0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
От сърце желая бързо възстановяване на сестра ти, да се прибере при малката и всичко лошо да остане зад гърба й.
а за въпросната лекарка съм без коментар.
никога не отстъпвай на принципите си!
*
ох, нямам думи
кураж и сили
Потресена съм от действията и най-вече от отношението...ще се моля за сестричката ти
Николай е на 2г.4м.5д.
*
Таня, дано да се оправи сестра ти!

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Тане, пиша през сълзи и не мога да  ги спра  и да се успокоя!

Дано всичко се оправи и нещата завършат положително , скоро да сте заедно  и сестра ти да  гушне малката !
Дано .Моля се  от все  сърце, Тане.
Нека Господ е с вас  , със сестра ти и дечицата !

Справедливост трябва да има ...


Просто не ми го побира ума как може да има такива хора, още повече лекари!!! Тази Христова трябва да получи заслуженото, искрено се надявам това да се случи !!!!!!!

Таня, много сили на сестричката ти и кураж, от все сърце желая нещата да се наредят добре!
Таня кураж,моля се за сестра ти да се възстанови и да се прибере вкъщи жива и здрава.

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Таничка мило, кураж за вас и много сила!
Прегръщам те и ще се моля за сестра ти!
Дано всичките ни добри мисли стигнат до вас!

Потърсете сметка за стореното, покажете по-телевизията
това безочливо подобие на лекар...нека сама се огледа в себе си!
Това е недопустимо...
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Таня,и аз като момичета съм безмълвна пред подобно чудовищно отношение :(.Дано тази "докторка" получи това което заслужава,а сестра ти скоро да се прибере вкъщи здрава!Ще се моля...

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
 :balk_144: :bighug: Думи не ми останаха. Дано се оправи момичето  :(
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
таня  yahoo_17 yahoo_17 , стискам палци сестра ти да се оправи .
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Таня, от цялото си сърце и душа ще се моля сестра ти да се оправи.
Пращам ви цялата си положителна енергия.
А за такива "лекари" просто не ми се говори, че побеснявам и ме избива на съдизъм. :x
*
Re: Раждане в Правителствена болница при д-р Х
« Отговор #32 -: Октомври 15, 2011, 21:53:07 pm »
Таня,преживяла съм една нищожна част от бедите на сестра ти при първото си секцио и знам през какво минавате :(.Съчувставам ви и се моля сестра ти да се прибере жива и здрава у дома при вас,при децата си!Моля се!
 А Тази ,да я съсипете-съд за нея!
« Последна редакция: Октомври 15, 2011, 22:05:15 pm от TINI78 »

*
Таня, моля се сестра ти да се стабилизира и възстанови бързо
Не оставяйте нещата, съдете докторката
*
Таня, дано, дано се оправи сестрата ти и скоро си е жива и здрава у дома при семейството! Кураж!
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Таня, сестра ми роди при нея първото дете преди 6 години. Тогава нищо не разбирах, но скоро си говорихме за първата и бременност и раждане, колко сме били невежи и колко са се възползвали от това ... лекарите т.е. Христова.
Стискам палци на сестра ти!
*
Танче,дано сестричката ти бързо да се възстанови и да се прибере при децата си!
Стискам палци!
 :bighug: :crossfingers: дано се оправи скоро сестра ти

*
Толкова се натоварих снощи, че даже не успях да отговоря!
Таня с теб сме! Приеми и от нас цялата ни положителна енергия!
Искрено се надявам към днешна дата нещата да са по-добре.

Таня, стискам палци насестра ти, теб и цялото ви семейство.Кога е станало това на 28 септември ли? Може би смесезасичали със сестра ти пред кабинета...Аз в понеделник съм на консултация за планово секцио при Христова, но като прочетох това направо ми се смрази кръвта и имам желание да се откажа още повече,че при първото ми секцио но не в Правителствена, а в токуда преди 3 години бях с показатели за Белодробна ембулия, оставиха ме 12 часа без обезболяващи и под наблюдение, а после ми разреждаха кръвта с фраксипарин и беше кошмар.После четох че при всяка коремна операция може да се случи нещо такова и да тръгне тромб.Този път реших да е Правитлествена уж пак ми е близо и ми се сториха,че пускат много изследвания...В 9-тия съм и трябва ако се откажа да  реша къде отивам...
Пиши тук или дори на лични как  се развиват нещата със сестра ти от какво казват докторите че се е случило всичко това? И защо пълната упойка да е причината обикновенно от спиналната има главоболие?