0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #700 -: Ноември 29, 2010, 17:47:59 pm »
От известно време се каня да ви питам нещо.Първите два прегледа ми бяха при д-р Персенска и д-р Шефкетова,значи ли това,че те са мойте лекари или ще имам преглед и при д-р Стаменов?Не,че имам нещо против жените,те са много мили и внимателни.
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #701 -: Ноември 29, 2010, 17:55:33 pm »
ceci 75, ще имаш прегледи и при д-р Стаменов. Там почти не съществува пациент на някой си лекар.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #702 -: Ноември 29, 2010, 21:13:23 pm »
Моми4ета,казваите бьрзо каква е цената на контролно изследване за НК клетки?
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #703 -: Ноември 29, 2010, 21:17:34 pm »
Моми4ета,казваите бьрзо каква е цената на контролно изследване за НК клетки?

130 лв
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #704 -: Ноември 29, 2010, 22:19:46 pm »
аз лично при пьрвия опит седях 1 месец в кьщи,но бях доста изнервена но се беше получило ,а сега бях учудвашо спокойна и нищо ,явно не е до нерви междо другото точно на трансфера вечерта вдигнах 37гр температура и то за един ден .мойе това да е било фатално,а се пазих много ,3пьт ще бьда много по-взискателна кьм себе си
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #705 -: Ноември 29, 2010, 23:19:58 pm »
освен да ти побелее косата, друг ефект нямат нервите, по принцип казват, че спокойствието е добре за процедурата, но на приятелката ми не й помогна при 1-вия опит.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #706 -: Ноември 29, 2010, 23:38:44 pm »
IOLII,аз се консултирах след теста с д-р Персенска и тя ми каза да спра лекарствата.При първият ми опит ми беше по-напрегнато,а сега при втория се отдадох на релакс,но резултатите и при двата опита са отрицателни.Така,че...май си е божа работа.
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #707 -: Ноември 30, 2010, 12:24:35 pm »
съжалявам bobi78,  пожелавам ти след следващия ти опит да гушкаш най -сладкото бебече! написах ти да изчакаш, защото съм чула , че има жени , при които хормона чхг започва малко по-късно да се отделя и трябва да се изчака малко повече.  но щом д-р Пресенска ти е казала така, значи така е трябвало. а иначе мисля да се връщам вече на работа , че ми е мноиго скучно по цял ден вкъщи
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #708 -: Ноември 30, 2010, 14:09:06 pm »
IOLII,мерси за пожеланието,дано.Аз ще стискам палци твоя опит да завърши успешно!Ако работата ти не е свързана с физическо натоварване според мен може да работиш!Успех!
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #709 -: Ноември 30, 2010, 18:22:23 pm »
Момичета, някоя от вас успя ли да запише час след Нова година!?  Трябва да обсъдим  с док n-тия ми неуспешен опит ( и да решим генерално какво ще правим), не успях да запиша час преди отпуската, а днес тези дето записват часове ми скъсаха нервите за пореден път!Всеки път се чувствам ужасно след опит да си запиша час! Не знам какво да правя?
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #710 -: Ноември 30, 2010, 18:25:47 pm »
Днес бях на място и питах за януарския график, казаха ми да се обадя другата седмица.
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #711 -: Ноември 30, 2010, 19:11:38 pm »
Момичета аз януари 2011 г.  трябва да започна втория си опит по къс протокол. Според вас трябва ли да си запиша чак предварително / прогнозно /  или като ми дойде чак тогава? Д-р Персенска каза идваш на втори - трети ден.Да ама , според мен трябва час, нали досието трябва ми е приготвено, и някакви хормони се пускат сутринта, за да се види дали ще стартирам все пак. Първия път бях по дълъг протокол  и сега не ми е много ясно как ще се процедира.
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/text/4b0030aa4d119.gif[/img][/link]
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #712 -: Ноември 30, 2010, 19:33:37 pm »
paele, първо ще ти мине прегледа ,както док ти е казала на 2-3 ден и след това ,ако прецени хормони.Най -добре ще е разбира се да си запишеш час ориентировъчно,за деня.Успех!
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #713 -: Ноември 30, 2010, 19:57:38 pm »
Благодаря за инфото Radosst !
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/text/4b0030aa4d119.gif[/img][/link]
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #714 -: Ноември 30, 2010, 22:27:28 pm »
ако не успееш с час отивай направо, обади се на доктора и ще ти приготвят досието. Не се притеснявай за това още от сега.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #715 -: Декември 01, 2010, 08:29:24 am »
За час при започване на стимулация се обаждайте в деня в който ви дойде. Миналия месец бях често в клиниката и секретарките молеха всички момичета да не записват предварително, защото почти никога цикъла не ти идва точно на време. Аз си записах веднага след като ми дойде цикъла и нямаше проблем.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #716 -: Декември 01, 2010, 11:33:21 am »
Спешно ми трябва тел. на д-р Шевкетова,моля ви!
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #717 -: Декември 01, 2010, 11:56:03 am »
Момичета, миналата седмица правих биопсия и ми казаха да се обадя понеделник за резултата на секретарките, обадих се, те ми казаха, че докторите ще ми се обадят за резултата обаче все още никой не ми се е обадил???Някой да знае след колко време горе долу се обаждат и дали да не звънна въпреки, че се притеснявам защото нали телефоните на докторите за спешни случаи!!!????
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #718 -: Декември 01, 2010, 12:08:57 pm »
От модератора:
Моля, не публикувайте в темата личните телефонни номера на лекарите!
« Последна редакция: Декември 01, 2010, 13:09:50 pm от Елфи »
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #719 -: Декември 01, 2010, 13:23:01 pm »
Незнам дали е мястото тук,но да попитам ако някой може да разтълкува резултатите ми от микробиология,получих я по е-майла,и не съм се чувала с доктора все още и незнам въобще кога ще стане.

диагноза:Colpitis влаг.секрет

микроскопски препарат: Преобладават laktobacilli;<Leuco/поле;плоски епителни клетки.

резултат: Нормална бактериална флора.Candida sp.(-)отр.