0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на ahiito
« Отговор #40 -: Ноември 07, 2010, 18:12:09 pm »
Утре съм намислила да отида на лекар,да видим дали е минала овулацията,че този месец наистина много се обърках.Пък ще се опитам и да прекарам още изследвания през здравната каса.Ще има обикаляне и молби утре  :|
[/url]
*
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #41 -: Ноември 07, 2010, 19:02:27 pm »
Щом е за :bori_007: :bori_004:всичко се прави!Не се притеснявай всичко щее на ред  :)мила! :bighug:
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #42 -: Ноември 07, 2010, 20:09:09 pm »
според мен ову още не е отминала, а тепърва предстой,
Миличка не се натоварвай с болници и лекари ако не е належащо, това сам ще те изнерви
Стискам палци всичко да е наред  :bighug:
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #43 -: Ноември 07, 2010, 20:41:40 pm »
Lioni,ако съдиш по тестовете за ову-недей,мила,че малко в последствие разбрах,че не съм ги правила както трябва(ходех да WC преди да тръгна от работа и си правех теста като се приберях-около час след като съм пишкала)Та за това искам да проверя до къде е стигнала ову.А що се отнася до лекари изследвия и тем подобни-ами май вече си е доста наложащо,че повече от две години и половина неуспешни опити...просто някои изсл.ги правя на етапи,че ми идват малко скъпички ;)
Щом е за :bori_007: :bori_004:всичко се прави!Не се притеснявай всичко щее на ред  :)мила! :bighug:
Тити,аз съм малко лакома и точно за такива се боря хихи ;)
[/url]
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #44 -: Ноември 08, 2010, 15:24:24 pm »
Тук съм вече с вести от доки.Май наистина спирам да ходя при ямболските лекари.Гледа ме на ехограф(коремен),но така и не можа да разбере дали е минала ову или не.Имала съм по 4-5 фолула на яйчниците и нито един доминантен.Добре де,ама нали като се спука фоликул и на неговото място се образува т.н."жълто тяло".Ако е минала ову-има и жълто тяло.Какво е това:"Не знам дали овулацията ти е минала" А септември месец като ходих при др.Даскалов,имах само един единствен фоликул пред спукване.Тази сега ме кара да пия три месеца Ясмин и тогава пак да опитаме-че аз тези хормони да не съм ги намерила на пътя,че само да си играя с тях.Както и да е.Четвъртък съм на консултация с ендокринолог.Естествено-ямболските лекари смятат,че и това е излишно и че всичко е на психическа основа.
Май много се ядосах пак и много се разписах,така че спирам до тук.
[/url]
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #45 -: Ноември 08, 2010, 18:47:27 pm »
Какво е това:"Не знам дали овулацията ти е минала"...
Тази сега ме кара да пия три месеца Ясмин и тогава пак да опитаме-че аз тези хормони да не съм ги намерила на пътя,че само да си играя с тях.....


Миличка според тичай за второ мнение.Как не знае дали е минала Ову?Правилно си написала и за жълто тяло.. и т.н.Абе какви са тия лекари,то като че ли ние сме покомпетентни от тях.Моя доки когато отидох за първи път при него се шегуваше,че съм станала половин доктор-ми как няма то с такива лекари сме принудени сами да се подготвяме.А отноосно Ясмина правилно си писала-според мен изобщо не ги започвай още повече ако няма основателна причина(знам,че ги изписват при образуване на кисти).
А да се ядосаш си си в пълното право.Ама лошото е че вече и без нерви ще останем от такива "лекари". :bighug:


Re: Графиката на ahiito
« Отговор #46 -: Ноември 08, 2010, 19:10:28 pm »
Благодаря ти за подкрепата,Миме  :hug2:
А за Ясмина сега се сетих,че тя ми го препоръча още преди да ме прегледа.Просто ей така да съм била пробвала с противозачатъчни,защото след спиране на приема им,яйчниците много се стимулирали да овулират.Все едно говорим за някоя играчка  osi_7
[/url]
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #47 -: Ноември 09, 2010, 11:36:05 am »
Краси ама какви са тия доктори беее  osi_12,как така не знае дали е минала уво  :x
Направо си е за смяна лекаря,вземи и второ мнение   

