0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #160 -: Юли 19, 2008, 09:14:38 am »
Абе прочетох отгоре, отгоре, ама не видях каквото ме интересува (или съм спала)-какви ленти ползвате за обезкосмяване на триъгълника (говоря за 'холивудко обезкосмяване' :lol:).Аз преди само с бръснича, но от пролетта почнах с кола маска от тубички.Върши страхотна работа, но е голяма играчка.Сега си купих ленти на Дева и ми иде да си отхапя дупето от яд.Дето премахва по-малко от 30% от космите, ами и оставя лепило, после се търкам с грапавото на гъбичката и гореща вода.Колебаех се между лентите на Стреп и тези на Дева и признавам-предпочетох тези от чисто финансова гледна точка-6 лв срещу 12...Иначе идеята за ленти ми допада най-много, просто незнам каква марка да избера...
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #161 -: Юли 19, 2008, 11:25:42 am »
Пробвай с лентичките на Личия.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #162 -: Юли 19, 2008, 13:54:29 pm »
Мимка, и аз съм чувала за тези на Личия, че са много добри. Ама това някой сам да си направи с коло маска триъгълника целия- никой не може да ме убеди, че е вярно  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #163 -: Юли 19, 2008, 14:07:45 pm »
Мимка, и аз съм чувала за тези на Личия, че са много добри. Ама това някой сам да си направи с коло маска триъгълника целия- никой не може да ме убеди, че е вярно  :lol:

Сестра ми си прави :) Топла, купува си, на едни гранули като маниста, топли ги на водна баня и се скубе  :P Ееее, верно, вика доста, ама на кой му пука  :lol: Аз сама не мога да се оскубя.
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #164 -: Юли 19, 2008, 15:00:43 pm »
Мимка, и аз съм чувала за тези на Личия, че са много добри. Ама това някой сам да си направи с коло маска триъгълника целия- никой не може да ме убеди, че е вярно  :lol:
Аз си правя с тях на целия триъгълник, и ако ми се занимавам и на други части на тялото.Най-добре е с топла кола маска ,но си е гоялма играчка ,а с тези лентички е бързо.Иам различни видове,аз взимам от белите ,които са на фолио.Не се налага да повтарям на едно и също място-отскубват всичко.
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #165 -: Юли 19, 2008, 16:24:30 pm »
 Е, не мога аз сама на триъгълника! Шапка ви свалям на вас, дето се оправяте сами. На мен ми звучи невъзможно. Пробвах веднъж, резултатите са плачевни. Да не говорим, че и травми си направих.
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #166 -: Юли 19, 2008, 19:55:06 pm »
Като говорим за травми, предния месец не можах да си запиша час за козметичката и ще не ще тряяше аз да си оформям. И опрайх са дет к`во можах и викам мъжкото да помага. Олееееееееее чували ли сте как вие куч бивол, ей така изревах, такъв вой нададох, че горкия човек беше стреснат 5 мин. Ама аз отидох с една тъмно лилава синка колкото длан. Тогава той каза, че преди преглед той сам ще ходи за ми запазва часовете при козметичката, само и само да не го закачам повече.
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #167 -: Юли 19, 2008, 21:08:17 pm »
Мимка, и аз съм чувала за тези на Личия, че са много добри. Ама това някой сам да си направи с коло маска триъгълника целия- никой не може да ме убеди, че е вярно  :lol:

