0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #20 -: Юни 09, 2006, 06:59:49 am »
Аз лично триъгълник с епилатор,краката епилатор
мишниците с бърснач!....Пробвах и там с епилатор ...направих само едната до половината    ....много ме боли......всичко се разкървави
и цяла седмица бях с рани.Ужас! :balk_46:
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #21 -: Юни 09, 2006, 08:10:16 am »
Благодаря, Рали :balk_21:
а целия триъгълник на един път ли се прави или ходиш няколко пъти
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #22 -: Юни 09, 2006, 08:20:48 am »
Диде, аз като отида и всичко от до.... Ръце, крака, мишници, цял триъгълник... За един час излизам като нова  :lol:  :lol:

При това Ани пипа много много внимателно, ако те заболи спира и така...Но по принцип целия триъгълник от раз се прави (освен ако не те заболи много де...)

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #23 -: Юни 09, 2006, 15:01:20 pm »
Цитат на: Dideto
Благодаря, Рали :balk_21:
а целия триъгълник на един път ли се прави или ходиш няколко пъти


Дидушка, ако питаш за лазера, аз като за начало направих две процедури само на бикини линията, мога да кажа, че там ефектът беше безспорен - вече имам съвсем леко мъче и то само на определени места (общо на бикини линия съм правила 5 процедури). Там не боли. После съм правила 2 пъти цял триъгълник - там вече доста си боли, ефектът е ок - разреждат се косъмчетата и стават доста по-рехави и тънички, но все пак чудеса не очаквай - това са си косми на хормонална основа и просто няма как да изчезнат напълно. Направих си целия триъгълник наведнъж тези два пъти, голям ад. Иначе като правиш бикини линия - те ти обработват и доста по-навътре участъка де, не е съвсем оскъдно. Това е. Цените в скин лайн, поне когато аз съм правила процедурите бяха 95лв. бикини линия и 200лв. цял триъгълник. Мишници - 50лв. Там специално към всяка първа процедура имаш безплатен ретуш (следваща процедура) в рамките на 10до14 дни след първата.
:)
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #24 -: Юни 09, 2006, 15:47:54 pm »
Рали_Джи, Благодаря ти мнго, ами ще търпя - таряй бабо за хубост:))
Рали_ПАт, аз също махам всичко. Питах с лазера как се действа, че там е болезнено малко, а и ми се иска нещо порядко да е, защото сега ходя 2 пъти месечно

ПП: не ми се смейте на правописа - така е, като бърза човек.. освен другото :lol:
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #25 -: Юни 09, 2006, 15:53:01 pm »
Рали, извинявай за тъпия въпрос, ама не съм изобщо наясно с цените при такива манипулации, та да питам- тези цифри, които си дала, за една процедура ли са или за всичките?  :dontknow:
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #26 -: Юни 09, 2006, 16:00:31 pm »
Цитат на: erika
Рали, извинявай за тъпия въпрос, ама не съм изобщо наясно с цените при такива манипулации, та да питам- тези цифри, които си дала, за една процедура ли са или за всичките?  :dontknow:


За една, като към първата има втора безплатна. Имала съм-дала съм, сега не бих го направила - за други цели бих ги използвала, ама това е то - бурна младост. В Пикасо е доста по-евтино, но там не съм правила триъгълник, не помня колко беше.
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #27 -: Юни 09, 2006, 16:13:36 pm »
Мерси, Рали!  :balk_21:
Леле, на мен ми се струва доста скъпичко, но като си направи човек сметката, може и да излезе по-изгодно така. Засега ще я карам по-старомодному.
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #28 -: Юни 12, 2006, 11:23:41 am »
Ами да си кажа и аз. Целогодишно програмата е една - мишници, крака и бикини линия с епилатор. /Моя е на Цептер и незнам от марката ли, от какво е, но космите си ми растат после нормално, нямам подкожни, по-скоро от колата ми се появяват. / Цял триъгълник на кола маста горе-долу веднъж в месеца и два пъти през лятото, крака от коляното на горе, че там имам мъх само. И веднъж в седмицата мустаци с лентички. Бръснач не ползвам. От както са ми поникнали космите в пубертета съм все по козметички.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #29 -: Юни 13, 2006, 11:53:59 am »
Ами да се включа и аз по темата. За бикини зоната и мишниците, откакто ги махам изобщо, го правя...с пинсети, осъмче по косъмче. отнема много време, но е страшно ефективно и дълготрайно като ефект. Хем не растат обратно, хем ефектът е като кола маска. 2 пъти съм си правила цял триъгълник с пинсетите, обаче го препоръчвам само на търпеливите:) Иначе краката - със самобръзначка (пробвала съм кола маска, но много ме боли и се отказах).
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #30 -: Юни 13, 2006, 12:37:33 pm »
Ами аз имам проблеми с окосмяването и от ранна възраст махам косми почти навсякъде.
Веднъж месечно ходя на козметик за крака, триъгълник, дупе, коремче. Само кола маска. Не мога с епилатор изобщо.
А ръце и подмишници само с епилатор. Наистина се появяват вътрешни косъмчета, но моята козметичка ми каза че има някви кремове, които се слягат след премахването на космите, за да предотвратят образуването на вътрешни косъмчета и белези от тях. Аз обаче не съм си купувала и нямам никви наблюдения.
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #31 -: Юни 13, 2006, 13:37:16 pm »
Цитат на: seasmilebg
Ами да се включа и аз по темата. За бикини зоната и мишниците, откакто ги махам изобщо, го правя...с пинсети, осъмче по косъмче. отнема много време, но е страшно ефективно и дълготрайно като ефект. Хем не растат обратно, хем ефектът е като кола маска. 2 пъти съм си правила цял триъгълник с пинсетите, обаче го препоръчвам само на търпеливите:) Иначе краката - със самобръзначка (пробвала съм кола маска, но много ме боли и се отказах).


