0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Графиката на ahiito
« -: Август 20, 2010, 21:11:21 pm »
И аз да сложа моята графика за коментар.Като разглеждам другите графики и като чета коментарите към тях,ми се вижда много лесно за разчитане,но...с моята не мога да се справя.Някой има ли си идея имала ли съм ову този месец и ако да-кога е било.Че този месец сърчицата ни май не са много редовни.
Малко информацийка:цикъла ми е на около 28 дни;БТ я меря сутрин точно в 06:20h ,вагинално,с дигитален термометър,който не отчита половинките :(
Ще се радвам на коментарите ви,мили дами
[/url]
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #1 -: Август 21, 2010, 09:27:45 am »
Май наистина няма нужда от коментар,днешната БТ е красноречива
[/url]
*
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #2 -: Август 21, 2010, 09:55:59 am »
Привет Ахи  :)
Разгледах ти графиката, но мисля, че Ову тепърва предстои (или термометъра не отчита правилно)И двата варианта са напълно възможни..
Понякога след като опитите за бебе започнат,  възможно е цикъла ти да се пообърка малко(или да стане по-дълъг, или да се скъси) Защо не правиш и тестове за Ову, така малко по-добре ще се ориентираш в разчитането на графиката.
Успех! :goodluck:

Re: Графиката на ahiito
« Отговор #3 -: Август 21, 2010, 10:47:54 am »
Аз бих те посъветвала да смениш метода на измерване, ректално е много по-точно и лесно ще се ориентираш, освен това тестовете за овулация поне в началото ще ти помогнат много! Тази графика засега изглежда ановулаторна или просто ову предстои, но може и термометъра ти да не е в ред  :)


*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #4 -: Август 21, 2010, 10:48:57 am »
Провери си терм-ра.
Добре е да правиш и тестове за О.

Графиката ти все още не показва да е имало О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #5 -: Август 21, 2010, 11:51:33 am »
Благодаря ви за съветите,момичета.Термометъра често го сверявам и с друг-показват едно и също.Май наистина трябва да сменя метода и да започна с тестовете.Досега съм се въздържала от тестовете,защото по принцип си усещам овуто(симптомите ми съвпадат с УЗИ-то).Не мога да си обясня само,защо откакто съм на Дуфастон-нямам ову?!Пия го вече трети месец,а нито симптоми имам,нито БТ показва да е имало ову за тези месеци :ask:
[/url]
*
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #6 -: Август 21, 2010, 14:08:24 pm »
Добре дошла и от мен мила!!!Надявам се скоро да ни зарадваш с някой++++!
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #7 -: Август 22, 2010, 10:18:09 am »
Мерси,Титко,да ти се връща ;)
[/url]
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #8 -: Август 29, 2010, 10:56:46 am »
Много съм разстроена.Не ми е дошла лелката още,дори нямам ПМС,но като си гледам графиката...А при такава БТ трябваше вече да ми е дошло(макар че не съм имала толкова ниска Т през този период).Оххх и този месец ще трябва да се въоръжа с дамските атрибути  :balk_145:
[/url]
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #9 -: Август 29, 2010, 14:37:05 pm »
Хм,до преди малко се рових из Фертилити Френд.Според системата температурата ми се колебаела в рамките на нормалното и предполага,че О е била на 13-тия ден.Чудна работа,а на мен тази графика изобщо не ми вдъхва доверие.
« Последна редакция: Август 29, 2010, 15:08:57 pm от ahiito »
[/url]
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #10 -: Октомври 26, 2010, 12:12:31 pm »
Момичета,много ми се искаше този месец да ми помогнете с графиката,но не съм много сигурна дали ще се получи номера.Тази седмица съм нощна смяна и не знам как ще стане с меренето на БТ :( Вярно,че аз изцяло си обръщам денонощието-вместо да ставам в 06:30,ставам в 18:30.Цяла вечер съм на работа,връщам се,върша си,каквото имам да си върша и лягам да по същото време,по което лягам и вечер,но не знам до колко ще е реална БТ.Днес като излизам,трябва да си купя тестове за ову,че да започвам да се мъча и с тях.
[/url]
*
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #11 -: Октомври 27, 2010, 11:57:47 am »
Според мен този месец може да не мериш температура - няма да е достоверна и само ще те обърка.
Най-добре прави тестове за овулация.
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #12 -: Октомври 29, 2010, 03:48:52 am »
Този месец май хич няма да го бъде.То се оказа,че не знам кога се прибирам,кога си лягам и кога ставам.Ясно е,че ще се размина с графиката,но при този никакъв режин на съм и объркване на организма,се чудя дали няма да се размина и с овуто.Няма ли край тази кампания!!!!!!Чак се чудя колоежките ми как са забременели ;)
[/url]
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #13 -: Октомври 31, 2010, 16:14:55 pm »
От утре започвам пак да меря БТ(минавам дневна смяна) и тестовете за ову,че да видим какво ще покажат и какво ще стане ;)
[/url]
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #14 -: Октомври 31, 2010, 16:19:09 pm »
Успех Краси в новия месец дано е най-дългият  :bighug: :crossfingers: :goodluck:
Хубавичко да те поръся с нашите двойни вирусчета 
 :pink_dust_1: :babydust: :pink_dust_1: :babydust: :pink_dust_1: :babydust: :pink_dust_1:

Вярвам!!!!
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #15 -: Ноември 01, 2010, 07:02:01 am »
Бебешори,благодаря ти мила,веднага се цопвам под твоите вирусчета.Аз отдавна съм си поръчала такива двойни(сини и розови),чакам само да се изпълни поръчката ми ;)
Снощи вече открихме ловния сезон,че да видим какво ще се получи.Надявам се,че след два пропуснати цикъла,този ще е успешен.
[/url]
*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #16 -: Ноември 01, 2010, 11:52:15 am »
ahiito ника новия улов ти донесе щастието :bfp: :babyflips: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #17 -: Ноември 01, 2010, 19:17:56 pm »
Благодаря ви,момичета,този месец здраво "запрятаме ръкави" и не знам защо,но съм много оптимистична за този месец
[/url]
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #18 -: Ноември 01, 2010, 19:20:55 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #19 -: Ноември 02, 2010, 07:13:28 am »
Момичета,много съм тъжна.Не се отнася за мен,но знам,че ще разберете и мен и моята приятелка.Приятелката ми и мъжа й също опитват от близо две години.Преди няколко месеца установиха,че тръбите й са запушени.Само едната имала около 5% проходимост и естествено веднага подадоха документите за инвитро.Този й цикъл по някаква случайност е станало по естествен път,но за тяхно най-голямо съжаление се оказало мисед :( :( :( Утре ще ходи да го махат :(
[/url]