0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #40 -: Ноември 20, 2011, 12:54:07 pm »
shoni_s ,успех утре!Чакаме да се похвалиш след две седмици!
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #41 -: Ноември 20, 2011, 15:00:29 pm »
shoni_s много късмет и от мен, сигурна съм в добрия резултат на финала стиснати палци от мен :bighug:
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #42 -: Ноември 20, 2011, 19:19:28 pm »
Успех и от мен shoni_s и след две седмици да се похвалиш с   :bfp:
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #43 -: Ноември 20, 2011, 19:34:58 pm »
Успех и от мен! :bfp:
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #44 -: Ноември 20, 2011, 23:59:57 pm »
shoni_s късмет и от мен.
kumba, аз не мисля, че трябва да се притесняваш, че нямате спермограма. До колкото разбрах, ще почвате опит по къс протокол веднага щом ти дойде. В деня на пункцията, след като извадят яйцеклетките, мъжа ти ще даде материал и те ще направят спермограма, защото така разбират дали да правят инвитро или икси. Нашата спермограма беше от февруари месец, опита го правихме септември месец. На 3ти октомври ми беше пункцията и тогава питах биоложката дали ще бъде инвитро или икси. Отговори ми, че ще е икси, защото резултатите на мъжа ми не се различавали от старата спермограма. С две думи, в деня на трансфера се прави спермограма. Не се притеснявай и се довери на доктора. Стискам ти много палци.
Аз във вторник съм на преглед, да видим как се развиват двете ми бебенца.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #45 -: Ноември 21, 2011, 12:44:50 pm »
Привет момичета,
Моля за помощ с малко информация. Пациентка съм на клиника Малинов, но искам да се прехвърля в Тутракан. Въпросът ми е - дали ще ми прехвърлят досието от София във тутракан? Моля ви ако някоя от вас знае нещо по въпроса пишете ми. Благодаря и стискам палци на всички :)
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #46 -: Ноември 21, 2011, 18:13:18 pm »
Най - добре попитай лекаря, при който си решила да продължиш!
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #47 -: Ноември 21, 2011, 18:59:02 pm »
Petjam78 благодаря ти за отговора :), малко се притеснявам защото ще ми е за първи пут по къс протокол, но мисля, че това ще е нашия опит и няма мърдане   :D
сега изгарям от нетърпение да започнем!
Приятна среща с твоите две малки, тупкащи сърчица. Пожелавам си да ме споходи твоето двойно щастие, както го желая и на всички вас момичета, от все сърце късмет 
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #48 -: Ноември 22, 2011, 20:27:43 pm »
момичета малко съм притеснена от микробиологията ми излиза, дословно преписвам лактобацили (++), гъби с морфология на Candida spp, а на мъжа ми пише 1. Без развитие на бактерии 2. Candida spp.-отриц. Какво означава това направо голям рев изревах. Съответно продиктувах всички резултати на Ванчето по телефона и тя ме успокои, че не е нищо притеснително и това не е пречка да започнем опита, но аз си мисля и си чукам главата дали това е така.
 Моля ако някой е запознат по въпроса с тия гъби нека ми пише. Благодаря Ви!!! 
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #49 -: Ноември 23, 2011, 10:13:54 am »
Здравейте момичета :D, присъединявам се и аз към пациентките на д-р Бойчев, от Русе съм и преминах през една инвитро процедура 11,2010 имаше за малко бременност но поради завишени НК клетки плодното сакче се отлепи и падна,но това разбрахме в последствие, това се случи в Олимед. След две седмици си взимам от фонда заповедта и ми трябва Вашата помощ да разбера как трябва да сменя клиниката още преди да съм отишла да я взема и кой трябва да пусне тази молба за смяна на клиниката- аз или новата клиника която съм избрала я пуска от мое име и дали изтеглят документите за предишния опит от старата клиника и въобще колко отнема това. Днес смятам да си запиша час за консултация при Бойчев да го сюрпризирам че желая и аз да стана негова пациентка и как да се действа от тук нататък, но реших и до Вас да се допитам как стават нещата.
http://www.babyplan.ru/profile/28700  Аз ще успея!!!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #50 -: Ноември 23, 2011, 15:20:49 pm »
Sneji^ ,аз също сменям клиниката .Нужно е да вземеш от новата клиника уверение ,че ще те поемат и преди да вземеш заповедта минаваш през ст.11 да ти изготвят заповед за новата клиника!Кога ще вземаш заповедта?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #51 -: Ноември 23, 2011, 17:52:42 pm »
 :oops:грешка стаята е №36
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #52 -: Ноември 23, 2011, 19:54:18 pm »
Благодаря ти pipi на 9.12. ще ходим за нея, но това означава ли че мога още на същия ден защото пътувам чак от Русе да си получа коригираните документи. Ти от кой град си? Също ли ще се местиш при Бойчев?
http://www.babyplan.ru/profile/28700  Аз ще успея!!!
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #53 -: Ноември 23, 2011, 20:06:58 pm »
Благодаря ти pipi на 9.12. ще ходим за нея, но това означава ли че мога още на същия ден защото пътувам чак от Русе да си получа коригираните документи. Ти от кой град си? Също ли ще се местиш при Бойчев?
и аз сменях клиника. Първо иди до Тутракан и си вземи уверение, че те поемат като пациент, това е най-важния докумен. Отиваш да си вземеш заповедта, но първо минаваш  в ст. 36 да им дадеш уверението, после отиваш при д-р Лалев и си вземаш коригираната заповед. Това е всичко и става в рамките на 5 мин. Късмет от мен
 
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #54 -: Ноември 23, 2011, 20:10:20 pm »
А сега да се похваля, утре съм на стартова позиция, тъй като ще ми е 2ри ден от цикъла. Ще пусна Е2, Прогестерон, LH и след това ще чакам за преглед. Много съм развалнувана, смятам, че този трети опит ще е щастливият за нас. Пожелайте ми късмет, а утре ще дам отчет как е минало всичко.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #55 -: Ноември 23, 2011, 20:34:57 pm »
Късмет kumba, стискаме ти всички палци и вярвай че това ще е твоя опит и първо с  :bfp1:. да се похвалиш после и с туптящи сърчица. Благодаря ти за подробния отговор ние утре към 11 и нещо ще сме при Бойчев за това уверение.
http://www.babyplan.ru/profile/28700  Аз ще успея!!!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #56 -: Ноември 24, 2011, 09:18:38 am »
Аз също съм от Русе и се местя при д-р Бойчев.Заповед ще взема на 5.12.Късмет на всички!
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #57 -: Ноември 24, 2011, 20:47:17 pm »
Момичета :D  днес започнахме с процедурата по къс протокол. Имам си по 225 ед Пурегон и 75 ед Меногон, хормони Е2-36,7 LH-3.38 Prog-0.49. В понеделник отново на преглед. Късмет на всички и много, много  :bfp: А и да споделя само днес имаше три или четири момичета с положителен резултат, представяте ли си. Всички ще е успеем няма как. Лека вечер 
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #58 -: Ноември 25, 2011, 20:20:58 pm »
Имам въпрос към момичетата, които се местят от други клиники в клиниката в гр. Тутракан - защо го правите? При мен се оказва, че трябва да направя точно обратното - подготовка в Тутракан, процедури в Малинов?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #59 -: Ноември 25, 2011, 21:47:57 pm »
disi22 ,ти не прави ли инвитрото в Тутракан?