0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1900 -: Юли 27, 2006, 12:20:11 pm »
За графиката ти нищо не мога да кажа, но тестът за бременност си важи. :lol: Честито
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1901 -: Юли 27, 2006, 14:28:48 pm »
Здравейте момичета! Според вас това понижение на БТ днес /27.07./, може ли да се възприеме като имплантационен спад? Като цяло през първата фаза БТ беше доста ниска и сега се отчита двуфазност дори и при темп.36,8. Възможна ли е бременност при 36,8 -36,9? Благодаря
Здравей, искам да те попитам защо си отбелязала положителен тест за ову на 15тия ден от цикъла и овулация чак на 20тия? И мисля че температурата ти е ниска за бременност, но знае ли човек? Нали затова е чудо. Дано да е станало. Късмет.
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1902 -: Юли 27, 2006, 14:56:55 pm »
Здравейте момичета! Според вас това понижение на БТ днес /27.07./, може ли да се възприеме като имплантационен спад? Като цяло през първата фаза БТ беше доста ниска и сега се отчита двуфазност дори и при темп.36,8. Възможна ли е бременност при 36,8 -36,9? Благодаря
Здравей, искам да те попитам защо си отбелязала положителен тест за ову на 15тия ден от цикъла и овулация чак на 20тия? И мисля че температурата ти е ниска за бременност, но знае ли човек? Нали затова е чудо. Дано да е станало. Късмет.

Скоро разлглеждах графиките на бременните момичета, има шанс температурата да порасне оттук нататък като за бременност :D Не е загубено нищо още! Дано да е станало!!! 


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1903 -: Юли 27, 2006, 15:04:12 pm »
при ПКЯ,теста за бременност важи ли,сега си направих и показа две черти,може ли да има някъкав шанс,вижте ми и графиката,във вторник имах само кафяво зацапване,но беше само 1 ден

Дуду, отиди на лекар, моля те! Закъснението ти е вече много голямо!!! Дано да е бременност, въпреки че логиката от графиката ти сочи друго. Дано да не си мерила БТ правилно и реалните резултатите да са други. Пожелавам ти да е бременност, от все сърце!!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1904 -: Юли 27, 2006, 15:19:33 pm »
Т
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1905 -: Юли 27, 2006, 15:21:32 pm »
Тези дни ще отида на лекар и тогава ще разбера теста дали е верен и ще пиша.Благодаря за подкрепата
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1906 -: Юли 27, 2006, 15:27:35 pm »
 :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1907 -: Юли 27, 2006, 15:46:49 pm »
ЗДравейте
Позволявам си и аз да попитам нещо и се надявам на хубав отговор. Възможно ли е вчера да съм имала овулация защото вечерта усетих силнички болки ниско долу в дясната част на корема си. Другото което е че си меря редовно БТ вече всеки ден в едно и също време ,но нормално ли е температурата ми да е така висока защото гледам че при други тя е малко по различна

Благодаря предварително за отговора  8) :)
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1908 -: Юли 27, 2006, 16:01:29 pm »
ЗДравейте
Позволявам си и аз да попитам нещо и се надявам на хубав отговор. Възможно ли е вчера да съм имала овулация защото вечерта усетих силнички болки ниско долу в дясната част на корема си. Другото което е че си меря редовно БТ вече всеки ден в едно и също време ,но нормално ли е температурата ми да е така висока защото гледам че при други тя е малко по различна

Благодаря предварително за отговора  8) :)

Фанта, не е ли раничко да се надяваш на овулация. А ако подозираш, че такава е имало вчера, няма как да разбереш днес по графиката само. Двуфазността няма как да проличи при толкова малко въведени стойности, си мисля аз. Днес ти е само 10-ти ден, вчета 9-ти :? А по високите стойности май се дължат на ПКЯ, уви, не съм сигурна ??


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1909 -: Юли 27, 2006, 23:01:23 pm »
Момичета, моля ви за мнение  :( Този месец като че ли не виждам двуфазност в графиката си.. Незнам какво става, БТ я меря всяка сутрин по едно и също време, и само за един единствен ден беше 37,2  :? На 08.07. ми дойде само за един ден и на сутринта спря.. Какво мислите въпроса? Благодаря ви предварително и мн целувки от мен  :kiss:
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1910 -: Юли 28, 2006, 09:13:36 am »
Деска, за съжаление и аз не виждам двуфазност :( Но може би още е рано да се каже, нека да видим и следващите стойности!
« Последна редакция: Юли 28, 2006, 09:15:27 am от minikky »


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1911 -: Юли 28, 2006, 09:45:10 am »
Фанта, обикновено и логично става обратното, покачва се. Щом е базална, следва да е изходната стойност за деня, като в последствие се повишава и варира. При теб определено стават странни неща, но кажи, ти вземаш ли някакви хормонални таблетки в момента??


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1912 -: Юли 28, 2006, 11:43:33 am »
Само едно леко уточнение, температурата измерена вечер, не се нарича базална /БТ/:)


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1913 -: Юли 28, 2006, 20:33:04 pm »
Деска, за съжаление и аз не виждам двуфазност :( Но може би още е рано да се каже, нека да видим и следващите стойности!
Благодаря ти, миличка, тази сутрин БТ беше 37,1, но още не съм я нанесля в календара, и в душата ми отново проблясва една надежда  :) да видим утре как ще е сутринта.. :? целувки от мен  :kiss:
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1914 -: Юли 28, 2006, 22:33:16 pm »
Деска, за съжаление и аз не виждам двуфазност :( Но може би още е рано да се каже, нека да видим и следващите стойности!
Благодаря ти, миличка, тази сутрин БТ беше 37,1, но още не съм я нанесля в календара, и в душата ми отново проблясва една надежда  :) да видим утре как ще е сутринта.. :? целувки от мен  :kiss:

Деска, така може, сега сигурно ще се оформи двуфазност, стискам палци! Целувки и от мен


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1915 -: Юли 28, 2006, 22:42:39 pm »
Момичета, моля ви за мнение  :( Този месец като че ли не виждам двуфазност в графиката си.. Незнам какво става, БТ я меря всяка сутрин по едно и също време, и само за един единствен ден беше 37,2  :? На 08.07. ми дойде само за един ден и на сутринта спря.. Какво мислите въпроса? Благодаря ви предварително и мн целувки от мен  :kiss:
Дессита аз не съм толкова компетентна колкото Денис ....но като ти гледам графика мисля че този месец имаш малко по късна ову(около 18 -19 ден)........но ако е така трябва да задържиш температура висока!Така че продължавай да мериш и ще видим!Успех!!! :bighug:
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1916 -: Юли 28, 2006, 23:36:54 pm »
Момичета, моля ви за мнение  :( Този месец като че ли не виждам двуфазност в графиката си.. Незнам какво става, БТ я меря всяка сутрин по едно и също време, и само за един единствен ден беше 37,2  :? На 08.07. ми дойде само за един ден и на сутринта спря.. Какво мислите въпроса? Благодаря ви предварително и мн целувки от мен  :kiss:
Дессита аз не съм толкова компетентна колкото Денис ....но като ти гледам графика мисля че този месец имаш малко по късна ову(около 18 -19 ден)........но ако е така трябва да задържиш температура висока!Така че продължавай да мериш и ще видим!Успех!!! :bighug:
Успех и на вас, момичета - желая ви радостни новини.. от сърце  :hug2:
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1917 -: Юли 29, 2006, 08:11:58 am »
Здравейте момичета. Какво ще кажете за моята графика?Има ли някаква надежда че температурата ми се вижда много ниска?

*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1918 -: Юли 29, 2006, 10:15:10 am »
Здравейте момичета. Какво ще кажете за моята графика?Има ли някаква надежда че температурата ми се вижда много ниска?
Клаудия, разреши си от профила, графиките ти да бъдат видими от други потребители. Така не мога да я отворя.
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1919 -: Юли 29, 2006, 19:25:20 pm »
Здравейте момичета. Какво ще кажете за моята графика?Има ли някаква надежда че температурата ми се вижда много ниска?
Клаудия, разреши си от профила, графиките ти да бъдат видими от други потребители. Така не мога да я отворя.
:oops: извинявам се мисля че вече трябва да се виждат