0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.



Бихме дали всичко за едно биещо сърчице,
 протягаме надалеч и двете си ръце.
 Искаме да сграбчим нашето дете,
 да гледаме как щастливо то расте!


http://www.youtube.com/watch?v=VCUlC3l7PcQ

ОЧАКВАЩИ ДА ВИДЯТ  :bfp1:

ioly - 22.06  yahoo_17
Casablanka-01.07 yahoo_17
rtfrtf - 03.07 yahoo_17 (Процедура,мечта за близначета ,ха дано ;) )
Женя - 08.07
Оливия - 10.07


ЛОВУВАЩИ  :eggsperm:

foveri  osi_9
bebeshori osi_9    
chocolateel osi_9  
Цвете osi_9  
Чоки osi_9    
Saule_Nova osi_9
Fe osi_9
goldfin.ch  osi_9
renito86 osi_9
луничка osi_9


ВИДЯЛИ +++ за месец Юни  :cloud9:

Криска  :babyflips:
iv_z :babyflips:
Дени 15 :babyflips:
gals :babyflips:
mbluedeep :babyflips:
moniks_s :babyflips:
Power :babyflips:
foley :babyflips:    


ВИДЯЛИ +++ за месец Юли  :cloud9:
тони-бонбони :babyflips:

Лелелеле малеее не ме отрепвайте ,пускам я пък сега тепърва ще я оформям ,мн се оспах ама скокнах като се сетих  :oops: :oops:

Хайде сега да пожелая засрамена да се напълни и тази темичка с много ++++ тестчета последвани от чути тупкащи сърчица на бебоцитееее  :D
 Още веднъж да се извиня за забавянето,знам че сте ми се ядосали ,ама маймунска му работа ви казвам тцтцтцтцтцц ихиххиихиххиих като пън съм почнала да спя,но ви благодаря че въпреки всичко вие си ме изчакахте  :bighug: :bighug: :bighug: ,а сегааааа идва ред на каквооо,дъжд от вирусиииииииии  :pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust::pink_dust_1: :babydust:
« Последна редакция: Юли 04, 2010, 12:43:18 pm от petqst »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #1 -: Юни 28, 2010, 08:42:22 am »
Добро утро момичета .
Исе няма страшно ,как ще те отрепваме -та ти си ни голямото късметче . :D :D.
Хайде дано и тази седмица има много положителни новини .

П.П   Аз веднага вземам се цопвам  :surfinga: :surfinga:  в  Маймунските вирусчета .Мерси Маймунке.
Пети . и на тебе мерси за кафенцето ,страхотна закуска .
Исе  и аз съм за  другата графа на Чакащите за 09.07
« Последна редакция: Юни 28, 2010, 10:07:08 am от foveri »
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #2 -: Юни 28, 2010, 08:45:53 am »
Ехааа, Маймунчее, ако знаеш от кога се ровя ли ровяяяя  :D
Да ни е честита новата темичка и дано да има само положителни емоции в нея и мнооого +++++++

Лека и спорна седмица!
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #3 -: Юни 28, 2010, 08:47:59 am »
Здравейте момичета за незнам да се оплача ли? какво да правя вече... незнам дали ми дойде защото в събота след като се любихме ми изтече някъкво кафяво нещо и в неделя продължи много се разтроих защото си помислих че ми дойде, но днес мога да кажа че почти нищо няма... нищо не ме боли, нито кръст,нито яйчници нищо гърдите ми нито са болезнени нито са наедрели много незнам какво ми става и какво да правя дайте съвет!



*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #4 -: Юни 28, 2010, 08:50:32 am »
Добро утроооо Исенце не се притеснявай,простено ти е миличка, дано и тази тема ни е на късмет  :D :D :D
БЖИ миличка,тестче няма ли да направиш  :D
Хайде лека седмица и спорна за ловуващите и нечакащите
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #5 -: Юни 28, 2010, 08:58:44 am »
Добро утро, момичета!
Да ни е честита новата темичка и дано наистина да се претъпка от положителни тестчета.... :D
Лека и успешна седмица на всички!  :D
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #6 -: Юни 28, 2010, 09:13:55 am »
Хайде добро утро и от мен!
Да се запиша и аз в новата темичка.Нека е късметлийска!
Мен може да ме махнете от ловуващи и да ме пратите в очакващите,но какво незнам.
Мъжо си замина и каквото сме свършили-това е.Все си мисля,че малко закъсняхме.Да можеше да се забави Овуто поне с 1-2 дни още щеше да е супер,но това е.
Желая успешна седмица на всички.
  <br />
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #7 -: Юни 28, 2010, 09:43:38 am »
Добро утро, на всички. Успешна и ползотворна седмица.
Маймунче, благодарим за страхотната темичка.
Жени, наглеждам те... ;)
Късмет на всички нечакащи...
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #8 -: Юни 28, 2010, 09:50:20 am »
Добро утро, момичета!
Браво на Маймунчето за новата темичка и дано наистина да се претъпка с  положителни тестчета....  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Лека и успешна седмица на всички!