Е това не мога да си го представя, косъмче по косъмче,  :balk_47: !! Seasmilebg, ти сигурно си от тези късметлийки, дето им растат по няколко  косъмчета, на мене ще ми трябва цял ден...Иначе, че е ефективно, това 100% е така, ама трябва да си взема отпуска, та да прилагам тоя метод.  :lol:
*

    Любс

  • ***
  • 418
  • Имам си една мечта....
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #32 -: Юни 13, 2006, 13:48:39 pm »
ей, мацки, някой да има информация къде се извършва лазерна епилация във Варна?
No body is perfect, i`m NOBODY!!

Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #33 -: Юни 13, 2006, 16:01:52 pm »
O-o, Ерика, като казвам търпение, наистина го имам предвид:) Последния път, като си правих цял триъгълник, ми отне 2 часа с пинсетите. Така че съвсем не съм от тия, дето им растат по 2-3 косъма :lol:
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #34 -: Юни 13, 2006, 17:00:19 pm »
Между другото бившата ми козметичка ми забраняваше да скубя с пинсета. Не помня вече, за какво беше, защото не я слушах. /Бивша е, не защото не е добра, а защото ми стана много скъпо при нея да ходя/. Иначе съм чувала, че по салоните има електрически пинсети и ставало доста по-бързо.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #35 -: Юни 13, 2006, 17:32:04 pm »
Да де, ама пак не стават тия електрически пинсети за по-големи области  :) . На мене козметичката ми каза, че са само за мустачки, или др. такива места с малко косъмчета.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #36 -: Юни 13, 2006, 18:31:37 pm »
Цитат на: erika
Да де, ама пак не стават тия електрически пинсети за по-големи области  :) . На мене козметичката ми каза, че са само за мустачки, или др. такива места с малко косъмчета.


ами стават,но на тях не им се занимава явно.
 Аз махам абсолютно всичко с кола.Майка ми има козметичен салон и тя ме щави :D  :lol: .Само дето за мен все няма време и едвам се вмъквам. :evil:
<br />
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #37 -: Юни 14, 2006, 10:26:29 am »
Цитат на: wassilena
Между другото бившата ми козметичка ми забраняваше да скубя с пинсета.


Моята козметичка пък ме допочистваше с пинсетки там, където не е хванала кола маската.  :roll: Baси, можеш ли да ми обясниш защо не бива?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #38 -: Юни 14, 2006, 10:38:38 am »
моята козметичка работи само с кола маска - вкл. и под мишниците.
аз не мога да си представя с епилатор да бръмча там...
епилатора го понасям като ниво на болка само по краката до колената - нагоре вече не издържам (за сметка на това ми правят пломбите без упойка, хихих!)

но то си е до съдба, да ви кажа... имам приятелка, която освен самобръсначката, не знае друг метод за обезкосмяване, още от гимназията. е, нейните косми израстват по-бавно от моите! няма сгъстяване, няма обърнати, никакви проблеми - ама това е рядък късмет.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #39 -: Юни 14, 2006, 10:54:51 am »
Мммдаа и аз съм една от тези късметлиики!
Да не говорим, че краката ми от коленете надолу имат толкова косми, че мога да си ги махам сама с пинсета, както и правя  :lol:
В очакване ....