0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2440 -: Ноември 07, 2006, 10:19:21 am »
Sorry!
Сега би трябвало да стане?!


 
Появява се това съобщение:

Цитат
Възникна грешка: 

Съобщение:
 
Този потребител не споделя графиките си!

Предполагам проблема е, че не си сложила отметка в графата, че желаеш да ти се виждат графиките. Погледни тук за повече инфо.
http://forum.zachatie.org/index.php?topic=6670.0
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2441 -: Ноември 07, 2006, 10:55:59 am »
Здравейте :)имам една голяяяяяма молба да хвърлите един поглед на графиката ми.Този спад днес означава ли че вече няма надежда и че и този месец не се е получило.
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2442 -: Ноември 07, 2006, 11:04:04 am »
             Момичета моля да погледнете и моята графика. Цикъла ми е от 33-35 дни. След кюртажа обаче (август 06г.) беше 42 дни аследващите два по 30 и 32. На последък ми се случва 14 дни преди М. започват да ме болят гърдите и си мисля че след увото става нещо - нормално ли е това? Това го забелязвам откакто започнахме да правим бебче (2 години). А за БТ миналата зима имаше двуфазност и варираше от 36,7-36,9 преди и 37,0-37,4 след уво.
             Кажете и вашето мнение  :bighug:
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2443 -: Ноември 07, 2006, 11:05:44 am »
Тутинка разреши графиката ти да се вижда от потребителите  :)
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2444 -: Ноември 07, 2006, 11:17:29 am »
 :ask:ха така сега ме озадачихте винаги ми е била достъпна графиката не съм я забранявала
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2445 -: Ноември 07, 2006, 11:57:35 am »
Денис днес бт ми беше 37.3,никога не е била толкова висока.Но другото което искам да питам е ,че тт ми е 37 и не знам какво да си мисля.Ти какво мислиш по въпроса,ще съм благодарна ако можеш да ми отговориш.
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2446 -: Ноември 07, 2006, 12:07:00 pm »
Здрасти аз от днес съм във форума и от 1 месец си меря температурата и ма много не съм на ясно като теб с цифрите
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2447 -: Ноември 07, 2006, 12:56:30 pm »
И за да ви запозная накратко със себе си.....
 .....................................................................................................
Моля за съвет!  
Здравей  :D и добре дошла сред нас
Пожелавам ти много скоро да се похвалиш с добра новина
Моят съвет е да посетиш клиника по репродуктивна медицина, щом си решила да направиш нещо, но незнаеш точно какво. 
Може да мериш  и БТ.  :D
 

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2448 -: Ноември 07, 2006, 13:01:35 pm »
Здравейте :)имам една голяяяяяма молба да хвърлите един поглед на графиката ми.Този спад днес означава ли че вече няма надежда и че и този месец не се е получило.
Не си мерила през целият МЦ и е трудно да се разбере каквото и да било.
Колко дена е средно МЦ при теб?
Спада нищо не означава  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2449 -: Ноември 07, 2006, 13:09:50 pm »
            Момичета моля да погледнете и моята графика. Цикъла ми е от 33-35 дни. След кюртажа обаче (август 06г.) беше 42 дни аследващите два по 30 и 32. На последък ми се случва 14 дни преди М. започват да ме болят гърдите и си мисля че след увото става нещо - нормално ли е това? Това го забелязвам откакто започнахме да правим бебче (2 години). А за БТ миналата зима имаше двуфазност и варираше от 36,7-36,9 преди и 37,0-37,4 след уво.
             Кажете и вашето мнение  :bighug:
Добре е да мериш и по време на М. Колкото повече стойности има, толкова е по-точно разчитането на графиката.
До тук графиката ти е добре. Ако БТ продължи да се повишава и се задържи висока може би О е била на 16 ден от МЦ / ако обаче БТ падне - нещата се променят/
След О дали става нещо / дали има или няма бременност/ - едва ли може да усетиш - всички тези симптоми се дължат на хормоните и на това, че сега, когато искаш бебе повече се "вглеждаш" в себе си и сетивата ти се изострят - търсиш симптоми на бременност.........според мен  :D
« Последна редакция: Ноември 07, 2006, 13:11:21 pm от denis »

