0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Фондът временно спира плащанията към клиниките
« Отговор #60 -: Октомври 14, 2010, 13:48:35 pm »
http://dnes.dir.bg/news/in-vitro-zdravna-reforma-7261018?nt=9
Вижте повече инфо, за финансирането от фонда.
Успех и търпение!!!
Re: Фондът временно спира плащанията към клиниките
« Отговор #61 -: Октомври 18, 2010, 10:38:53 am »
Здравейте момичета ,знаете ли да ли приемат клиниките вече жени от фонда защото звънях миналата седмица и казаха ,че още не приемат,та сега ми е неудобно да им звъня пак
Здравейте и от мен,искам да попитам всички клиники ли отказват да приемат,на мен ми отказаха още на 24.09,и кога ще започнат да приемат от фонда?Аз мисля ,че другата година.
Re: Фондът временно спира плащанията към клиниките
« Отговор #62 -: Ноември 06, 2010, 14:40:06 pm »
dnes.dir.bg/news/in-vitro-zdravna-reforma-7122005?nt=4
                                               АЗ СЪМ ПАЦИЕНТКА НА КЛИНИКА МАЛИНОВ.НА 3.11 ИМАХ УГОВОРКА С ДОК ЗА ЗАПОчВАНЕ НА СТИМУЛАЦИЯ,НО ТОИ МЕ ВЪРНА Т.К.ФОНДА НЕ ОТПУСКАЛ СРЕДСТВА.ЗНАЕ ЛИ НЯКОИ  ДО КОГА щЕ НИ ВРЪщАТ?
*
Re: Фондът временно спира плащанията към клиниките
« Отговор #63 -: Ноември 06, 2010, 15:52:22 pm »
dnes.dir.bg/news/in-vitro-zdravna-reforma-7122005?nt=4
                                               АЗ СЪМ ПАЦИЕНТКА НА КЛИНИКА МАЛИНОВ.НА 3.11 ИМАХ УГОВОРКА С ДОК ЗА ЗАПОчВАНЕ НА СТИМУЛАЦИЯ,НО ТОИ МЕ ВЪРНА Т.К.ФОНДА НЕ ОТПУСКАЛ СРЕДСТВА.ЗНАЕ ЛИ НЯКОИ  ДО КОГА щЕ НИ ВРЪщАТ?
Ти специално ли се регистрира за да пуснеш пози постинг?
Re: Фондът временно спира плащанията към клиниките
« Отговор #64 -: Ноември 06, 2010, 16:28:06 pm »
dnes.dir.bg/news/in-vitro-zdravna-reforma-7122005?nt=4
                                               АЗ СЪМ ПАЦИЕНТКА НА КЛИНИКА МАЛИНОВ.НА 3.11 ИМАХ УГОВОРКА С ДОК ЗА ЗАПОчВАНЕ НА СТИМУЛАЦИЯ,НО ТОИ МЕ ВЪРНА Т.К.ФОНДА НЕ ОТПУСКАЛ СРЕДСТВА.ЗНАЕ ЛИ НЯКОИ  ДО КОГА щЕ НИ ВРЪщАТ?
Ти специално ли се регистрира за да пуснеш пози постинг?

абсолютно невярна информация
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Фондът временно спира плащанията към клиниките
« Отговор #65 -: Ноември 06, 2010, 22:16:57 pm »
Не само тези които са по фонда се отлагат процедурите, но и други които се самофинансират явно доктора няма да е в клниката!
Re: Фондът временно спира плащанията към клиниките
« Отговор #66 -: Ноември 09, 2010, 16:08:31 pm »
Дали е вярно или невярно, но и аз съм факт,като отложен случай за инвитро процедура от Фонда.Този месец ми изтича заповедта и въпреки това я отложиха,като ми дадоха и документ, с който във Фонда да ми продължат периода!.Но също така ми предложиха инвитро на естествен цикъл,който да си самофинансирам.Така че процедури явно правят,но не и по Фонда.И аз съм в клиника Малинов!
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Фондът временно спира плащанията към клиниките
« Отговор #67 -: Ноември 09, 2010, 17:01:43 pm »
Незнам какво е станало точно, но една позната искаше да почне процедура самофинансиране в клинка Малинов ноември и дори маше преглед насрочен за започването, но са я отложили поради отсъствие на доктора, може би защото е по специфичен случай незнам, но е факт, че са отложили без да е по фонда!
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Фондът временно спира плащанията към клиниките
« Отговор #68 -: Ноември 09, 2010, 18:05:20 pm »
Така че процедури явно правят,но не и по Фонда.И аз съм в клиника Малинов!
Невярно. Отлагат, защото планират само стимулирани цикли, които ще приключат до 3.12

Незнам какво е станало точно, но една позната искаше да почне процедура самофинансиране в клинка Малинов ноември и дори маше преглед насрочен за започването, но са я отложили поради отсъствие на доктора, може би защото е по специфичен случай незнам, но е факт, че са отложили без да е по фонда!
Първо д-р Стаменов беше на конгрес, сега д-р Персенска ще отсъства.
Re: Фондът временно спира плащанията към клиниките
« Отговор #69 -: Ноември 09, 2010, 20:34:32 pm »
Първо д-р Стаменов беше на конгрес, сега д-р Персенска ще отсъства.
До края на седмицата ли ще отсъства д-р Персенска или само ден-два ?