0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #720 -: Декември 01, 2010, 13:25:01 pm »
Момичета, миналата седмица правих биопсия и ми казаха да се обадя понеделник за резултата на секретарките, обадих се, те ми казаха, че докторите ще ми се обадят за резултата обаче все още никой не ми се е обадил???Някой да знае след колко време горе долу се обаждат и дали да не звънна въпреки, че се притеснявам защото нали телефоните на докторите за спешни случаи!!!????
Здравей, бих искала да те попитам за биопсията която си правила, защото на мен ми предстои такава и не знам какво да очаквам: с упойка ли ти я правиха или не ако не болеше ли те и изобщо как мина цялата процедура - просто не ми е ясна и мн.се притеснявам ако е удобно да ми кажеш малко повече
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #721 -: Декември 01, 2010, 13:32:52 pm »
Здравейте момичета относно биопсиите, аз имам правени 3, и нито веднъж докторите не са ми се обаждали за да ми кажат резултата какъв е.Аз съм звъняла, докато ми кажат какъв е моят резултат , но по- принцип е най-добре да си запишеш час за коментар. Отиваш при секретарките и им казваш да ти запишат час за коментар след ,аз така направих последния път и ходих само за коментар в клиниката не съм от С-я, но го няма това напрежение кога и дали изобщо ще се свържа с тях за да ми кажат моят резултата.Абе ходене е по мъките.Що се отнася за биопсията аз не съм ги правила с упойка, е има болка но тя е за съвсем кратко и се трае жива съм все още   
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #722 -: Декември 01, 2010, 13:41:16 pm »
да сигурноси права, но на мен ми омръзна да се правя на герой и ако наистина има болка просто не ми се ще да я изпитвам, то аман от болки, няма нищо да стане както трябва.На теб резултатите от биопсийте поне добри ли са.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #723 -: Декември 01, 2010, 13:41:39 pm »
относно биопсиите има подробна тема, моля заповядайте
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=37238.0
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #724 -: Декември 01, 2010, 13:49:00 pm »
Вчера бях на преглед при Стаменов.Назначи спермограма и хормони на щитовидната жлеза.Каза ми като са готови изследванията,веднага при него.Спермограмата е за 6-ти.Обаче при опита ми да взема час за доктора,отговора беше-от 10-ти излизаме в отпуска,обадете се другата седмица,за да ви кажем до кога ще почиваме и кога да се обадя за час след Нова година.Е сега какво да правя,доктора ни иска веднага,тези горе не дават час?????
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #725 -: Декември 01, 2010, 14:26:59 pm »
Вчера бях на преглед при Стаменов.Назначи спермограма и хормони на щитовидната жлеза.Каза ми като са готови изследванията,веднага при него.Спермограмата е за 6-ти.Обаче при опита ми да взема час за доктора,отговора беше-от 10-ти излизаме в отпуска,обадете се другата седмица,за да ви кажем до кога ще почиваме и кога да се обадя за час след Нова година.Е сега какво да правя,доктора ни иска веднага,тези горе не дават час?????
Така стоят нещата, с "тези горе".
Онзи ден бях на преглед и доктор Персенска ми казва да запиша час за 13 или 14.12. Качвам се горе и моля за 13.12,защото имам спешен ангажимент на 14.12 и не мога да го отложа. Отказаха.Нямало никой записан за 13.12.и ако съм била само аз щели да ми отменят часа. За 14,12, бяха записани 10-15 имена. В краен случай помоли за 14.12-последнив ден, в който работят.
Разбрах,че имунолозите ще работят само на 27.12., което ще рече,че кръв може да се изпрати по куриер на 26,12, Вероятно на 28 и 29,12, дежурен екип ще прави вливания.


Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #726 -: Декември 01, 2010, 14:35:32 pm »
Благодаря ти за информацията.Получава се разминаване,вчера ми отговориха,че от 10-ти излизат в почивка.Ще пробвам пак,явно трябва да се нахалства повече.Успех.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #727 -: Декември 01, 2010, 15:15:27 pm »
Благодаря ти за информацията.Получава се разминаване,вчера ми отговориха,че от 10-ти излизат в почивка.Ще пробвам пак,явно трябва да се нахалства повече.Успех.
От 15.12. почиват.Пробвай за 13.12. може и да са решили да записват,за 14.12 съм сигурна. Успех!


*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #728 -: Декември 01, 2010, 15:15:54 pm »
Момичета, миналата седмица правих биопсия и ми казаха да се обадя понеделник за резултата на секретарките, обадих се, те ми казаха, че докторите ще ми се обадят за резултата обаче все още никой не ми се е обадил???Някой да знае след колко време горе долу се обаждат и дали да не звънна въпреки, че се притеснявам защото нали телефоните на докторите за спешни случаи!!!????
Здравей, бих искала да те попитам за биопсията която си правила, защото на мен ми предстои такава и не знам какво да очаквам: с упойка ли ти я правиха или не ако не болеше ли те и изобщо как мина цялата процедура - просто не ми е ясна и мн.се притеснявам ако е удобно да ми кажеш малко повече
Аз също се притеснявах, но мина доста добре Персенска ми я прави и не ме заболя много, не се притеснявай изпий един аулин половин час преди това, те може и да ти кажат!!!Викат те на 10 или 11 ден от ицкъла преглеждат те и след това ти казват какво да пиеш и кога да дойдеш за самата биопсия като преди това най вероятно ще ти вземат кръв за хормони на мен ми правиха Естрадиол и прогестерон, взимаш си час за биопсията и така!Няма нищо страшно спокойна бъди, е мене по ме претеснява резултата защото още незнам какъв е и мисля утре вече да звънна защото Персенска ми каза, че ще ми се обадят те, но досега никой не ми се е обадил!!!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #729 -: Декември 01, 2010, 15:17:32 pm »
strahilova,ами при мен тези биопсии бяха не за 1 месец или цикъл а за 2 опита ин витро и последната 3 беше с мн добър резултат и затова докито искаше да започнем веднага с опита ама уви нищо не стана.За пореден път.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #730 -: Декември 01, 2010, 16:57:29 pm »
Момичета , да ви се оплача и аз ,макар че резултата от биопсията ми е добър.Нищо фатално и д-р Стаменов каза,че можем да почваме веднага като ще ми сложат някакво лекарство само.Сега не може обаче ,защото излизат в отпуск . На мен днес ми дойде , та и януари едва ли ще почна ,защото те ще са май до 07 в отпуск.Направо вече нерви нямам и ми се реве .
Оф и сега се сетих да питам.Имало ли и е момичета примерно да отидат по късно от деня на цикъла за проследянаве на замръзен трансфер .Ако например ми дойде на 01 ,01 , дали пък не мога да отида на 07 01 като почнат работа.
Много се надявам някой да може да ме успокой ,че няма да чакам два месеца !! :(
« Последна редакция: Декември 01, 2010, 17:50:11 pm от Дидомира »
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #731 -: Декември 01, 2010, 18:11:02 pm »
Момичета, миналата седмица правих биопсия и ми казаха да се обадя понеделник за резултата на секретарките, обадих се, те ми казаха, че докторите ще ми се обадят за резултата обаче все още никой не ми се е обадил???Някой да знае след колко време горе долу се обаждат и дали да не звънна въпреки, че се притеснявам защото нали телефоните на докторите за спешни случаи!!!????

Аз като правих биопсия, за резултата се обадих сутринта на секретарките да ми приготвят досието и на обяд д-р Персенска ми се обади. Може да напишеш и съобщение.Иначе биопсията я правих в понеделник и резултата излезе в петък, значи за около 4-5 дни.
« Последна редакция: Декември 01, 2010, 18:12:55 pm от paele »
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/text/4b0030aa4d119.gif[/img][/link]
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #732 -: Декември 01, 2010, 22:08:49 pm »
Предстои ми утре вливане на 10 гр.киовиг.Знае ли някои каква му е цената,4е не питах днес?
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #733 -: Декември 01, 2010, 22:10:13 pm »
Дидомира - аз за замразения трансфер отидох на 9-ти ден от цикъла за първи преглед. И то при положение че съм с къс цикъл от 26 дни и овулацията обикновено е около 11-12 ден. Не се притеснявай за това - ще стане твоята работа!!!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #734 -: Декември 01, 2010, 23:52:40 pm »
Предстои ми утре вливане на 10 гр.киовиг.Знае ли някои каква му е цената,4е не питах днес?
5 грама=498 лв.,10 грама-996 лв+50 вливане=1046лв. Влива се два последователни дни по 5 грама.


Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #735 -: Декември 02, 2010, 00:14:04 am »
Здравейте момичета и аз съм в процедура по фонда.Но понеже не съм от София др. Стаменов ми препоръ4а да правя стимплацията в Тутракан заштото мие по близо.И сега на 3.12 сем на преглед на 10 ден от цикала , но аз незнаех за отпуската в коато штеизлизат. МОля дай те ми савет.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #736 -: Декември 02, 2010, 00:18:52 am »
Ако си по кьс протокол,би трябвало да приклю4и6 опита,докато излязат в по4ивка!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #737 -: Декември 02, 2010, 00:23:49 am »
Благодаря много
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #738 -: Декември 02, 2010, 00:51:01 am »
Дидомира, и аз за замразен трансфер отидох на 9 или 10 ден от цикъла, и то съм с къс цикъл. Така че имаш шанс, аз разбрах, че ще почват на 10.01, което е понеделник. Настоявай да си запишеш час за тогава.
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #739 -: Декември 02, 2010, 09:07:10 am »
mira_m66,Ива , многооооооо благодаря.
Така ме успокоихте !!