0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2480 -: Ноември 10, 2006, 17:06:13 pm »
Да взеха ми кръв от вената.Казаха след 30 мин да отида за резолтата.Казаха ми ,че е отрицателен и ми показаха това нещо кръгло пластмасово с един голям прозорец и един много по малък на който имаше една чертика,нещо като домашен тест за бременност ама кръгъл.Аз изрично ги попитах за стойностите на хормоните, а те казаха,че щом нямам личен лекар не може да ми ги кажат 8O.Денис аз живея в Южна Африка,но цената е горе доло около 20 лева.А си мислех,че не е рано за кръвен,не знам.Благодаря ти за вниманието.
И без това е рано, така че не ти остава нищо друго освен да чакаш. Съжалявам
Ако БТ  се задържи повече от 16 дена висока, вече може да се мисли за бременност. Ще следим БТ  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2481 -: Ноември 11, 2006, 10:06:49 am »
Моля ви,кажете си мнението,за графиката ми!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2482 -: Ноември 11, 2006, 10:08:18 am »
НЕЗНАМ ЗАЩО НЕ СЕ ВИЖДА :(
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2483 -: Ноември 11, 2006, 10:34:38 am »
НЕЗНАМ ЗАЩО НЕ СЕ ВИЖДА :(
Погледни обясненията тук, за да си оправиш графиката:)
http://forum.zachatie.org/index.php?topic=6670.0
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2484 -: Ноември 13, 2006, 09:45:24 am »
Цитат
Днес е първият ден на менструацията/М/, нали?
Оправи си графиката.
Здрасти Денис,благодаря за отговора ще продължавам с графиката и ще те питам пак по късно.Какво имаш предвид, като казваш да си оправя графиката. 8O
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2485 -: Ноември 13, 2006, 12:18:13 pm »
Първия ден на менструално течение трябва да е и първи ден по графиката. В смисъл ако при теб това е 9-ти в момента......трябва да си оправиш графиката така че да си е първи, а не преди това да има 8 дена, които явно са от предния цикъл, което автоматично означава че трябва да са от предната графика. Една графика обхваща един цикъл....от първия ден на менструално течение.....до последния преди за започне пак новия. Погледни графиките на другите момичета, за да разбереш за какво става на въпрос. Прочети разяснителната информация към календара.  :)
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2486 -: Ноември 14, 2006, 08:59:43 am »
Денис,мила хвърли едно око на мойта смахната графика :lol: :lol: :lol: .Такава графика не съм имала.Благодаря ти предварително.Поздрави.
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2487 -: Ноември 14, 2006, 09:02:31 am »
Отдавна не съм влизала във форума, бихте ли погледнали и моята графика. Ако утре ми дойде след 10 дни съм на лапароскопия, дано поне тогава се изясни нещо. Успех на всички които искат бебче!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2488 -: Ноември 14, 2006, 12:54:00 pm »
Денис,мила хвърли едно око на мойта смахната графика :lol: :lol: :lol: .Такава графика не съм имала.Благодаря ти предварително.Поздрави.
Графиката ти е добра. Не се притеснявай  :D
С какъв термометър мериш?

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2489 -: Ноември 14, 2006, 13:00:18 pm »
Отдавна не съм влизала във форума, бихте ли погледнали и моята графика. Ако утре ми дойде след 10 дни съм на лапароскопия, дано поне тогава се изясни нещо. Успех на всички които искат бебче!!!
Графиката ти е добра. Според мен О. може да е била на 15/16 ден от МЦ.
Пожелавам ти успех на лапарото, дори ти пожелавам да не ти дойде и да няма никакво лапаро :D

ПП. Може и да не ти дойде утре, незная как смяташ цикъла, но според мен има още поне 1-2 дена до края му.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2490 -: Ноември 14, 2006, 13:03:45 pm »
Ами меря с електронен и както ти ми каза държа го още няколко мин. след сигнала.Наистина ли мислиш,че е добра?с тия покачвания и спадове много ме съмнява да е станало нещо.А днес ми е 28 ден,по принцип вече няколко месеца ми е 26 дни.Направо не знам какво да си мисля 8O .Благодаря ти много за отговора.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2491 -: Ноември 14, 2006, 15:50:28 pm »
Ами меря с електронен и както ти ми каза държа го още няколко мин. след сигнала.Наистина ли мислиш,че е добра?с тия покачвания и спадове много ме съмнява да е станало нещо.А днес ми е 28 ден,по принцип вече няколко месеца ми е 26 дни.Направо не знам какво да си мисля 8O .Благодаря ти много за отговора.
Спадовете и покачванията може да са от термометъра - иначе не виждам логика да е от друго. Като цяло, графиката ти е добра. Не го мисли много.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2492 -: Ноември 15, 2006, 14:45:36 pm »
Момичета, вече не знам какво става с мойта температура. Вчера точно започнаш да се надявам, че О е имало и тази сутрин....отново ниски стойности. Взе да ми писва. Смятате ли че има шанс този месец да имам изобщо овулация? Все пак цикъла ми е минимум 30 дни, а не 50.  :(

*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2493 -: Ноември 15, 2006, 14:48:51 pm »
Забравих да вметна, че от 3-4 дни нося яйчниците си като в торба. Направо ми тежат! А и гърдите ми растат, но пък не ме болят. Вече не знам какво да чакам?

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2494 -: Ноември 15, 2006, 15:29:12 pm »
Забравих да вметна, че от 3-4 дни нося яйчниците си като в торба. Направо ми тежат! А и гърдите ми растат, но пък не ме болят. Вече не знам какво да чакам?
Съжалявам, графиката ти не показва да е имало О.
Може би има киста - БТ се покача до 36.5 / мериш орално,нали?/ - като това си е висока температура.
Ако МЦ е ановулаторен /без да се образува фоликул, какъвто и да е/,нямаше да има такова покачване на БТ. Още повече, че чувстваш дискомфорт, а и това подуване на гърдите /  получава се от високите нива на естрогените - както е при киста/
Добре е да те видят на УЗ.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2495 -: Ноември 15, 2006, 15:45:03 pm »
Да, сигурно си права. Не съм имала киста досега и....не знам. Колкото до меренето на температурата - меря анално.
Мисля да изчакам още известно време. Знам ли, цикъла може този път да е по-дълъг. Иска ми се поне.
Май най-добре е да ида на лекар другия месец. Дано да имаме път към София.

Благодаря за отговора, Денис!  :balk_132:

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2496 -: Ноември 15, 2006, 15:49:43 pm »
Да, сигурно си права. Не съм имала киста досега и....не знам. Колкото до меренето на температурата - меря анално.
Мисля да изчакам още известно време. Знам ли, цикъла може този път да е по-дълъг. Иска ми се поне.
Май най-добре е да ида на лекар другия месец. Дано да имаме път към София.

Благодаря за отговора, Денис!  :balk_132:
Много е ниска температурата тогава - провери си първо термометъра.
Може  би причината   е в него.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2497 -: Ноември 16, 2006, 16:35:44 pm »
Денис, отново ще те помоля да ми погледнеш графиката, че тези узита по 2-3 пъти на седмица през носа ми излизат:( и не знам вече дали не е умишлено всичко...Тестът показва 2 чертички, а узи-че няма доминантен фоликул?!? Благодаря ти предварително!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2498 -: Ноември 16, 2006, 16:46:55 pm »
Момичета моля да ми простите тъпия въпрос, но съм малко объркана и затова се налага да попитам :oops: :?:  Мерейки БТ анално трябва ли да махнеш 0,5 и това да е реалната ти температура или не, защото аз до сега ги махах но като гледам другите графики моята ми се струва с твърде ниски стойности?! Благодаря предварително! :balk_81: :balk_48:
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2499 -: Ноември 16, 2006, 18:04:25 pm »
Не че съм най-вещата по темата, но аз също меря анално и не вадя никакви стойности, защото доколкото знам е важна амплитудата, а не точните стойности.