0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #560 -: Февруари 16, 2011, 13:49:10 pm »
Момичета, има албум, в който можете да качвате вашите снимки и съответно да ги разжлеждате. За подробности се обърнете към Мънки или Раиса.
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #561 -: Февруари 16, 2011, 14:11:55 pm »
Туко-що се записнах на йога за бременни, защото се чувствам обездвижена и ме боли гърба от няколко дни. Някоя от вас ходила ли е? Още някоя варненка мераклийка има ли? :D


*
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #562 -: Февруари 16, 2011, 14:16:18 pm »
аз днес открих, че съм в 7 месец. от около два месеца все си седя в 6ти, ама вече няма.

Еее, неее, може ли сега така! Току-що изпръхтях половината си шише вода директно върху клавиатурата, и стреснах 20 души офис, цвилейки от смях  :lol:
Много ти благодаря, наистина!  :jump12:
Сега отивам да суша клавиши.....
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #563 -: Февруари 16, 2011, 14:45:09 pm »
Към всички мами, които са закупили или ползват този продукт.

              НА ВНИМАНИЕТО НА ТЪРГОВЦИТЕ И ВСИЧКИ ПОТРЕБИТЕЛИ


         С писмо с изх. № 37-00-126/22.12.2010 г. Министерството на здравеопазването ни информира за получени нотификации по системата RAPEX, за следните опасни стоки, открити на територията на Европейския съюз:

нотификация № 1589/10 – Биберон, марка – CHICCO, страна на произход – Италия, производител - ARTSANA SPA, VIA SALDARINI CATELLI 1, 220070 GRANDATE (COMO), Италия;

Опасност: химическа. Продуктът съдържа веществото N-нитрозо-диметиламин (NDMA), съгласно т. 28 от Приложение XVII на REACH, вещества класифицирани като канцерогенни, категория 1 или канцерогенни, категория 2, не се употребяват в състава на вещества и препарати, предназначени за продажба на масовия потребител.




Тук има повече инфо за продукти с наличие на опасни химични вещества.
http://riokoz-vt.com/informazia2.htm#avtomat

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #564 -: Февруари 16, 2011, 15:32:15 pm »
Още някоя варненка мераклийка има ли? :D

Йогата я пробвах още година преди да забременея и се оказа че не е за всеки:) За нерваци като мен се оказа изключително изнервящо и вместо да се отпусна и да се накефя като повечето нормални хора, едва издържах края на заниманията. После се записах на шейпинг където ни спукваха дупетата от скачане и се оказа че това е моят начин на спортуване:)

Хубаво си се решила Ейлле. Ще очаквам да споделиш впечатления.
Аз нямам търпение да се постопли и да ходя повече оп разходки, че с таз кола от вкъщи до офиса и обратно...  :?
*

    fifonqk

  • ***
  • 175
  • вярвах и чудото стана
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #565 -: Февруари 16, 2011, 15:57:22 pm »
Ейле аз сьм навитак за йогата за бременни,отдавна даже ме карат да ходя,но мога само в почивните дни,че нали пак започнах да ходя на работа и няма как през другото време:)))
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #566 -: Февруари 16, 2011, 15:58:56 pm »
Ейлле...мен заинтерсува, ама сега още не смея никъде да излизам в това вирусово време :(
а ималко ме е страх да ти кажа...не знам защо :?, май разходка по ми допада :?
ти тръгни,после кажи какви са ти впечатления :wink:
*
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #567 -: Февруари 16, 2011, 16:01:36 pm »
Момичета нали питах за Криска,че някъде се изгуби и не е писала от много отдавна,но аз я намерих  :lol:.Преди 2 седмици е писала на едно място :D,че едната кукличка е вече голяма и щяли да я изписват :D и другата е добре и съвсем скоро и нея щели да си я вземат.Мама Криси има извинение за отсъствието си :wink:,но чакаме новини и малко снимчици на малките сладурани.
« Последна редакция: Февруари 16, 2011, 16:10:28 pm от acq81 »
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #568 -: Февруари 16, 2011, 16:06:00 pm »
Привет и от мен!
Jbrul, чакам си зетя  :lol:! Дидон, успех!
Сами, не ми се наложи да ми вливат магнезий. Контракциите ми се разредиха значително, останаха само нормалните безболезнени Бракстън - Хикс. Днес ще ходим да проверим дали всичко с шийката ми е наред след "голямото земетресение", а и да надникнем как е бебка  :).
Еленка, не мога да ти видя снимките. Моля, пиши ми на лични  :).
Бина, честити момченца!
Желязкова, ето те и теб! Да ни навестяваш по - често  :).
Ася, мерси за инфото за Криска, дано скоро си приберат и другата кукличка  :).
Лека вечер на всички, отивам да си допия сутрешното кафенце  :D.
« Последна редакция: Февруари 16, 2011, 16:07:57 pm от elle22 »
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #569 -: Февруари 16, 2011, 16:16:19 pm »
Благодаря ви момичета за пожеланията да ви се връща,а за кистичката никой май не е чувал  :roll: другият път ще разпитам док.по-подробно :(                            
Цитат
  • Момичета, има албум, в който можете да качвате вашите снимки и съответно да ги разглеждате. За подробности се обърнете към Мънки или Раиса.
-Аз също мога да ви давам парола така че който иска да ми пише
*
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #570 -: Февруари 16, 2011, 17:15:46 pm »
Към всички мами, които са закупили или ползват този продукт.

