко - като ти писне от френския, звънкай да те утеша, че ще дойдат и по-добри дни!
[/url][/url]
*
Re: Снежна януарска седмица 09.01.2012г. - 15.01.2012г.
« Отговор #88 -: Януари 15, 2012, 18:23:25 pm »
Мише,бързо оздравяване на мишоците!И аз от вчера съм в борба с висока температура.Мишето ми вдигна 39,5 вечерта и в общи линии държи пущината все в тая стойност.Утре ще се водим на лекар и само се моля Митко да го подмине.

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Снежна януарска седмица 09.01.2012г. - 15.01.2012г.
« Отговор #89 -: Януари 15, 2012, 18:33:09 pm »
Привет, ние след 2 часа тренировки и 2-3 часа рожден ден в Патиланци или вече Палавници се прибрахме премръзнали и уморени. Град Мързелград се хареса на децата, бяха много доволни от рождения ден  :)След това Моника се вози на гонГолата на капитан Кук... (разбирайте Гондола на капитан Хук  :) ), след това ме застреля няколко пъти на пушките и се прибрахме за релакс с обещание пак да отидем  :).
Много неприятно с вирусите, особено сега в този голям студ. Дават го цяла седмица с ледения вятър...

Тази година така и не ми даде прекрасна мека седмица с един хубав скърцащ сняг. Ужасно ме разочарова. Плюс това ми е ужасно неприятно, че живеем на 20 км от една прекрасна планина, а там нищо не работи. Събота и неделя трябва да бия поне 150 км път, за да се разходя в планината и да се кача на лифт, също така да покарам ски. Това същото го имам и на 20 км от дома си, но не работи !...  :x
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Снежна януарска седмица 09.01.2012г. - 15.01.2012г.
« Отговор #90 -: Януари 15, 2012, 23:25:35 pm »
Мише, да се оправяте!

Парси
, и голямото ти момче също!

Лидия, не може ли да се скарат ски на Витоша тази година? Аз не че съм скиорка, но знам, че приятели карат там по принцип.

*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Снежна януарска седмица 09.01.2012г. - 15.01.2012г.
« Отговор #91 -: Януари 15, 2012, 23:34:45 pm »
Виждам, че пишете за стоматолози. Кристина доста пъти вече ходи, слава Богу за сега няма никакви проблеми, но винаги когато аз или баща й ходим, я взимаме с нас и тогава хем нея я преглежда докторът, който и стана любимец веднага, хем на нас ни прави зъбите или ни почиства и винаги казва Кристина да седи в кабинета, да чува шума на машинката и по възможност да се усмихваме повече когато машинката не ние в устите, за да види детето, че не е страшно :) Да свиква и със звука. Е, не съм убедена, че когато се наложи /защото за съжаление все някога ще се наложи/ да и работят по зъбите ше си умре от кеф, но поне за сега нямаме проблеми никакви. А е важно да се прави профилактика. Сега като беше с подути лимфни възли, едно от нещата, които ни посъветва педиатъра бе и преглед от стоматолог.
Но между другото и лекаря си е важен... първият път я водихме при една дама... леле, а при д-р Влади само кеф и усмивки раздава. За сега.  :D