0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на ahiito
« Отговор #60 -: Ноември 18, 2010, 08:21:39 am »
Не знам как да я разбирам тази БТ и какво да очаквам....

Хич не ти и трябва да я разбираш  :)-важното е че продължава да си е висока ,а какво да очакваш ли..?Как какво то е ясно- силно  :crossfingers: за  :bfp:.Много е хубава графиката.Дано това е твоя месец. :bighug:


*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #61 -: Ноември 18, 2010, 08:24:54 am »
Краси, показва ти символчето, защото си отбелязала ПМС.
Стискам палци за +++++++++. :goodluck:
*
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #62 -: Ноември 18, 2010, 09:44:20 am »
Страхотна БТ имаш днес, какво е това ха сега де, направо си е супер стискам палци миличка, дано , дано е станало  :D
*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #63 -: Ноември 18, 2010, 11:02:50 am »
Супер давай в същия дух!!!Малко остана до  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: osi_9
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #64 -: Ноември 18, 2010, 13:18:52 pm »
Краси  :crossfingers: :crossfingers: :bfp: yahoo_17

Вярвам!!!!
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #65 -: Ноември 18, 2010, 13:55:54 pm »
Ох,благодаря ви милички,но се притеснявам се само да не тази температура да е от настинката.А аз до сега не съм вдигала такава БТ.Аз 36,9 трудно вдигам,а да не говорим за повече,дори и когато съм била понастинала.Не знам на какво се дължат и другите симптоми-ту ме облеят горещи вълни,ту ми стане студено.Но това също може да се дължи на простудата.ПМС почти изчезнаха,останаха само чувствителни гърди(или по-точно едната),но и това все още нищо не означава.И съм страшно разсеяна.Но няма начин-трябва да изчакам още няколко дни,за да разбера на какво точно се дължи всичко това.
[/url]
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #66 -: Ноември 18, 2010, 18:48:45 pm »
Стискам ти палци!
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #67 -: Ноември 19, 2010, 13:33:53 pm »
Знаех си,че не трябва да влагам толкова надежди и за този месец.БТ днес е направо потресаваща.Чудя се даже как не ми е дошло още.Уморих се вече в продължение на повече от две години и половина,да храня надежди и накрая пак нищо.А като знам колко момичета и жени има,които се чудят как да прекратят нежелана бременност,или пък си захвърлят някъде новородените...Но такъв е живота-колкото повече искаш нещо,толкова по-трудно става.
[/url]
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #68 -: Ноември 19, 2010, 13:51:50 pm »
Краси ако знаеш колко добре те разбирам, макар и нашите опити да са само от 4-5 месеца.Ето вчера гледам за някаква дето родила третото си дете в двора и се отказала от него, както и от другите й 2.Ей такива жени не заслужават да са майки - това са 3 съсипани живота - 3 деца без родители...    А ние се мъчим с месеци и години, за да прегърнем децата си.Желая ти по-скоро и на теб да ти се случи.
 

*
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #69 -: Ноември 19, 2010, 15:04:55 pm »
Няма да се отчайваш Краси!И ний от 2г.и 5месеца се мъчим,и аз колко пъти ми е идвало да захвърля всичко,обаче виждам че без борба няма да стане работата.Имах една колежка 14г.се мъчиха,какво ли не и бяха правили,имаше и едно неуспешно инвитро,отчая се тя и спряха да се борят и точно тогава забременя-милата тя,въобще не я разбирах тогава(особено пък от процедурите й нищо не разбирах)  докато не ми дойде и на мен на главата.Но няма как,горе главата и напред,може пък и дядо Коледа да ни донесе нещо в коремчетата,ето го маха ни вече и чувала е пълен с подаръци santa2
   
