0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #40 -: Юни 14, 2006, 12:03:03 pm »
И на мен епилаторът не ми създава никакви проблеми, а и аз като Васи по-скоро от кола-маска съм получавала проблем с косъмчета, ама това беше отдавна, щото сега само с епилатор.
Благодаря ти, Бени!







*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #41 -: Юни 14, 2006, 12:12:23 pm »
Цитат на: lubs
ей, мацки, някой да има информация къде се извършва лазерна епилация във Варна?


Любс,

миналото лято, забелязах, разхождайки се в центъра на Варна студио на Скин Лайн - там със сигурност имат лазер, ще се опитам да ти обясня къде се намира, не се смейте - не съм варненка:). Значи тръгваш от Макдоналдс (който е на ъгъла на две главни улици(централни, пешеходни), не надолу към Морската градина и х-л Черно море, а по улицата вдясно. Вървиш си и някъде вдясно имаше табела на Скин лайн студио, няма начин да пропуснеш. Дано си ме разбрала.
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #42 -: Юни 14, 2006, 12:19:01 pm »
Значи заставаш с лице към хотел "Черно море" и морската градина и тръгваш   не наляво, а надясно по улицата с магазините...така ли Рали.....че да оправим посоките :)

Колкото по темата.... аз съм от тези които имат проблеми с подкожите и много ме дразнят....определено се получават от епилатора и от много време не го ползвам.  Сега се опитвам да намеря инфо за лазерните епилации че да ми се свършат мъките поне за малко........само заради тази "космата" тема винаги съм искала да се бях родила мъж....ама няма  :wink:  :lol:  :lol:  :lol:
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #43 -: Юни 14, 2006, 12:50:28 pm »
Розичке,

не заставаш с лице, а с гръб към Морската градина и тогава х-л Черно море ти се пада вляво, като стигнеш до ъгъла с Макдоналдс завиваш по улицата с магазините вляво в такъв случай:), а Макдоналдс ти остава вдясно, минаваш покрай него, продължаваш надолу(мъничко) и някъде вдясно беше рекламата на Скин Лайн студиото.
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #44 -: Юни 14, 2006, 14:55:13 pm »
Аз се "ликвидирам" само с кола маска при козметик. Ръце, крака, мишки и дълбок триъгълник. Боли, ама нема начин. Номерът е да улучиш подходящият ден от месечния цикъл, че да те боли по-малко. Забелязала съм, че има огромно значение. Както и дали си бил в стрес този ден или не.
Я кажете сега колата маска и лазерът вредни ли са за бременни?

Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #45 -: Юни 14, 2006, 15:12:02 pm »
Доколкото съм чувала заради болката от кола маската може да се получат контракции. Определено е проблем.
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #46 -: Юни 14, 2006, 15:18:35 pm »
Аз пък съм чувала, че не се препоръчва бременни да ползват епилатор, за кола-маската незнам.
Това с месечния цикъл и степента на болката не се бях сетила :balk_132:. Огънче, кога според теб е най-малка чувствителността??
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #47 -: Юни 14, 2006, 15:29:23 pm »
Цитат на: erika
Това с месечния цикъл и степента на болката не се бях сетила :balk_132:. Огънче, кога според теб е най-малка чувствителността??

Ами улучвала съм го 3-4 дни след като приключи М и да е 5-6 дни преди овулация. Козметичката ми е казвала, че тялото е по-чувствително около М и овулацията. Така, че в дните между двете.

*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #48 -: Юни 14, 2006, 15:43:58 pm »
Да се включа и аz в дискусията...
Аz съм от маzохистките с епилатора - обеzкосмявам навсякъде, та дори и мустачките...
Да иzкажа и мнението си zа лаzерната епилация. Преди 2 години се опитах да "ликвидирам" проблема с мустачките при една кожна лекарка в Пловдив, но ефекта беШе краткотраен, иzключително болеzнен и прекалено скъп. За теzи, който смятат да го пробват - раzпитайте подробно колко дълготраен ефект ви гарантират и преценете дали си zаслужава цената.
Красотата иzисква жертви - да стиснем zъби... :?
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #49 -: Юни 14, 2006, 16:01:57 pm »
Цитат на: oganche
Я кажете сега колата маска и лазерът вредни ли са за бременни?