Вярвам!!!!
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #48 -: Ноември 09, 2010, 13:52:48 pm »
За първи и последен път отидох при нея.Ама аз сама съм си виновна.Хем знам,че в Ямбол нямаме никакви лекари.Но да видим до къде е стигнала ову уж е нещо елемнтарно и реших,че поне за това мога да ползвам направление,за да спестя малко пари.Ми то за едно ову струва ли си да ходя чак до Стара Загора или Пловдив?!Ама какво ли се учудвам.То преди няколко години една тук дабе беше отказала да ми вземе цитонамазка,ама това е друга тема.
[/url]
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #49 -: Ноември 11, 2010, 15:01:39 pm »
Днес ходих и на ендокринолог-еми май нямат край моите проблеми.Първо беше полип на матката,а сега се оказа,че щитовидната ми жлеза е увеличена.Докато оправиш едно,то изкочило друго.Утре ще пускам хормоните и ще правим ехография,че да видим какво точно ще се окаже.
[/url]
*
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #50 -: Ноември 11, 2010, 15:23:50 pm »
Ох Краси, какво да ти кажа миличка, много от нас са минали през така наречените "некадърници" , но хубавото е че поне си в час с нещата, а някои момичета така ги осъкатяват, не е истина.....
И сега какво , щитовидна жлеза, дано скоро я регулирате и края вече с болежките, ами е време за + тест  :wink:
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #51 -: Ноември 12, 2010, 11:43:59 am »
Благодаря ти,Жени :) Щом сме открили нещо-ще го оправим.Днес пуснах хормоните,следобед съм на ехограф и вторник,предполагам,вече ще знаем как да процедираме по-нататък.Може пък да не се окаже кой знае какво,все пак нямам никакви готови резултати.Но май е по-дорбе тук да е проблема,че да спирам да се занимавам с лекари,лаборатории,изследвания и т.н.(някой ако ми погледне вените на ръцете,сигурно ще си помисли,че съм наркоманка хихихи)
[/url]
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #52 -: Ноември 12, 2010, 15:24:47 pm »
Ей сега вече много съм бясна и понеделник ще хвърчат лекарски дипломи.Вчера ендокриноложката ми каза,че ЩЖ ми е увеличена и повече в дясно.Пусна ми хормоните и ми даде талон за ехограф,но ми каза,че той не минавал през здравната каса.Поочудих се(че то скенера минава през ЗК,че един видеозон ли няма?!),но не ми се спореше.И лекарката ми каза така:"Отиди при др.еди кой си,аз имам уговорка с него."Добре,че въпросния лекар нямаше свободни часове и отидох при друг.Та днес рентгенолога ме гледа и не видя никакво изменение.Каза,че евентуално може да се приеме за някакво изменение от ЛЯВО-била с един до максимум два милиметра увеличена,но това не е никакво увеличение.Пък и 1-2мм с пръсти едва ли може да се напипа.А и ендокриноложката ми каза,че увеличението е повече в ДЯСНО.Егати гладните лекари.Представяте ли си какво щеше да стане,ако бях отишла при лекаря,при който ме пращаше тя?Ами той щеше да се съгласи с нейната диагноза и естествено тя щеше да ми изпише после някакви лекарства,защото не може да постави диагноза,а да не приложи лечение.И само и само да си приберат някакви си 20лв за ехография.Другата седмица си взимам всички изследвания и заминавам за Пловдив.Повече крака ми на шега няма да стъпи в лекарски кабинет тук в Ямбол!!!  osi_7 osi_7 osi_7
[/url]
*
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #53 -: Ноември 12, 2010, 17:43:39 pm »
Красенце мило, не се ядосвай.. Знам, че е лесно да се каже. Некадърници има навсякъде и винаги ще ги има...за съжаление! Малко off topic, че това е тема графики.. Но моя приятелка преди години замалкo да я "затрият" от лекарства и диагнози..само и само да им плаща лекарствата на аптеката, с която работеше лекаря и да му плаща на него съответно, защото той я беше стреснал, че е много сериозно болна, а после от приеманите лекарства(които не са били за нея, защото тя си е била здрава) такъв кръвоизлив е получила, че едвам я спасиха в някаква софийска болница ( а нейния доктор беше във Варна) Сменяй ги тези там, самозванци и бизнесмени, и си намери "твоя доктор" някъде другаде! Успех, миличка!  :crossfingers:

Re: Графиката на ahiito
« Отговор #54 -: Ноември 15, 2010, 07:42:24 am »
На мен днес БТ ми е очудващо висока,но не знам дали не е от настинката.Макар че не се чувствам чак така да ми е зле.Друг път съм била и по-зле,но БТ си е оставала същата
[/url]
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #55 -: Ноември 15, 2010, 22:18:19 pm »
 Краси дано високата БТ е началото на :bfp1:
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #56 -: Ноември 16, 2010, 08:18:32 am »
А моля все още никакво отчаяние-има още няколко дни. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:


*
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #57 -: Ноември 16, 2010, 16:38:56 pm »
Здравей Краси!Направо съм възмутена от тези доктори като ти чета темата.Дано по бързо намериш точният докто който да доведе до мечтаният резултат.Аз тук все се чудя как не ми откриват никакъв проблем,а там пък в БГ ще ти измислят нарочно за пари-това е още по-ужасно(съвсем да те побъркат).Желая ти в най-скоро време да видиш  :bfp: за да не се налага да се занимаваш с доктори :crossfingers:
   
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #58 -: Ноември 16, 2010, 19:17:02 pm »
Благодаря ви за подкрепата,момичета.Стискам още кълките и й викам"Махай се от тука,махай се от тука!!!" хехе.Днес по едно време имах усещането,че ми е дошло,но беше фалшива тревога,а и болката в корема отмина,но е рано още.Вярно е-има още няколко дни.
Зузка,ами такива са нашите лекари,като чуят за пари и очите им стават на понички.Просто вече окончателно се отказах да ходя по лекари в нашия град за каквото и да е,и ще си ходя сао при истински специалисти,които имат желание да ми помогнат,а не да ме ошушкат ;)
[/url]
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #59 -: Ноември 18, 2010, 07:24:12 am »
Оххх вече ще се побъркам.Не знам как да я разбирам тази БТ и какво да очаквам.
п.п.Вчера и днес не съм отбелязвала в календара болки в корема,но не знам защо сам ми изкарва това символче
« Последна редакция: Ноември 18, 2010, 07:27:23 am от krasi(ahiito) »
[/url]