              НА ВНИМАНИЕТО НА ТЪРГОВЦИТЕ И ВСИЧКИ ПОТРЕБИТЕЛИ


         С писмо с изх. № 37-00-126/22.12.2010 г. Министерството на здравеопазването ни информира за получени нотификации по системата RAPEX, за следните опасни стоки, открити на територията на Европейския съюз:

нотификация № 1589/10 – Биберон, марка – CHICCO, страна на произход – Италия, производител - ARTSANA SPA, VIA SALDARINI CATELLI 1, 220070 GRANDATE (COMO), Италия;

Опасност: химическа. Продуктът съдържа веществото N-нитрозо-диметиламин (NDMA), съгласно т. 28 от Приложение XVII на REACH, вещества класифицирани като канцерогенни, категория 1 или канцерогенни, категория 2, не се употребяват в състава на вещества и препарати, предназначени за продажба на масовия потребител.




Тук има повече инфо за продукти с наличие на опасни химични вещества.
http://riokoz-vt.com/informazia2.htm#avtomat

това предполагам е само за конкретния модел на Чико нали?
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #571 -: Февруари 16, 2011, 17:35:07 pm »
Здравейте !Имам удоволствие пак да се запиша при вас! За тези които ме помнят имам си Емо роден след първи опит ин витро при док Александров в Аг Варна.Понеже по последна диагноза съм със запушени тръби с моя мъж не се пазихме  и  около началото на Януари сме получили следколеден подарък от щъркела и сме много щастливи !
Лека бременност !

Re: Тема на бременните №73
« Отговор #572 -: Февруари 16, 2011, 17:39:20 pm »
Браво Миленка....то любовта прави чудеса!!!!!!
Страхотна новина!!!!!! :D :D :D
Пожелавам ти сега едно хубаво момиченце!! :wink:

Бреее...и аз съм със запушени тръби, значе да си взема поука и много да не се отпускам :lol: :lol:, поне за първо време де :lol:
*
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #573 -: Февруари 16, 2011, 18:32:36 pm »
натали, извинявай за клавиатурата, ама добре поне, че си се позабавлявала. то си требе, както се казва.

още веднъж извинете, нещо с ума ми хич не е наред паролата за снимките ми е elenab, съжалявам ако не е трябвало тук да поствам линк, ама не се сетих как точно да го направя така че който иска да може да ги види, ако има изработена процедура, кажете ми я.

само да пожелая на Жбрул, прекрасна среща утре, аз неща разглеждах снимките и изглежда една прекрасна стая за едно прекрасно бебе. айде стискаме ти палци и послед веднага да разказваш.

аз излизам да се видя с приятелка

а за йогата, аз май имам предубеждения, но те са повече свързани с името, отколкото с упражненията, щото ако им казват пилатес на същите неща, нямам никакъв проблем с тях и съм много за, но това си е само моята лудост, май идва от твърде много гледане на холивудски филми.

хубава ви вечер, ще намина пак по-късно
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #574 -: Февруари 16, 2011, 18:33:37 pm »
Миленка, честито!


*
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #575 -: Февруари 16, 2011, 18:40:00 pm »
И аз искам да питам опастността само за този биберон-залъгалка ли важи или??? Тази залъгалка вчера я видях в един бебешки магазин да си се продава. Аз ли трябва да им кажа да я бракуват, тези от РИОКОЗ къде са???

Бина, киста на кой орган?

Боби, на мен ми се разраниха ръцете от жулене на шишето за хранене. Ти като използваш няколко какво ги правиш употребяваните докато ги измиеш, къде ги съхраняваш?

Ползвам стъклено шише, доста е дебело стъклото, мисля трудно ще се счупи. Друг е въпросът като започне да го държи дали няма да му тежи! Евентуално ще се минава на пласмаски.

Райса, ако е нужно ще наддавам за тризначките, хе-хе :wink:.
« Последна редакция: Февруари 16, 2011, 18:43:05 pm от Smaraidi »






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #576 -: Февруари 16, 2011, 18:47:17 pm »
С какво го жулиш за бога това шише-с обикновена четка за бебешки шишета и Бочко няма нужда от кой знае какво жулене.
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #577 -: Февруари 16, 2011, 19:23:54 pm »
Миленке,айде честито и тук! Чаках да те видя кога ще се запишеш в темата! Много лека бременност ти желая!  :D :D :D
07.10.2009
*
Re: Тема на бременните №73
« Отговор #578 -: Февруари 16, 2011, 19:24:28 pm »
Привет мамита!Влизам да ударя едни голями   :crossfingers:за Жбрули,за утре  :wink:!
На всички леко бременеене :bighug:

Re: Тема на бременните №73
« Отговор #579 -: Февруари 16, 2011, 19:28:14 pm »
Ели...много си сладка :D и коремчето и то :D

Количка много хубава, изглежда супер лека....дали защото няма ги големи гуми :?, да ти е честита и да я позлвате живот и здраве след 2 месеца, нали си в 7 месец сега :lol: :lol: :lol:

Бина..не се притеснявай за кистичка, на повечето им се виждат в главичката, но след няколко седмици тя изчезва :wink:, не се стресирай излишно......щом док ти казва, че всичко наред....предполагам имаш му вяра :wink:

иначе за йога, страхувам се....защото все пак се водя рискова бременност и предпочитам повечко да полежавам, а 1..2 часа разходка сякаш по добре :?
а не вярвам в тези които водят йога, доколко са специалисти.....все пак ако стане нещо недай си боже, аз ще съм виновна......че може не съм свършила нещо правилно, а не те....че не предположили, че може да ми повлияе нещо негативно :?
а и като гледам сега всеки става специалист с диплома от всякви курсове за по 1 месец :?

това си мое лично мнение, просто си мърморя под носа :lol: :lol: :lol:


Жбрул :bighug: ей така да гушнеш утре бебо!!! :D :D :D
« Последна редакция: Февруари 16, 2011, 19:30:26 pm от marigri »