0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #220 -: Октомври 12, 2005, 12:40:34 pm »
Благодаря ти!!! Ще коригирам и ще оставя само втората дата, бях написала и двете, защото имах колебания, още повече, че съм с 2 дена менструация и по-къс цикъл та затова си мислех, че може да е първата дата. Искаше ми се да е първата, защото нея я оползотворихме по-добре!!!


*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #221 -: Октомври 12, 2005, 12:54:23 pm »
Какво мислите, може ли тази графика да е показателна, че се е отделила яйцеклетка? За първи път този месец си меря температурата и съм много доволна от овулационния календар!!! Преди сме практикували с УЗК проследяване на овулацията, но се оказа, че имам така нар. Луф синдром и затова сме правили няколко стимулации, но нищо не стана. Сега няколко месеца съм почивка от всичко, защото ми предстои лапаро, а се оказва на практика, че имам овулация според темп.!? Какво мислите? Извинявам се, че съм толкова подробна, но ми е много странно как без стимулации имам овулация? Пишете ми! Благодаря ви предварително!!! Желая успех на всички :P  :P  :P


*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #222 -: Октомври 13, 2005, 12:35:12 pm »
Все още
Цитат на: kiara
Какво мислите, може ли тази графика да е показателна, че се е отделила яйцеклетка? За първи път този месец си меря температурата и съм много доволна от овулационния календар!!! Преди сме практикували с УЗК проследяване на овулацията, но се оказа, че имам така нар. Луф синдром и затова сме правили няколко стимулации, но нищо не стана. Сега няколко месеца съм почивка от всичко, защото ми предстои лапаро, а се оказва на практика, че имам овулация според темп.!? Какво мислите? Извинявам се, че съм толкова подробна, но ми е много странно как без стимулации имам овулация? Пишете ми! Благодаря ви предварително!!! Желая успех на всички :P  :P  :P
очаквам мненията ви :!:  :!:  :!:


Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #223 -: Октомври 13, 2005, 13:00:49 pm »
Моми4ета, как мислите дали овулацията ми е на 13 ден. Може измерените стойности да не са правилни,защото бях на лекарства( гентамицин).Но все пак имали резултат?

*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #224 -: Октомври 13, 2005, 14:02:50 pm »
Според мен вероятността овулацията ти да е била на 13 ден е голяма.
*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #225 -: Октомври 13, 2005, 16:32:07 pm »
Здравейте!
Според Вас освен, че май нямам овулация този месец /при теста едната чертичка беше по-бледа/ има ли нещо друго което е странно в графиката ми. Благодаря Ви.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #226 -: Октомври 14, 2005, 07:07:29 am »
Цитат на: sara
Според Вас освен, че май нямам овулация този месец /при теста едната чертичка беше по-бледа/ има ли нещо друго което е странно в графиката ми. Благодаря Ви.


 Всичко е много странно в графиката ти.
1.Двете фази все едно са си разменили местата 8O
2.Отбелясала си 3 дена на ЛХ пик?????

Правиш ли всичко  по правилата за мерене на БТ?
Провери си термометъра.
Да не си била болна?

Много е трудно(да не кажа невъзможно и неточно ) да се коментира само една графика...да не говорим  когато тя е във вид,който доста се отдалечава от 'типичната' графика(двуфазност и разлика от 0,3-0,4 градуса при Ову)
А това да се коментира графика по средата???????????? :ask:

Ако си направила всичко както трябва, при тази графика, аз бих отишла на лекар.Не е нормално да има такъв вид. Изследвала ли си хормони?

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #227 -: Октомври 14, 2005, 07:19:19 am »
Момичета искам да споделя с Вас нещо, което може и да е полезно за някой.Меря БТ от доста години.За себе  си направих една 'статистика'.
На един лист нанесох всички графики от последните13-15 месеца и въпреки леките отклонения установих, че графиките ми имат един общ вид( до тогава,гледайки ги поотделно мислех че са различни) Установих че фертилните ми дни са твърдо 3 дена(14,15,16 ден от МЦ).като най -много са тези на 16 ден(над 80%).На листа нанесох и всички ФМизследвания(УЗ).

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #228 -: Октомври 17, 2005, 11:19:05 am »
Здравейте Мацки!
Бихте ли погледнали и моята графика и да споделите какво мислите?
Нещо е много странна този месец...
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #229 -: Октомври 17, 2005, 13:10:37 pm »
Нелка,здравей.
Не мисля че е странна графиката ти този месец.Сигурно те притеснява тази по-висока темп-ра преди няколко дни.До тук това се е случило само веднъж( може да го игнорираш,когато разглеждаш графиката, ако не се повтаря)Може да се дължи на какво ли не,вкл. и на това че си спала неспокойно.Според мен Овулацията ти може да е тези дни (разглеждайки графиката от миналия месец ) Защо не направиш тест за Ову.Другото е само догатки.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
календар
« Отговор #230 -: Октомври 17, 2005, 18:39:25 pm »
здравейте момичета, бихте ли коментирали моята графика. този месец за първи път меря температура и не съм сигурна има ли двуфазност и разбира се шанс да си имаме бебче. Правила съм хормонални изследвания и всичко е о.к., както и тест за антиспермотела, който е отрицателен.
Благодаря ви


*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #231 -: Октомври 17, 2005, 22:11:51 pm »
Идеална е.
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #232 -: Октомври 19, 2005, 12:49:07 pm »
според вас дали представлява показател, за това че нещата не се развиват както трябва, ако след ову-то температурите варират с 0,2-0,3, но независимо от това са по-високи от тези преди настъпването на ову?


*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #233 -: Октомври 19, 2005, 17:08:33 pm »
Цитат на: denito
според вас дали представлява показател, за това че нещата не се развиват както трябва, ако след ову-то температурите варират с 0,2-0,3, но независимо от това са по-високи от тези преди настъпването на ову?



 Не,не е показател за това.Може да варират.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #234 -: Октомври 24, 2005, 10:57:02 am »
Здравейте, може ли да ми погледнете графиката и смятате ли че има някакъв проблем? Нямам никаква представа при това положение как ще разбера кога ми е овулацията, а може би няма да имам такава! Обикновено ми е на 13 ден, но темп. ми никога не варира толкова!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #235 -: Октомври 24, 2005, 11:06:26 am »
Трябва да се изчака още малко.
графика
« Отговор #236 -: Октомври 25, 2005, 11:51:11 am »
не ми е ясно как да си атачна графиката тук
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #237 -: Октомври 25, 2005, 11:54:40 am »
Промени си паролите на "0000" - в Зачатие  и в Календара.
Дай си никовете и ще ти я кача.
След това пак ще си сложиш други пароли.
pm
« Отговор #238 -: Октомври 25, 2005, 12:37:10 pm »
пратих ти PM
иначе е готово
Re: графика
« Отговор #239 -: Октомври 27, 2005, 10:45:43 am »
Цитат на: ruriana
не ми е ясно как да си атачна графиката тук

и на мен
картинката ми не излиза