0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #100 -: Юли 13, 2005, 08:45:26 am »
Цитат на: mini
Миличка- имаш засечена ову бе- на 23-и ден. Само че, според мен е била по- рано- може би 17-и ( не претендирам за кой знае колко познания). Гледам , че на 24 ден си имала зацапване- това може и да е добър признак- може би тога ва се е получило имплантиране, защото ако ову-то е било на 17 ден, то това е на 7 ден след ову. Не искам да ти давам напразни надежди, но дано, дано ...
Я вземи си сложи eggwhite на 15, 16 и 17-и ден да видиш какво ще се получи.( после можеш да ги махнеш по всяко време)
Хайде много късмет!!!

и аз мисля така мини, май е имала ову на 17 ден от цикъла
стискам палци да се е получило:)
@ целува всички във форума и им желае щастие



http://www.bgphoto.net/Arabidopsis/
http://s9.bg.bitefight.org/c.php?uid=69366
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #101 -: Юли 13, 2005, 09:52:09 am »
Цитат на: lady_11




абе лейди, няма ли най-сетне да направиш тест бе момиче?
колко дни още ще чакаш? 19 дни от ову.....поне 3-4 дни закъснение имаш вече...хайде прави го тоя тест, пък дано е положителен...стискам палци и на двете ръце:)
@ целува всички във форума и им желае щастие



http://www.bgphoto.net/Arabidopsis/
http://s9.bg.bitefight.org/c.php?uid=69366
ужас, не смея да си направя тест
« Отговор #102 -: Юли 13, 2005, 14:36:53 pm »
ей, момичета, 29ти ден ми е и още не е дошла "лелката" ;-), а обикновено съм като по часовник на 28мия ден. ама не смея да си направя тест. ще изчакам още 3-4 дни, ако не полудея дотогава. знаете как е, не смея да се надявам. имам си признаците, че ще ми дойде (болезнени гърди), но нали това се случвало и когато е станала работата?

абе божа работа е всичко, това е.

много сте мили! успех ви желая! късмет и поне едно ревящо и наакано много скоро!
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #103 -: Юли 13, 2005, 15:10:27 pm »
Цитат на: mini
Миличка- имаш засечена ову бе- на 23-и ден. Само че, според мен е била по- рано- може би 17-и ( не претендирам за кой знае колко познания). Гледам , че на 24 ден си имала зацапване- това може и да е добър признак- може би тога ва се е получило имплантиране, защото ако ову-то е било на 17 ден, то това е на 7 ден след ову. Не искам да ти давам напразни надежди, но дано, дано ...
Я вземи си сложи eggwhite на 15, 16 и 17-и ден да видиш какво ще се получи.( после можеш да ги махнеш по всяко време)
Хайде много късмет!!!


Мини, мерси! Сложих го този егуайт и определено ми отбеляза наличие на овулация. А това зацапване, според вас, какво представлява? Щото аз едно мъничко лекичко червеничко петънце "намерих" на бельото си, и не знаех как да го тълкувам засега и го отбелязах, за всеки случай. Не ми се беше случвало досега.
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #104 -: Юли 13, 2005, 15:51:45 pm »
Coookie, дано е станала хубавата работа, стискам палци!
Т.нар. имплантационно зацапване се получава, когато оплодената яйцеклетка се имплантира в лигавицата на матката, някъде 6-9 дни след овулацията, и тогава може да има 1-2 капки кръв, описват я като много тъмна, или пък като розова. Смята се за добър знак такова зацапване :goodluck:
Благодаря ти, Бени!







Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #105 -: Юли 13, 2005, 15:53:40 pm »
И аз стискам палци.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

още един ден..
« Отговор #106 -: Юли 14, 2005, 11:46:48 am »
Ох, още един ден - втори ден закъснение и отклонение от нормалия ми цикъл. Момичета, вие колко дни чакате преди да си направите теста?
Абе сигурно е от стрес. В момента съм в много турбулентен период, от нерви даже отслабнах без да искам. Сигурно от това се бави, нищо, че никога досега не се е случвало нервите да ми влияят на цикъла. но все някога се случва, нали...

