0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #80 -: Февруари 07, 2008, 00:26:12 am »
И аз да се включа  :D
Като по-малка с бръснача, по-късно само с кола навсякъде, но от около година си купих нов епилатор /браун/ и съм много доволна от него - крака, ръце, мишнички, сега ходя на козметик основно за триъгълник, махам всичко и с епилатора ми е прекалено болезнено. Честно казано предпочитам колата, щото си лежиш и някой друг се грижи за твойто обезкосмяване, а и боли по-малко...а може би защото става по-бързо, незнам.. но си е цифра за цялото тяло и основно заради това наблягам на епилатора. А и като ида в салона и се изкушавам да се поглезя с още нещо, я веждички, я някоя маска или почистване на лице и сметката накрая става наистина сериозна.
Така или иначе след някой и друг месец ще ми е трудно да се сгъвам и ще се наложи да ползвам помощ  :D Прочетох за възможни контракции в следствие на кола, предполагам, че става въпрос само за триъгълник, нали?

*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #81 -: Февруари 07, 2008, 13:11:34 pm »
И аз да се включа в темата. При мен основен играч също е бръснача... :D . Купих си епилатор на "Braun", хубав е и се опитвам да свикна с него, но за сега го използвам само за краката. Подмишниците - с бикче. Ръцете никога не съм си епилирала и нямам намерение. Общо взето даже малко съжалявам, че разреших за абитуриентската ми преди преди около 20-тина години услужливи какички да ме избръснат от горе до долу!  :oops: Горната устна - на всяко къпане, с каквото дойде... :oops: Ама момичета, може би съм от старото поколение, ама аз най-интимните си части изцяло не ги почиствам :oops:, т.е. почиствани са ми само два пъти - последния при операцията за извънматочната бременност.  :oops: Та, да ви попитам - как мислите, при тези чести посещения при лекари, дали да не почна и аз да си почиствам триъгълника на цяло.... :oops: Срам ме е, че на тази преклонна възраст съм с такива разбирания още...и вероятно единствената, която все още не го прави.

*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #82 -: Февруари 07, 2008, 13:53:56 pm »
du6ka мисля, че за лекаря при преглед няма никакво значение дали триъгълника е почистен цял или не, според мен както се чувстваш по-конфортно така се обезкосмявай. Пък и е въпрос на навик, аз го правя от години и ми е странно като не е почистен. Няма нищо срамно, ако се чувстваш по-добре така не виждам смисъл да променяш, а ако се наложи за някоя процедура, така или иначе ще го направиш, пожелавам ти като се наложи следващия път повода да е хубав :)

*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #83 -: Февруари 07, 2008, 14:27:24 pm »
 maia_st -  :hug2:

*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #84 -: Февруари 07, 2008, 15:43:11 pm »
Душка, не се притеснявай за лекарите. Надали изобщо забелязват "прическата"  :lol:. За обезкосмяването - аз от години ходя на кола маска. Но само веднъж съм махала абсолютно всичко на триъгълника. Чувствах се като гол охлюв. И сега си оставям малко "растителност" за мая  :lol:. С бръснача почиствам само мишниците. Така и не можах да свикна с болката там. А горната устна почиствам със студена кола маска веднъж седмично, сама в къщи. Завиждам неблагородно на жени, които имат пет косъма на кръст.
     
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #85 -: Февруари 07, 2008, 15:59:07 pm »
И аз тъй, Дани!  :wink: Точно като гол охлюв се чувствах и ме беше много срам... :oops: Така поне се чувствам малко облечена :lol:

*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #86 -: Февруари 07, 2008, 16:34:31 pm »
Ей много ви обичам, аз си мислех,че съм извратена за тези мои мисли, но явно не мисля само аз така. Иначе се почиствам де, но да не повтарям Душето, и аз така се чувствам.
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #87 -: Февруари 07, 2008, 17:37:09 pm »
Аз от ходилата до врата нЕмам ни един косъм!Методът-кола маска.
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #88 -: Февруари 07, 2008, 18:04:41 pm »
Аууууууууууууу не ми наслагвай такива комплекси, че и без това съм на нокти с тез мои космолаци. Да не си се обадила повече.
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #89 -: Февруари 07, 2008, 18:36:36 pm »
           
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #90 -: Февруари 07, 2008, 18:40:55 pm »
Мари  -  :balk_602:!
Жекова -  :balk_87: кви са тия приказки, бе??? Ний косматите да умираме ли???  :cul2:
В тоя ред на мисли да попитам, ако стигна до пункция и до трансфер (дай боже!) моето оперение ще пречи ли?

*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #91 -: Февруари 07, 2008, 19:16:06 pm »
Момичета някакви отзиви за фотоепилацията? Добър салон? Колко излиза (приблизително)? Нещо друго интересно...щото си се чудя тука дали да не събера парички и да приключвам с епилатора, че вече го мразя от дъното на душата си :x.
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #92 -: Февруари 07, 2008, 19:22:52 pm »
Лан, в тази или в другата тема за тез гадинки стана на въпрос за фотото. Не си спомням коа мацка точно ходи, аз не съм, ходя само но лазерна. А цената зависи за какво ти трябва, за брадичка е 80лв., за друго не знам.
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #93 -: Февруари 07, 2008, 19:25:47 pm »
Лан, в тази или в другата тема за тез гадинки стана на въпрос за фотото. Не си спомням коа мацка точно ходи, аз не съм, ходя само но лазерна. А цената зависи за какво ти трябва, за брадичка е 80лв., за друго не знам.
Мary, това цялата цена ли е (за всички процедури)? Трайно ли е или се налага да се ходи редовно след това (колко често)?
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #94 -: Февруари 07, 2008, 19:30:06 pm »
това е цена на 1 процедура за лазер+фотоепилация
Специално за комбинираната не знам как е, за лазера ходих  5 пъти, определено има ефект, е не съм като Жекова без косъм, пак поникват, но по-тънки и по-рядко. :lol:
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #95 -: Февруари 11, 2008, 09:11:40 am »
В тоя ред на мисли да попитам, ако стигна до пункция и до трансфер (дай боже!) моето оперение ще пречи ли?

Не пречи, Душе.  Не може всички на бразилска все пак, трябва разнообразие в този живот!
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #96 -: Февруари 11, 2008, 14:09:07 pm »
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #97 -: Февруари 11, 2008, 15:44:40 pm »
В тоя ред на мисли да попитам, ако стигна до пункция и до трансфер (дай боже!) моето оперение ще пречи ли?
Не пречи, Душе.  Не може всички на бразилска все пак, трябва разнообразие в този живот!
:thankyousign: :bighug:

Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #98 -: Февруари 11, 2008, 15:55:11 pm »
В тоя ред на мисли да попитам, ако стигна до пункция и до трансфер (дай боже!) моето оперение ще пречи ли?
Не пречи, Душе.  Не може всички на бразилска все пак, трябва разнообразие в този живот!
:thankyousign: :bighug:

Ама не де!  Като махаш всичко пак си има рошав момент, ако преди процедурата така му се паднеш на лекаря - хем с космарляци, хем без прическа - и то не е работа.  Пуста орисия...
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #99 -: Февруари 11, 2008, 15:58:13 pm »
Абе ако дойде такъв момент, тя да има една ножица в чантата и за 5 мин. в тоалетната да окастри малко клоните и готово, просто шъ са намалат .
На мен ми се налага на няколко пъти натюр с всичките си екстри, егати и срама, ма дреме ми пък да не е станал пут...р, а да е станал цветар.