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #70 -: Ноември 20, 2010, 11:42:58 am »
Оххх,ако ще ми ида,да идва вече.Стига само ме е тормозило,че петък имам час при лекаря.Един ден само да ми закъснее и ще ми е доста неудобно да извършваме някакви прегледи.
[/url]
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #71 -: Ноември 20, 2010, 19:35:11 pm »
Момичета,става нещо странно с мен.За днес съм отбелязала слабо менструално кървене,но всъщност не съм сигурна дали е така,защото това,което тече е кафяво и е страшно оскъдно.Понеделник мисля да си повторя половите хормони.
[/url]
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #72 -: Ноември 20, 2010, 20:05:41 pm »
Краси дано всичко е наред
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #73 -: Ноември 22, 2010, 14:44:33 pm »
Вече не знам да рева ли,или да се смея с тези наши лекари.Отивам при гинеколожката,докато не ми е изтекло направлението,да я помоля да ми пусне половите хормони,че М ми е много оскъдна и с кафяв цвят от август месец насам.Тя обаче ми казва така:"Ти си млада още и можеш да си позволиш 2-3 години да експериментираш.Пробвай сега да пиеш 3 месеца Ясмин и тогава ще ти пуснем хормоните."Аз отивам с конкретна молба,тя ще се оптва да ме "лекува"..Да идва вече петък,че да си ходя при моя лекар,че те тука и едно изследване не могат да пуснат като хората-всичко им се вижда излишно.
[/url]
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #74 -: Ноември 23, 2010, 10:21:54 am »
Миличка слушай един съвет от мен-ако държиш да си пуснеш хормоните тичай да даваш кръв и си ги плащай.Миналата година трябваше да изследваме няколкко хормона-след голямо разкарване по доктори(само като чуха за какво отивам ме отрязваха от вратата)с големи мъки си изкрънках от предишния лекар да ми пусне 3 хормона(с направление).Обаче като отидох да давам кръв какво се оказа-с направление или не цената на хормоните е една и съща и си плащаш,така че направлението е излишно.Като разбрах това щях да osi_7 ,защото бях изгубила цяла седмица да се моля на лекари.И от тогава трябва ли да си пускам хормони-тичам в първата лаборатория,плащам си и не хабя нерви излишно.


Re: Графиката на ahiito
« Отговор #75 -: Ноември 23, 2010, 14:38:18 pm »
Петък съм на преглед при Даскалов,нека той да си каже какво мисли.
И,Миме,ако си с направление,вземат само по 2лв.за вземане на проба,независимо колко хормона изследваш(стига въпросните хормони да се поемат от здравната каса.Казвам ти го да си знаеш ;)
[/url]
*
Re: Графиката на ahiito
« Отговор #76 -: Ноември 23, 2010, 16:38:19 pm »
Краси, и аз мисля като  Мимето - ако имаш възможност разбира се. Дано прегледа да мине добре в петък   :)


Re: Графиката на ahiito
« Отговор #77 -: Ноември 24, 2010, 08:17:21 am »
Краси отдавна се отказах от направленията-вече доста време ходя само на частно(само дето ги внасяме тия осигуровки)-поне като си плащам всичко става по-бързо.


Re: Графиката на ahiito
« Отговор #78 -: Ноември 28, 2010, 10:55:45 am »
Миличка какво стана на прегледа при д-р Даскалов?Чакаме новини.


Re: Графиката на ahiito
« Отговор #79 -: Ноември 28, 2010, 14:13:15 pm »
Пуснахме контрола за уреаплазми(дано сме ги утрепали тези гадинки) и сега започваме фоликуломерия.Имам си по две фоликулчета в двата яйчника :) Пропуснах да го попитам за страната си М,защото влезнах малко преждевременно.Но сряда пак съм при него и тогава ще го попитам.А за останалите изследвания не знам кога ще мога да ги пусна.Оказа се,че ми трябват още около 400лв.,за да ги продължа  :( Но ще видим какво ще правим.Това си е наш проблем,да не ви занимавам и вас с него.
[/url]