0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Добро утро на всички! гледам нямаме си темичка, та реших да я пусна аз :D

Здрави дечица и мами да има и повече поводи да сме усмихнати! На работещите успешна седмица на почиващите повече разходки :D
Ние от петък сме с варицела :( и тази седмица ще сме си вкъщи!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Снежна януарска седмица 09.01.2012г. - 15.01.2012г.
« Отговор #1 -: Януари 09, 2012, 09:59:06 am »
Привет. Нова седмичка, нов късмет. Да е здрава, весела и изпълнена с много приятни емоции   :)
Ние се стягаме за тежък ремонт. Все още не ми се започва и май ще отложим за февруари- март.  Имаме още едни задачки да отхвърлим.
 
Вчера се запознахме с Марти, Моника си тръгна ядосана, защото не е имала достатъчно време да поиграе с Марти, пък тоолкова го гледала на снимките   :lol: Ще се засрамим с майка му и другият път ще оставим децата на спокойствие  :) за по-дълго време.

Поздрави.

Писали сме с Розовелка заедно, затова си местя поста  :) Това варицелата не е човешко нещо  :x, само като се сетя и...
« Последна редакция: Януари 09, 2012, 10:12:31 am от lidia »
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Снежна януарска седмица 09.01.2012г. - 15.01.2012г.
« Отговор #2 -: Януари 09, 2012, 10:08:40 am »
Здрава седмица за всички, малки и големи :D

Ние след малко поемаме към Банско с момата двете. Дано пътищата са проходими и да пътуваме леко.

*
Re: Снежна януарска седмица 09.01.2012г. - 15.01.2012г.
« Отговор #3 -: Януари 09, 2012, 10:12:50 am »
Здрава седмица за всички, малки и големи :D

Ние след малко поемаме към Банско с момата двете. Дано пътищата са проходими и да пътуваме леко.
Ники, не може ли да го отложите? Ще има да ви мисля! Дано ако наистина се налага да пътувате леко!
Здрава и успешна седмица на всички!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Снежна януарска седмица 09.01.2012г. - 15.01.2012г.
« Отговор #4 -: Януари 09, 2012, 10:19:13 am »
много се радвам, че се запознахме с lidia и Моника - благодаря за помощта!

ужасно съм доволна от това, че успяхме да отидем най-после на кънки тази година и от това как се справи детето. струваше си зъзненето ми, от което не можах да се оправя цял ден после. пак ще вървим :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Снежна януарска седмица 09.01.2012г. - 15.01.2012г.
« Отговор #5 -: Януари 09, 2012, 10:21:16 am »
Здрава и успешна седмица!
Лиде,я отложи тоя ремонт да се позатопли малко!
Ники,лек път!

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Снежна януарска седмица 09.01.2012г. - 15.01.2012г.
« Отговор #6 -: Януари 09, 2012, 10:46:03 am »
много се радвам, че се запознахме с lidia и Моника - благодаря за помощта!

ужасно съм доволна от това, че успяхме да отидем най-после на кънки тази година и от това как се справи детето. струваше си зъзненето ми, от което не можах да се оправя цял ден после. пак ще вървим :)
На третия месец свикваш и пак зъзнеш, но не ти прави впечатление  :lol:
Обаждайте се когато решите да отидете пак  :) Марти беше ужасно смел. Няма студ, няма лед. По мъжки и решитекно превземаше леда  :)

Парси, ремонта е неизбежен, даже много го отлагахме. Лятото направихме изолазия отвън, да ви кажа разликата е от земята до небето. Препоръчвам с две ръце. Сега ще поизчакам да изсъхне още малко. Миналата зима беше кошмар. Климатик работи на макс, парно на 60 градуса а по стените течеше вода и вътре седяхме с якетата...  :( Все едно бяхме на палатка. Сега климатика за 30 минути прави баня само той...и се оттървахме от мухала. Остана ремонта, защото тапетите и сие на нищо не приличат..
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Снежна януарска седмица 09.01.2012г. - 15.01.2012г.
« Отговор #7 -: Януари 09, 2012, 15:19:58 pm »
Здрава, успешна и усмихната седмица...

Ники лек път на Юг, да пишеш после да не ви мислим! 

Розовелка, дано лесно преминете ошарването.

Лиде и нас това ни чака, но вероятно март/април,
ще правим спалнята на детска и обратно, даже търпение нямам!

