0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #260 -: Ноември 09, 2005, 09:27:38 am »
Момичета, моля ви кажете какво мислите за моята графика.Според мен имам овулация, а според вас? Питам ви защото след поредното изследване на хормони тестостерона и DHEA-S са пак доста над горната граница, а аз си мисля че при такива нива на тестостерона може би не трябва да имам овулация.Вече съвсем се обърках.Тестостерона ми е 4,55 при горна граница 2,9 :cry: .Моля ви за коментар.Благодаря
*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #261 -: Ноември 09, 2005, 09:38:33 am »
Peta, според мен графиката ти е идеална! По учебник...
*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #262 -: Ноември 09, 2005, 09:59:50 am »
Благодаря ти, Cygnus ами защо тогава този тестостерон е с такива нива?Той не влияе ли в/у овулацията?
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #263 -: Ноември 09, 2005, 10:06:13 am »
Цитат на: Ella
... цялата работа ми е от странна по странна.
Въпроса е че не сме правили нищо на 17-ия ден а на 15-ия  
БТ се движи всеки ден, не трябва ли да е поне 2-3 дена еднаква или това не е задължително.
Аз не виждам нищо странно .
Независимо дали сте действали  или не , графиката ти е перфектна до тук по мое мнение . А 16ти ден оползотворихте ли го ... , дано !
Изобщо не е нужно да е еднакава БТ , важно е да е висока след овуто .
Разгледай графики във Фертилитито , както бременни  така и небременни и ще се увериш сама  :) .


Пета и аз мисля , че ти е хубава графиката с ову на 10 -11ти ден .
Късмет и на теб !
*

    Anonymous

Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #264 -: Ноември 09, 2005, 12:37:52 pm »
Благодаря  Морена,
ще чакам събота и ще видим какво ще стане :)
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #265 -: Ноември 10, 2005, 07:06:27 am »
какво ще кажете за моята графика...
коренно различна е от предишните...
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #266 -: Ноември 10, 2005, 09:51:26 am »
Изчакваме да видим как ще се развие, но вие не чакайте :wink:
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #267 -: Ноември 10, 2005, 10:21:18 am »
действаме :wink:
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #268 -: Ноември 14, 2005, 12:28:59 pm »
Много съм объркана този месец,БТ ми е много висока през цялото време дали липсва овулация вие как мислите
Житейски закон е:
Когато една врата се затваря,
друга се отваря пред нас.
Трагичното обаче е,
че човек гледа само към затворената врата
и не обръща внимание на отворената.
*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #269 -: Ноември 14, 2005, 12:32:57 pm »
Цитат на: boba
Много съм объркана този месец,БТ ми е много висока през цялото време дали липсва овулация вие как мислите

Мен ми се струва, че има двуфазност и покачване след 15 ден. Тоест ову на 15 според мен. Нека и другите момичета да кажат, които са по-наясно с графиките. Късмет!
*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #270 -: Ноември 14, 2005, 13:43:12 pm »
boba, мисля, че е имало овулация на 12 или на 15-ти ден, но по-вероятно ми се струда ва е била на 12-ия ден.
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #271 -: Ноември 14, 2005, 14:09:01 pm »
Благодаря ви този месец ми беше трудно да определя дали е имало ову
Житейски закон е:
Когато една врата се затваря,
друга се отваря пред нас.
Трагичното обаче е,
че човек гледа само към затворената врата
и не обръща внимание на отворената.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #272 -: Ноември 14, 2005, 18:17:39 pm »
и аз съм за 15 ден, стискаме палци да сте нацелили момента
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #273 -: Ноември 15, 2005, 13:09:01 pm »
Момичета може ли да ми погледнете графиката и да ми кажете дали според вас този месец имам овулация. Правих си тест на 20 ден и той беше положителен и реших че овулацията ми е на 21, но въобще не съм сигурна. Притеснена съм защото предния ми цикъл беше 33 дни при нормални 29-30 дни, а имах ненормална менструация със слабо кръвотечение около 3 дни и след това цвета беше тъмно кафяв. Притеснена съм защото десния ми яйчник е поликистозен и може би съм имала някоя нарастанала киста. Бих се радвала на мненията ви.
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #274 -: Ноември 15, 2005, 13:09:41 pm »
Момичета може ли да ми погледнете графиката и да ми кажете дали според вас този месец имам овулация. Правих си тест на 20 ден и той беше положителен и реших че овулацията ми е на 21, но въобще не съм сигурна. Притеснена съм защото предния ми цикъл беше 33 дни при нормални 29-30 дни, а имах ненормална менструация със слабо кръвотечение около 3 дни и след това цвета беше тъмно кафяв. Притеснена съм защото десния ми яйчник е поликистозен и може би съм имала някоя нарастанала киста. Бих се радвала на мненията ви.
*

    aaa

Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #275 -: Ноември 23, 2005, 22:13:57 pm »
Според вас може ли да съм била в овулация на 16-тия ден или още е рано да се каже
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #276 -: Ноември 23, 2005, 22:36:35 pm »
ААА, трябва да се регистрираш че да видим лентичката ти.така нищо не се вижда.:)
аз във връзка с притеснението на
boba за високата температура искам да питам,по принцип има ли определено ниво за БТ което да се счита за нормално и ако е над това ниво да показва някакъв проблем.примерно гледайки нейната графика.
*

    Anonymous

Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #277 -: Ноември 23, 2005, 22:45:15 pm »
Black_Rose сега њеднага ђе се опитам да се регистрирам и пак пращам.Аз съм се регистрирала в овулациония календар-но явно и в форума трябва.След малко пак ще закача лентичката
*
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #278 -: Ноември 24, 2005, 14:52:02 pm »
Пращам отново графиката-дано този пут да се отвориhttp://calendar.all-soft.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1
Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #279 -: Ноември 24, 2005, 15:14:42 pm »
ААА,избери си лентичка от галерията на ову календара,копирай адреса на лентичката в подписа на профила си че да излезе-иначе не става.