Извинете, че ви спамвам форумчето, ама мислите ми са все там, знаете какво е..
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #107 -: Юли 14, 2005, 13:38:14 pm »
Мила, като гледам май днес - утре може да я чакаш лелката.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    Anonymous

Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #108 -: Юли 14, 2005, 13:40:56 pm »
Цитат на: wassilena
Мила, като гледам май днес - утре може да я чакаш лелката.


пада температурата, нали... да му се невиди!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #109 -: Юли 14, 2005, 18:42:09 pm »
Куки, миличка май на там върви- миналия месец имах ову на 17-и ден ( като теб) и ми дойде на 31-я- най -вероятно и при теб ще стане така. Това е напълно нормално- 14 дена ЛФ.
Стискаме палци, давай напред.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #110 -: Юли 15, 2005, 09:34:17 am »
Мдааа, така и стана. Лелката надделя и този месец.

Мерси за вниманието, момичета! Съжалява,м че още не мога да съм така полезна, както вие на мен.
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #111 -: Юли 15, 2005, 09:41:01 am »
E не че нещо, ама трудно ще догониш някои. Но виж за другите, които ще идват след теб със сигурност ще бъдеш полезна в нещо. И в един момент ще усетиш, че ще влизаш тук повече за да помагаш, отколкото да се учиш /поне при мен е така за момента/ и ще се чувстваш значим с твоя проблем.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #112 -: Юли 15, 2005, 11:03:39 am »
Куки, и аз до преди 2 мес. нищо не знаех и ревях постоянно на момичетата- ама на виж сега- съвети взех да раздавам, всичко се учи - дано следващата графика да е бременна. А относно овулацията намерих една готина графика тук : http://www.oregonequine.com/ovulation.html
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #113 -: Юли 15, 2005, 13:32:27 pm »
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #114 -: Юли 24, 2005, 19:27:18 pm »
Някой да има представа защо не ми хваща овулацая fertilityfriend графиката.Според мен трябва да съм имала,а още повече че съм на стимулиращи лекарства,но според графиката още не е имало ову.

*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #115 -: Юли 24, 2005, 20:44:12 pm »
Цитат на: Dimitrova
Някой да има представа защо не ми хваща овулацая fertilityfriend графиката.Според мен трябва да съм имала,а още повече че съм на стимулиращи лекарства,но според графиката още не е имало ову.

Според мен ако и утре , тоест трети ден, темп. ти е по-висока от 37 градуса програмата ще се върне "назад" и ще ти отчете овулацията на 15 ден. Забелязала съм, че при мен така прави. Явно програмата се нуждае от няколко последователни дни с по-висока температура за да отчете овулация.


*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #116 -: Юли 24, 2005, 22:10:18 pm »
Метода за отчитане на овулация при ФФ е: 3 последователни дни с високи стойности на БТ, отчетени след понижаването й- така че Габи е права, най- вероятно ако утре се запази БТ на това ниво, ФФ ще отчете ову на 15-ти ден.
Късмет, и дано сте улучили момента  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #117 -: Юли 25, 2005, 08:29:24 am »
Можеш да си нанесеш измислени предполагаеми температури /които след това изтриваш, разбира се/ за следващите дни и тогава ще видиш кога ФФ отчита овулацията.
Трябва да имаш три последователни повишения, за да отчете програмата овулация.
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #118 -: Юли 25, 2005, 10:26:05 am »
Прави сте момичета ето днес ми отчете:)Благодаря.Само да питам кога точно става отделянето на яйцето, малко преди 15 или точно на 15 ден.Специално за този цикъл.Ние имаме контакти на 9,10,11,12,13,14 и 16 ден,но не и на 15 ден:(

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #119 -: Юли 25, 2005, 10:58:32 am »
На този въпрос вече никой не може да ти отговори категорично- отделянето на яйцеклетката т.е пукането на фоликула става в рамките на около 1-2 часа доколкото зная- дори и на фоликуметрия е трудно да се определи това време, па камо ли с температурния метод. Не го мисли чак толкова, ако трябва да става, ще е станало.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит