0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #200 -: Октомври 07, 2005, 14:14:46 pm »
Цитат на: Lali
19 според мен.


ъхъ.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #201 -: Октомври 07, 2005, 16:24:58 pm »
Благодаря ви за отговорите  :D .
Здравейте,
« Отговор #202 -: Октомври 07, 2005, 19:06:18 pm »
Тези дни трябваше да ми е овулацията а полу4их цистит и сега ми бият гентамицин и вси4ко с графиката май ми се провали.Притеснявам се че не сме се пазили.И сега като сам на гентамицин да спрем ли с бебеправенето? Опасно ли е много?

*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #203 -: Октомври 08, 2005, 07:51:12 am »
Мили миомичета, помогнете ми.Според вас на 12-ия ден ли ми е била овулацията,  както отчете теста или по-късно.Предния месец беше по същият начин-теста ми отчете овулация а едва няколко дена след  това се вдигна температурата над 37С :oops: .Благодаря ви предварително
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #204 -: Октомври 08, 2005, 16:47:26 pm »
Аз мисля, че всичко е наред с графиката.Доколкото зная тестовете показват не деня на овулация ,а 1 или 2 дни преди нея,Следователно тя е била на 13 или 14, а базалната Температура се покачва 2 дни след овулация.Всичко е ОК. Успех този месец. :wink:

*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #205 -: Октомври 09, 2005, 09:51:18 am »
Благодаря ти за отговора :)
*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #206 -: Октомври 10, 2005, 11:15:21 am »
Здравейте момичета, искам вашето мнение кога да отбележа овулацията си, че нещо се затруднявам този месец/не съм правила тестове за ову/!
Благодаря предварително!
*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #207 -: Октомври 10, 2005, 11:17:33 am »
според  мен на 13 ден.
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #208 -: Октомври 10, 2005, 11:31:19 am »
Моля да ми погледнете графиката! Не съм правила тест за овулация и този месец за пръв път си меря темп. Кога според вас ми е била овулацията? Меря си темп. с обикновен термометър, орално!!!


*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #209 -: Октомври 10, 2005, 11:33:32 am »
Дони,мерси за бързия отговор! :D
Киара, според мен на 16-тия  ден!
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #210 -: Октомври 10, 2005, 12:28:13 pm »
Краси, защо пък на 16 ден? Нещо не ми е ясно!!!


*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #211 -: Октомври 10, 2005, 12:47:51 pm »
Защото има покачване на температурата с 0,3! Или другия вариант е тепърва да предстои!
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #212 -: Октомври 10, 2005, 13:13:15 pm »
Уф не знам, нещо съвсем се обърках!!! Защо да не е на 10 или 13 ден? Пишете ми кога евентуално ми е овулацията и защо точно тогава? Моята графика ми се струва, че е много объркана!!!


Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #213 -: Октомври 10, 2005, 21:03:57 pm »
Момичета бихте ли ми погледнали графиката , че нещо този месец ме притеснява. :?
Меря я с дигитален термометър, но нещо този месец много варира.
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #214 -: Октомври 12, 2005, 11:16:39 am »
Моля, вижте ми графиката!!!


*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #215 -: Октомври 12, 2005, 11:54:22 am »
Идеална.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #216 -: Октомври 12, 2005, 11:55:40 am »
Цитат на: Cvetelina
Момичета бихте ли ми погледнали графиката , че нещо този месец ме притеснява. :?
Меря я с дигитален термометър, но нещо този месец много варира.


като по учебник! :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #217 -: Октомври 12, 2005, 11:56:49 am »
Цитат на: kiara
Моля, вижте ми графиката!!!


е не може да имаш 2 овулации в месеца! :)
според мен, втората е вярната.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #218 -: Октомври 12, 2005, 12:27:49 pm »
Джамче, и аз това се чудя коя от двете дати? Защо според теб е втората?


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #219 -: Октомври 12, 2005, 12:32:54 pm »
Цитат на: kiara
Джамче, и аз това се чудя коя от двете дати? Защо според теб е втората?


ами по-близо е до теоретично-стандартната дата за овулация, отбелязала си белтъкообразна слуз в тия дни, и просто интуиция. :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!