0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #120 -: Юли 25, 2005, 11:12:54 am »
Цитат на: Dimitrova
Само да питам кога точно става отделянето на яйцето, малко преди 15 или точно на 15 ден.Специално за този цикъл.Ние имаме контакти на 9,10,11,12,13,14 и 16 ден,но не и на 15 ден:(


достатъчно добре сте планирали нещата, дори и овулацията да е била точно на 15-тия ден, вие сте имали контакт на 14-тия и на 16-тия, което е напълно добре. сперматозоидите и яйцеклетката имат все пак някакъв живот и могат да изчакват :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #121 -: Юли 25, 2005, 11:17:59 am »
Не не попитах това.Явно не съм си задала въпроса както трябва.Значи въпроса ми е кога се отделя яйце преди повишаването на температурата или в деня когато се повиши температурата.Питам защото тук изчетох много за овулацията и се обърках.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #122 -: Юли 25, 2005, 11:21:09 am »
аха, разбирам.
яйцето се отделя преди да се дигне температурата. дигнатата температура е вследствие на повишения прогестерон. а прогестерона се отделя от жълтото тяло, образувано от спукания фоликул.
логиката е проста...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #123 -: Юли 25, 2005, 11:45:28 am »
А точно това питах :D  сега вече разбрах.Благодаря ти
Само имам проблем защото при контакт имам страхотни болки по време на овулация и всичко става насила а не е хубаво.В началото на цикъла ми няма нищо но като наближи ову-то едвам издържам ама трая нали тогава трябва :oops:

*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #124 -: Август 04, 2005, 11:20:19 am »
Може ли коментар и по моята графика ? Вече съвсем се ошашавих  :balk_161: . За първи път меря БТ и нещо ми се виждат много странни скоковете и пониженията във втората фаза. Това нормално ли е? Овуто ми го засече ФФ, не съм правила тестове.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #125 -: Август 04, 2005, 11:26:00 am »
Добра е графиката.
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #126 -: Август 05, 2005, 11:12:58 am »
здравейте

опитах се да добавя и моята графика - дано е станало

нещо обаче ми доскучава да я меря БТ...или може би защото много ми се иска да се повиши и като си е същата или по-ниска се ядосвам

затова пък колкото пъти ходя до тоалетната си гледам цервикалната слуз  :oops:

успех на всички в бебеправенето и дано скоро всички се похвалим
*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #127 -: Август 05, 2005, 11:32:22 am »
Цитат на: assence
опитах се да добавя и моята графика - дано е станало

Ммммдааа, обаче нещо не се вижда графиката ти. Защо не опиташ да си въведеш стойностите в новия  календар.
съжалявам
« Отговор #128 -: Август 05, 2005, 11:54:05 am »
:oops: много ми е бил дълъг подписа - затова не е приело целия адрес...
дано не е много нахално от моя страна, но с този отговор пробвам пак да сложа линк към моята графика...извинете ме ако пак не съм успяла
*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #129 -: Август 05, 2005, 13:02:37 pm »
Сега графиката се вижда, но нямаш лентичка. Трябва да спазваш ограничението от 255 символа в подписа. И да си копираш точния bbcode от лентичката в календара. Дано ме разбра  :lol: .

П.С. BBCode е дългичък и затова трябва да се ограничиш до една от двете лентички в подписа  :wink: .
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #130 -: Август 08, 2005, 16:05:11 pm »
много ти благодаря bori_st   :balk_7:  сега ще пробвам пак
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #131 -: Август 08, 2005, 16:21:36 pm »
а сега мога ли да попитам нещо?   :oops:
 като си гледма графиката - никаква промяна откакто я правя досега. а всъщност би трябвало да съм в/след овулация...
не знам какво става...моля ви, кажете ми с  колко трябва да ми се промени температурата за да съм в овулация?
пък и като си гледах цервикалната слуз - точно сега съм в 3те дни след овулация през които е най-вероятно да забременея    
а тази графика нищо такова не казва  :balk_145:
МОЛЯ ВИ...КАЖЕТЕ НА КАКВО ДА ВЯРВАМ :balk_132:
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #132 -: Август 08, 2005, 18:21:58 pm »
Дотук - нищо. Продължавай да мериш и чакай.
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #133 -: Август 20, 2005, 14:40:24 pm »
Цитат на: wassilena
Тази тема я отварям за да си следим графиките по-лесно!

Да се разпишат тези, които имат графики във ФФ за да се следим по-лесно, а не да се търсим из целия форум!

Щото ми отнема два часа докато ви открия, за да видя кой до къде е стигнал с меренето на температурите!
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #134 -: Август 20, 2005, 15:25:55 pm »
6te pogledne6 li moqta grafika,samo 4e ne sam si merila bt
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #135 -: Август 20, 2005, 17:20:29 pm »
Бих те ли погледнали моята графика.
/БТ си мерих с дигитален термометър/
Дали е нормално това увеличение на темп. във втората фаза или пак не ми се е спукал фоликула?
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #136 -: Август 22, 2005, 10:09:03 am »
Цитат на: aleksandra11
6te pogledne6 li moqta grafika,samo 4e ne sam si merila bt

Мила, ами какво да й гледам на графиката ти като не си мерила температура?!
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #137 -: Август 22, 2005, 10:12:19 am »
Цитат на: Cvetelina
Бих те ли погледнали моята графика.
/БТ си мерих с дигитален термометър/
Дали е нормално това увеличение на темп. във втората фаза или пак не ми се е спукал фоликула?

Според мен е добре графиката ти /честно да си призная още нещо не са ми много ясни тез новите графики/.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #138 -: Август 22, 2005, 10:44:44 am »
Здравейте, момичета.Може ли един бърз коментар и на моята графика, като предварително се извинявам че не съм си мерила температурата 4 дни(бях на почивка) :oops: .И по точно искам да попитам възможно ли е на 13 ден(36,4С) да съм била в овулация.Предварително благодаря.
*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #139 -: Август 22, 2005, 11:35:39 am »
peta,
аз мисля, че овулацията ти не е била тогава.
Дано да греша