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2450 -: Ноември 07, 2006, 13:18:29 pm »
Денис днес бт ми беше 37.3,никога не е била толкова висока.Но другото което искам да питам е ,че тт ми е 37 и не знам какво да си мисля.Ти какво мислиш по въпроса,ще съм благодарна ако можеш да ми отговориш.
Дано да е станало ;)
По-високата БТ може да се дължи на настинка, на стрес, ако не си спала добре и т.н.
Една стойност нищо не означава. Нека да видим следващите дни какво ще стане.
Температурата на тялото е една - просто стойностите са различни  взависимост от това къде мериш.
Разликата  БТ-ТТ  е  около 0.5 градуса /по-висока е БТ/
Според мен няма причина да се притесняваш

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2451 -: Ноември 07, 2006, 13:22:57 pm »
Благодаря ти Денис. :bighug:
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2452 -: Ноември 07, 2006, 13:35:08 pm »
Благодаря ти Денис :kiss:Дано да е така нищо да не значи този спад:Dа Иначе цикъла ми е точно на 27 дни
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2453 -: Ноември 07, 2006, 14:51:55 pm »
Благодаря ти Денис :kiss:Дано да е така нищо да не значи този спад:Dа Иначе цикъла ми е точно на 27 дни
Овулацията ти явно е била 12/13 ден от МЦ /това хипотетично, защото не се знае каква е БТ през първата фаза/
Със сигурност обаче не е на 15 ден от МЦ - защото неможе преди О. Бт/36.9/ да е толкова висока / колкото пред втората фаза/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2454 -: Ноември 07, 2006, 14:54:52 pm »
Denis  :D, да ли ще бъде удобно да погледнеш и моята графика?
Интересува ме да ли правилно съм определила Овуто  :roll: и най вече твоето мнение за графиката ми.Благодаря ти предварително.
                              :bighug:
*

    victorita

  • ****
  • 531
  • Моето малко слънце КРИСТИАН се роди на 21/01/2010
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2455 -: Ноември 07, 2006, 15:06:04 pm »
Привет от още 1 нов член  :cheerleader:аз за сега не се опитвам да забременея,но планирам това за след 3-4 мес(дай боже).започнах да си меря т,за да съм наясно с цикъла си,но меря орално т.доколкото знам там трябва да е с около 0.5 по-ниска от базалната.това означава ли че веднага след овулация трябва да около 36.5-36.7 сравнявайки я с бт в този случай.благодаря предварително :balk_103:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2456 -: Ноември 07, 2006, 15:40:28 pm »
Chantal  :D
Супер ти е графиката. И аз мисля, че овулацията  е била  на 13 ден от МЦ.
Дано да е станало ;)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2457 -: Ноември 07, 2006, 15:53:27 pm »
Привет от още 1 нов член  :cheerleader:аз за сега не се опитвам да забременея,но планирам това за след 3-4 мес(дай боже).започнах да си меря т,за да съм наясно с цикъла си,но меря орално т.доколкото знам там трябва да е с около 0.5 по-ниска от базалната.това означава ли че веднага след овулация трябва да около 36.5-36.7 сравнявайки я с бт в този случай.благодаря предварително :balk_103:
Привет  :D
Дано  не ти се налага да мериш много дълго БТ и много скоро да се похвалиш с добра новина.
Най-добре е да се мери анално /най-близка до температурата на тялото е аналната  температура и това е най-точното място за измерване/Неслучайно температурата на бебетата се мери така  :D
Да, разликата ТТ- БТ е около 0,5 градуса /БТ е по-висока/
Колко трябва да е БТ след О. при теб? - още е рано да се каже /имаш само 3 стойности, а се взема средната стойност на БТ през фазата преди О. БТ през фазата след О/ЛФ/. трябва да е с 0,4-0,6 градуса по-висока от средната стойност през фазата преди О/ФФ/.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    victorita

  • ****
  • 531
  • Моето малко слънце КРИСТИАН се роди на 21/01/2010
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2458 -: Ноември 07, 2006, 16:25:33 pm »
мерси за инфото :balk_64:.засега ше продължа с орално мерене а от следващия месец ще премина на др.още нямам изграден навик и сутрин и забравям.от миналия си цикъл само в края съм записала няколко стойности
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2459 -: Ноември 07, 2006, 18:33:32 pm »
Благодаря Денис  :D. Ти направо си станала бог на БТ и графиките. Наистина се вглеждам по-често в симптомите на тялото и за това казах че ме болят гърдите във втората фаза. Засега още не ме болят но накрая ще се чуе.  :kiss: благодаря