 
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Снежна януарска седмица 09.01.2012г. - 15.01.2012г.
« Отговор #8 -: Януари 09, 2012, 17:18:42 pm »
Топла и здрава седмица ви желаем :)

Аз съм в размишления. Онзи ден Ники много си игра с котката ни, която живее в Младост. Ясно е, че няма как да си я вземем в нас отново (свекър ми не я дава). Та обмисляме закупуване на заек. Как мислите, дали е идачно да вземем един мини-заек или само ще го стресираме?
[/url][/url]
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Снежна януарска седмица 09.01.2012г. - 15.01.2012г.
« Отговор #9 -: Януари 09, 2012, 17:55:02 pm »
Снежна, снежна... е колко да е снежна... При нас няма и снежинка  :D.
Зайците са ми болна тема, още страдам по Белушко и Сивушко. А и по Спас и Нели /пернати/, разни знайни и незнайни фролове и кардаринки /за които брат ми ме продаде на времето, но това е друга тема  :lol:/. Също и по рибките, които майка ми беше решила да премести от грозния аквариум в красива чаша /около 15 бр./ и които ритуално се бяха самоубили, скачайки върху покривката... Речен рак, който реши да се изнесе "на части" - започна сам да си къса крайниците, преди да предаде богу дух.
Не можах да свикна с умирането на хайваните и това си е. Забранила съм на мъжа ми да ми разказва истории от клиниката, ако животното не си тръгва на четирите си крака.

Успешна и усмихната седмица!
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Снежна януарска седмица 09.01.2012г. - 15.01.2012г.
« Отговор #10 -: Януари 09, 2012, 20:44:53 pm »
Вени, ние в къщи си имаме котка, куче, папагал, баба и дете  :lol:. С прибирането кучето лае, котката ме посреща още на улицата и влиза в колата, папагала крещи ужасно силно и надвиква всички, а Моника гушка котката и започва да крещи по папагала да млъкне. Баща и за да не остане по-назад не спира да мърмори, как в тази къща е пълна лудница... Просто... така като се замисля, заека не издава звуци, няма нужда от разходки, не се чудиш всяка сутрин дали не е под колата ти и не залягаш в снега, не плюва семки из целия коридор...да аз бих си взела заек  :lol:, но мърморещия татко ще ни натовари в колата и ще ни изпрати ако го направя   :). Плюс това няма право да се оплаква, бях 16 годишна, когато се гаджосахме, сега съм на 30. Почти 10 години бяхме гаджета, преди да се оженим, така че да не ми казва как не бил наясно с моята любов към животните  :lol: и това, че ще се наложи да живурка с доста видове от тях  :)
А дали ще стресираш заека, зависи от детето и заека.

Мише, тоолкова искам да направя на детето детска стая, но засега няма как  :(


 
« Последна редакция: Януари 09, 2012, 21:00:51 pm от lidia »
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Снежна януарска седмица 09.01.2012г. - 15.01.2012г.
« Отговор #11 -: Януари 09, 2012, 22:36:13 pm »
Розовелка, дано да оздравявате бързо и без белези! Аз си имам един, точно в десятката.  :lol:

И сега за поздрав ви съобщавам, че в Лайпциг жена роди еднояйчни четиризнаци, заченати по естествен път. Децата са родени в 28 г.с., защото водите на едното били силно увеличени, иначе са щели да изкарат още (според автора). Мъничетата са от втора бременност на майката, която има петгодишен син.
http://www.spiegel.de/panorama/0,1518,808083,00.html
« Последна редакция: Януари 09, 2012, 22:39:57 pm от blue_sky »

*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Снежна януарска седмица 09.01.2012г. - 15.01.2012г.
« Отговор #12 -: Януари 09, 2012, 23:24:54 pm »
Как мислите, дали е идачно да вземем един мини-заек или само ще го стресираме?

Миришат доста. Аз имах, ако не искаш да мирише трябва през 20 мин. да му чистиш. Ака и пика на стърготините и ... не е много добре.
Защо не коте?
Re: Снежна януарска седмица 09.01.2012г. - 15.01.2012г.
« Отговор #13 -: Януари 10, 2012, 00:21:37 am »
щото след последната котка, диванът ни остана без задна стена - цялата задна платнена стена свали и мъжа ми категорично отказва всичко, дето може да опропасти апартамента и да му свали кожата (на мъжа ми).
[/url][/url]
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Снежна януарска седмица 09.01.2012г. - 15.01.2012г.
« Отговор #14 -: Януари 10, 2012, 08:10:03 am »
Ами той и заекът може да направи поразии, освен, че смърди яко. Нашият изяде на майка ми пердетата, направи им огромни дупки, тапетите късаше, килима. Големи гадини са. Освен това ако го пуснеш да се разхожа не е като котката, да можеш да го приучищ да пика и ака на едно място. Дарадонките ги пуска навсякъде. И което е най-неприятно - не живеят особено дълго... Ти си знаеш, разбира се, но от опит ти казвам. :)  И Кристина сега иска заек, но сме категорични - не. Може рибки, имаме котка, папагали и куче. Може да и вземем хубав малък аквариум с риби, ама заек - нет.
Знаеш ли, за котки има чесалки за нокти, продават се.
*
Re: Снежна януарска седмица 09.01.2012г. - 15.01.2012г.
« Отговор #15 -: Януари 10, 2012, 08:49:05 am »
Вчера не можах да се включа, за което извинете :oops:
Пътувахме прекрасно, пътищата бяха изчистени и сухи. Само на магистралата беше малко мокро, но нямаше драма.
Проход Предел беше идеален, ама кой ще си позволи да отцепи Банско от туристите :wink:


п.п Мързеланка току що се обърна по корем :D
« Последна редакция: Януари 10, 2012, 09:04:38 am от Ники »

*
Re: Снежна януарска седмица 09.01.2012г. - 15.01.2012г.
« Отговор #16 -: Януари 10, 2012, 09:33:11 am »
Как ви завиждам, че имате малко сняг. Тони тук всяка сутрин го чака, ама нъцки.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Re: Снежна януарска седмица 09.01.2012г. - 15.01.2012г.
« Отговор #17 -: Януари 10, 2012, 10:15:09 am »
Добро утро! Ние от вчера сутринта вече не сме вдигали температура, снощи спахме сравнително спокойно, а обривите вече са на срупчета. Сега остава да го опазя да не махне някой, за да няма белези :? блу-скай и аз си имам белег на нослето, който не се вижда много, но го има и е точно от варицела :(
Освен болестта голяма мъка са ми тоалетните инати на младежа :? Тази сутрин седя 10 мин на гърнето и както винаги нищо не направи, но в момента, в който му сложих памперса и се изака :x Имам чувството, че нарочно го прави, а точно в момента е целия в пъпки от варицелата и едва ми дава да го забърша и измия :( Все по-често си мисля, че до първи клас ще сме с памперси :?
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Снежна януарска седмица 09.01.2012г. - 15.01.2012г.
« Отговор #18 -: Януари 10, 2012, 12:15:14 pm »
Днес след сутрешното хапване Жорко поспа един час, събуди се с усмивка, но като го вдигнах от леглото така повърна, че цялата ми тениска беше мокра, мисля че повърна всичко, което беше изял. След около половин час поиска да яде и яде доста време, пуска зърното сам и като го изправя почва голям рев, връщам го - успокоява се... и така около час, не знам какво става. Нормално ли е да повърне толкова много? И досега се е случвало да повръща, но не такова голямо количество.
Re: Снежна януарска седмица 09.01.2012г. - 15.01.2012г.
« Отговор #19 -: Януари 10, 2012, 12:51:16 pm »
Миси, случва се. Приспи го на гърда ако трябва и после изчакай да минат поне 2 часа до следващо ядене, не претоварвай коремче. НАй-вероятно е похапнал повечко и сега му е кофти.

Това днес не е моето дете! За първи път изгубих контрол над себе си и го наказах, след като му се равиках. Както винаги, тръгнахме за ръка да ходим на разходка. Досега не сме имали много проблеми. Обаче точно като пресичаме улицата ми се увеси на ръката и се пльосна насред улицата, а от двете страни идват коли. Взех го и пресякохме. И от там като се почна. Не мога две крачки да направя, реве да го нося и ме бие?! Криво -ляво стигнахме до магазина и почнахме драмата по връщането. Отделно не желае шапка, събче се насред квартала и пиши ви казвам, ама на истерия. Хората минават и ме виждат как опитвам да облека истерично бебе, което ме бие?! (ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ МЕ БИЕ). В един момент го пуснах и той отиде и в най-голямата и дълбока кал с л**на се пльосна по очи и се намаза едно хубавичко! След което отказа да ходи и искаше да го нося. 5 мин. седях и гледах истерии, накрая го хванах и го пренесох до някъде. Срита ме жестоко на бедрото и моите и неговите дрехи станаха в.... Опитвам да го прибера, истериите продължават с пълна сила. Накрая го взех, прибрах го и след като ме удари за пореден път, го затворих в стаята да се нареве. След 15 мин, истерия и нерви и обяснения от моя страна, че ме е заболяло и че не бива така, се успокои и яде.

Сега пази поведение, ще видим докога.
[/url][/url]