0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на ahiito
« Отговор #80 -: Декември 02, 2010, 01:49:18 am »
И тук да се разпиша малко.Много съм доволна,че резултата от уреаплазмата е отрицателен :) Но днес не ми беше много ден в Пловдив.Точно,когато отдох при доки,ми съобщиха,че са го извикали спешно за секцио и се наложи да чакам един час,заради което си изтървах влака за на връщане,но както и да е.Върнах се в кабинета и се оказа,че няма да ме гледа др.Даскалов,а негов колега.Ама нищо де.Пък той един млад лекар,пък като имаше и известни затруднения с откриването на левия ми яйчник хихихи.Откри го де,малко трудничко,ака го откри.Малко се озадачих обаче,защото в петък и двата яйчника имаха по два фоликула,а сега само в десния има един.Но пък си расте де.В петък пак съм там да видим дали се е спукал.На мъжо му заявих,че като се върна сутринта от работа,не ме интересува спи ли,какво прави-да му мисли ;)
[/url]
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #81 -: Декември 02, 2010, 07:31:34 am »
Нормално е да има 1 фоликул, ако са повече може да няма О.
Така, че се радвай :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #82 -: Декември 03, 2010, 00:33:40 am »
Благодаря ти,denis,успокои ме :) Е,на предния преглед имах два долу горе еднакви фоликула и тайничко се надявах за  newsm04  че то хем ми е ред,хем ми се пада :oops: Ама то едно не става,аз съм тръгнала две да искам ;)
[/url]
*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #83 -: Декември 03, 2010, 11:43:09 am »
Мила чакамете да разкажеш след прегледа и дано това е вашия месец :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
*
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #84 -: Декември 03, 2010, 20:14:34 pm »
Мила чакамете да разкажеш след прегледа и дано това е вашия месец :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:

 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:


Re: Графиката на ahiito
« Отговор #85 -: Декември 04, 2010, 00:56:19 am »
Благодаря ви,че ме наглеждате,милички  :bighug:
Но май и този месец няма да е нашия :( Аз описах вече в седмичната тема.Иначе се подготвяло за ову.Доки първо погледна матката и около нея(поне до колкото разбрах де) имаше течност,та док и колегата му(бяха двамата в кабинета)отначало решиха,че ову е минала.Но после като погледна яйчника-фоликула се мъдреше насреща.С доволни размери(2.10см),но все още там.И с този моя късмет,ако се спука-то ще е през дните на въздържание на милото.Но нищо,все пак и изследванията трябва да вървят.Че трябва да видим резултата от СГ и да решим кога ще правим посткоиталния тест.Вижда му се края на първия етап от изследванията :)
[/url]
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #86 -: Декември 04, 2010, 08:04:58 am »
Търпение Краси
ще стане мила, не се съмнявай
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #87 -: Декември 05, 2010, 09:54:04 am »
Вярно,че понякога се отчайвам и губя кураж,но вярвам,че рано или късно ще гушна нашия бебо :)
[/url]
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #88 -: Декември 05, 2010, 18:15:49 pm »
Вярно,че понякога се отчайвам и губя кураж,но вярвам,че рано или късно ще гушна нашия бебо :)

 osi_9.Само така миличка-позитивни мисли и нищо друго.


*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #89 -: Декември 05, 2010, 21:51:22 pm »
Вярно,че понякога се отчайвам и губя кураж,но вярвам,че рано или късно ще гушна нашия бебо :)
Ще стане мила още повече когато човек мисли позитивно то няма как щастието да го подмине.Само така и всичко ще се дойде на място :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #90 -: Декември 13, 2010, 19:51:41 pm »
Стана нещо с моята графика.Правихме фоликулометрия,О мина,а то една графика...бягай че ида.Даже ФФ и бейбиплан не ми засичат О-направо чудно.Чудя се,дали в първа фаза Т не е по-висока,защото точно по него време бях едни смотани смени и съм спала по има няма два часа преди да я измеря?Иначе като за втора фаза-все си е била такава до 5-6-ти ден след ову.На всичкото отгоре ме подхванаха и ПМС,ама пък толкова рано след О?!Този месец направо е чуден,няма що!
« Последна редакция: Декември 13, 2010, 19:54:04 pm от krasi(ahiito) »
[/url]
*
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #91 -: Декември 13, 2010, 19:54:39 pm »
Може и да си права - по-високите температури в началото на графиката може да пообъркат изчисляването на овулацията.
 Не ти засича сега овулация, защото температурата ти все още не е станала по-висока от тази в първа фаза . Така поне си мисля.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #92 -: Декември 15, 2010, 07:59:45 am »
Стана нещо с моята графика.Правихме фоликулометрия,О мина,а то една графика...бягай че ида.Даже ФФ и бейбиплан не ми засичат О-направо чудно.Чудя се,дали в първа фаза Т не е по-висока,защото точно по него време бях едни смотани смени и съм спала по има няма два часа преди да я измеря?Иначе като за втора фаза-все си е била такава до 5-6-ти ден след ову.На всичкото отгоре ме подхванаха и ПМС,ама пък толкова рано след О?!Този месец направо е чуден,няма що!

Провери си терм-ра може да се е повредил

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #93 -: Декември 15, 2010, 11:23:22 am »
А на мен пък ми се струва страхотна графиката ти, даже днешното покачване ме кара да се усъмня дали пък няма да се открой трета фаза, след имплантацията, хммм, ще видим. Стискам палчета  :P
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #94 -: Декември 15, 2010, 20:15:44 pm »
denis,вчера го сверявах с друг термометър,не е от него,ама и аз по принцип съм с по-ниска температура.Учуди ме просто,че в първа фаза е по-висока.
tsvety_t,благодаря ти миличка,много ще се радвам,ако е така.Ще я видим как ще се движи следващите дни ;)
Благодаря ви,че ме наглеждате  :bighug:
[/url]
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #95 -: Декември 19, 2010, 09:57:35 am »
И този месец няма да е моя-зацапа ми :( Принципно нямам усещане вещицата да дойде,от вчера нямам ПМС останаха само болезнените гърди,но това зацапване си е доста показателно.Надявам се поне скоро да успеем.
[/url]
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #96 -: Декември 20, 2010, 10:28:48 am »
Миличка графиката е страхотна-никакво отчайване. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:


*
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #97 -: Декември 20, 2010, 10:53:06 am »
Я да не се излагаш!! osi_6Как така няма да е твоят месец?? :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp:
*
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #98 -: Декември 20, 2010, 11:03:00 am »
Мила, виж че зацапването е спряло. Никакво отчаяние чу ли?
 графиката ти е много хубава, също като моята  osi_9 :hug2: :wink:
Ще видиш че ще има  :bfp1: :bfp1: :crossfingers: :crossfingers:


*
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #99 -: Декември 20, 2010, 13:01:18 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: с тази Бт не чакай М.  :D