Преди две седмици докато бях бременна, козметичката ми каза, че не е добре да се прави нито лазер, нито епилация, абсолютно нищо което е свързано с ток. Сега ще отида и ще си запиша час, за съжаление вече мога.
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #50 -: Юни 14, 2006, 16:08:04 pm »
Цитат на: erika
Аз пък съм чувала, че не се препоръчва бременни да ползват епилатор, за кола-маската незнам.


Епилаторът защо пък да е противопоказен при бременност :roll:

Еми то какво остава, като забременеем - само бръснач ли :?
Благодаря ти, Бени!







*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #51 -: Юни 14, 2006, 16:25:14 pm »
Цитат на: FreshBreeze
Еми то какво остава, като забременеем - само бръснач ли :?


честно казано, не виждам с какво студената кола-маска може да навреди, но за всеки случай лично аз минах на бръснач - за което и ще си платя с лихвите, предполагам... :(
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #52 -: Юни 14, 2006, 16:30:21 pm »
Не е толкова страшно :D . Аз окло 4 години изкарах само на бръснач, и тази пролет нешо ме прихвана и минах на епилатор - само първия път беше неприятно, сега вече е ок, даже ми се стува, че косъмчетата са се разредили. Карам всичко на епилатор. За подмишниците бях 2 пъти на козметик и след това и там минах на епилатор. Скубя ги още като са сравнително късички и не ме боли.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #53 -: Юни 14, 2006, 22:56:35 pm »
Момичета някоя ползвала ли е епилационни ленти!!?????????????От тези прозрачните.Дали  да удачни!? :lol:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #54 -: Юни 15, 2006, 08:21:02 am »
По повод обезкосмяването, аз съм голям маниак, лятото почти всеки ден съм с епилатора в ръка  :? Питала съм в салони, които премахват с новите методи- лазер, фотоепилация, тогава ми казаха че не е препоръчително за нераждали жени, особено в областта на интимните части и под мишниците. Ленти на Вийт съм ползвала- тези които са жълтите са по- добри от оранжевата опаковка. Сега се гъзаря с най- новия модел на Браун, който Никчо ми купи за РД-то и съм много доволна от него.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #55 -: Юни 15, 2006, 09:23:14 am »
Цитат на: adi
Момичета някоя ползвала ли е епилационни ленти!!?????????????От тези прозрачните.Дали  да удачни!? :lol:


Аз ползвам и съм доволна! Само за триъгълник, обаче. Мен, честно казано, не ме боли.
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #56 -: Юни 15, 2006, 09:57:43 am »
Цитат на: jam
Цитат на: FreshBreeze
Еми то какво остава, като забременеем - само бръснач ли :?


честно казано, не виждам с какво студената кола-маска може да навреди, но за всеки случай лично аз минах на бръснач - за което и ще си платя с лихвите, предполагам... :(



Аз пък, да ви кажа честно, досега все съм била на бръснач, не можах хич да свикна  с епилатора и накрая го подарих на сестра ми- тя си ползва без да се оплаква :wink: . Не мога да кажа, че съм станало по-космата, ама ми писна всеки божи ден да се "оправям", искам нещо по-дълготрайно!!!
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #57 -: Юни 15, 2006, 10:08:53 am »
Цитат на: adi
Момичета някоя ползвала ли е епилационни ленти!!?????????????От тези прозрачните.Дали  да удачни!? :lol:


Ади, ползвала съм ги, но само за долната част на краката..... Иначе ако трябва да обработваш бедра, и то особенно отзад е доста неудобно да ти кажа честно...

Но иначе съм доволна - и от Вийт и от Стреп

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #58 -: Юни 15, 2006, 10:17:44 am »
Цитат на: jam

честно казано, не виждам с какво студената кола-маска може да навреди, но за всеки случай лично аз минах на бръснач - за което и ще си платя с лихвите, предполагам... :(


Изобщо не му се плаши на бръснача!
Ползвам услугите му под мишниците и за дълбокия триъгълник и нямам АБСОЛЮТНО никакви оплаквания от 15 години насам. Нито са ми се сгъстили космите, нито имам обърнати косми, нито кисти  ни- що!
В очакване ....
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #59 -: Юни 15, 2006, 10:22:02 am »
според мен зависи от косъма.
аз един път да се мина с бръснач истава много лошо положението