Алоу, адаш, аз тука герой ли съм или лукова глава, хахахах!Правя си аз сама на целия триъгълник, само най-отдолу не мога да се прежаля (по-културно казано-откъдето излизат бебетата  :lol: :lol: :lol:) и там играе бръснича.Ама на всичко останало, което се 'вижда'-самичко! :oops: :oops: :oops:
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #168 -: Юли 19, 2008, 23:52:40 pm »
аз ви се чудя как се справяте сами.браво! понеже ги продавам тези ленти и реших един път да опитам - особено плачевен резултат.направо изхабих лентите и накрая нищо.то 1 опаковка Стреп Таки или Виит излиза около 10-12лв.че предпочитам козметик при който си ходя от години за по евтино.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #169 -: Юли 20, 2008, 00:56:24 am »
Преди години и аз си правих целия триъгълник с такава тубичка,дето се потапя в топла вода.Пробвах разни ленти,но нище не ставаше.След това си купих една машинка за затопляне,в която се слага патрон с кола с ролка накрая.От както съм си я взела обаче реших,че не мога повече да я търпя тази болка и за триъгълника ходя на козметик.Та не мога да кажа дали е ефикасна за триъгълник,но за ръце и крака е идеална-бързо и лесно.
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #170 -: Юли 20, 2008, 08:40:54 am »
Леле, аз пък на вас ви се чудя как ходите на козметик за триъгълника.Като знам колко боли, сигурно ще я убия жената без да искам  :lol: :lol: :lol:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #171 -: Юли 20, 2008, 09:44:51 am »
аз продължавам да не вярвам, че има жена, която сама се обслужва цялостно пък  :D
ако ще и пред мен да го направи
тамън за "отдолу" ми беше идеята- абсурдистан е да се обслужиш, мен понякога козметичката не ме почиства идеално пък какво остава сам човек
патроните за триъгълник не са подходящи- за патрон трябва равна повърхност
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #172 -: Юли 20, 2008, 10:06:28 am »
Става,става..просто мажеш първо на лентата и после лепиш.Явно няма как да ви докажа ,че махам всичко сама,да се снимам ли???
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #173 -: Юли 20, 2008, 10:07:24 am »
не, благодарим за любезното предложение
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #174 -: Юли 20, 2008, 10:15:24 am »
аз продължавам да не вярвам, че има жена, която сама се обслужва цялостно пък  :D

Леле, аз пък на вас ви се чудя как ходите на козметик за триъгълника.Като знам колко боли, сигурно ще я убия жената без да искам  :lol: :lol: :lol:

И аз не мога да повярвам как човек сам може качествено да се справи изцяло.  Има си части, които как ще застанеш та да се изпъне кожата и след това и да се процедира...  То си е комично при козметичката, а пък сам...

А при добър козметик става много бързо, Мимка, и не усещаш толкова болката.  За 10-15 мин. максимум всичко е готово, дори нямаш време толкова да мислиш, че боли.  И след първия път не боли толкова също така...  Аз съм установила, че ако се правя сама (където и да е), ми отнема толкова време и почти толкова пари, колкото да ида на козметик, да ме направят съвършено и да забравя.
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #175 -: Юли 20, 2008, 11:15:43 am »
Смях не смях,срам не срам....справям се.
Не бих отишла на козметик  за триъгълник,срамът ще е по-голям.
Пак съм се разлигавила :lol:
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #176 -: Юли 21, 2008, 00:54:06 am »
 :lol: :lol: :lol:


Я кажете с колко дълги косми на триъгълника ходите при козметичката/махате си ги сами? Че отдолу нали са като канап дебели - като се дръпне чак кръв тече... Трябва си бая яка козметичка/мускули.
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #177 -: Юли 21, 2008, 09:55:06 am »
 
:lol: :lol: :lol:


Я кажете с колко дълги косми на триъгълника ходите при козметичката/махате си ги сами? Че отдолу нали са като канап дебели - като се дръпне чак кръв тече... Трябва си бая яка козметичка/мускули.
Аз преди ги оставях около 1 см. ,но се оказа,че колкото са по-дълги ,по не ме боли.  :P  Тя ми казваше козметичката ма кой да я слуша...Освен че не ме боли толкова,става по-бързо и по-хубаво се почистват.  :wink:  Само дет си пропуснах часа в събота и сега трябва да ходя обрасла на калните бани цяла седмица  :x .Ще ме е срам  :oops:  .
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #178 -: Юли 21, 2008, 10:51:46 am »
Ми ..избръсни се момиче ,какво толкова!
Аз ги оставям около 1 см-става по-бързо ,не боли ,и всичко се почиства идеално.
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #179 -: Юли 21, 2008, 11:34:32 am »
Ми ..избръсни се момиче ,какво толкова!
  Ми... няма да се избръсна повече за нищо на света!
Аз ги оставям около 1 см-става по-бързо ,не боли ,и всичко се почиства идеално.
  И при мен е точно обратното.Като са 1 см.трудно се отскубват,боли много повече и е абсурдно да се почистят идеално.