П.С. Аз този месец за себе си реших, че няма да попълвам календара,да следя Ову,да меря БТ и да броя кой ден ми е от МЦ!! Може да го сметнете за безотговорно....но ще се пусна по течението пък каквото стане
« Последна редакция: Юни 28, 2010, 09:53:38 am от shkembelina »

Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #9 -: Юни 28, 2010, 10:06:45 am »
Тази тема ще се изпълни с +++ тестове, сигурна съм :-) Маймунче,  :balk_602:
На всички чакащи да видят точно това,  :goodluck:

shkembelina, не е безотговорно, даже смятам да направя същото, ако не този месец, то следващия, така, малко спокойствие. Мисля, че цялото това следене ни натоварва в известна степен...

Аз обаче да помоля да ме преместите в ловуващи, че видно от графиката ми,  :witch: дойде, смятам да я позадържа при мен!



*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #10 -: Юни 28, 2010, 10:08:14 am »
Добро утро и от мен. Хайде и аз да се цопна във вероятно последната за мен темичка в която ще ви пускам вируси, даже започвам веднага  :babydust: :babydust: :babydust: Благодарско за новата темичка, Мънкич благодаря за което. Дано да я напълните с положителни тестчета и хубави новини.
Много благодаря, че ме мислите аз горе долу съм добре като изключим дребнички подробности...ама няма как  8) още малко ще постискам зъби, после слагайте червения килим, че се връщам в лолуващи  :lol: :lol: :lol: за да не губя пак години чакане.
Хайде хубав ден и ако тръгна към едно място, където влизаш сам, а излизате поне двама, обещавам да разберете първи  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #11 -: Юни 28, 2010, 10:28:03 am »
Сладураната ми тя Ани  :bighug: :bighug: :bighug:  osi_9
Веднага поемам сините вируси, че към тях ми е насочено вниманието  :D :D :D,пък и от шарените вирусите на Исето няма да откажа
Аз вчера бях много разстроена и си поплаках малко- много чувствителна съм станала  :? Една "приятелка - комшийка" ми каза пред всички долу,че съм била напълняла и да не би да имало нещо. Ами няма казах  :x и си тръгнах-как може да ме пита така пред всички клюкарки долу,като знае на какъв хал съм и много добре съм й обяснявала всичко,ама.... и после ревах,ревах незнам защо.Досега какви ли не въпроси съм понасяла, ама сега незнам защо така се получи,можеби и други обстоятелства ми повлияха,ама нека не развалям настроението от понеделник-аз ще се оправя  :D :D :D :D :D :D :D
Шкемби,почини си миличка,дано е на късмет  :wink:
Хайде лек ден , че изписах роман
Чини  :D
Петенцеееее  :crossfingers: :crossfingers:
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #12 -: Юни 28, 2010, 10:44:44 am »
 :bighug: Жени не се разстройвай ! Понякога хората не знаят какво говорят и защо изобщо...
А и току виж излезнала врачка твоята съседка  :D

Хубава седмица на всички и мноооого + тестове !  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:

Ани надявам се си добре мила  :bighug:
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #13 -: Юни 28, 2010, 10:47:02 am »
Привет, сладурките ми!

Искам да почерпя за 18-тия си  :lol: рожден ден!

Пожелавам си всички тук да имаме много поводи за радости!



 
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #14 -: Юни 28, 2010, 10:49:03 am »
Здравейте и от мен  :)

Женя, мисля си, че темата бездруго ти е чувствителна, а пък дори и да не беше така, е най-малкото нетактично да се задават такива въпроси.. и пред "подбраната" аудитория, за която казваш още повече.. Не се натоварвай /поне опитай да не се/, истината е , че такива хора винаги ще намерят за какво да те уязвят, а и ти предполагам си наясно вече, че е по-добре да не споделяш много-много с тази жена.

Бжи, аз също си мисля, че е време за тест, като гледам календара- поне да не се чудиш нвапразно ако междувременно не е имало развитие. На мен както бях писала ми дойде на морето- а нямах никакви признаци тогава и изведнъж - хоп! Първата ми мисъл беше, че е зацапване от имплантация /явно доста съм изперкала от четене по темата  :D/ обачеее то си показа, че е другото и като се засили нямах съмнение.

Шкембелина, аз също не меря БТ засега, само си попълвам календара и се радвам на сърчицата, че сме ги наредили като на простор  :D То и с мислене и без мислене каквото има да става ще стане, аз като съм чела толкова как някои като отидели на море и ставало веднагически- ми при мен морето и смяната на място и климат се оказа по-голям стрес и взех, че цъфнах  8) та правила май няма, както го усещаш.

Благодаря, че и мен сте ме вписали в ловуващата група на първа страница- дано да е на късмет. Имам чувството напоследък, че започваме да правим секс донякъде с основната мисъл за бебето, коетоооо леко ме тревожи, още повече защото и мъжката половина май започва да се фокусира върху тази идея. Засега не се оплаквам, обаче все си мисля, ако не стане- да няма разочаровани и от друга страна- да не си развалим спонтанността и удоволствието от секса в преследване на заветната цел.. така де.. разбирате

Хайде, че много дълго стана. Целувки на всички!!

П.П. ЧРД СНежии  :happy_birthday_1:
« Последна редакция: Юни 28, 2010, 10:52:50 am от Fe »


 

*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #15 -: Юни 28, 2010, 10:50:21 am »
Снежи Честито !!!  :bighug: :hbirth: :party: :balk_7:
Сега може да вземеш книжка...и на дискотеки ще те пускат...ех, животе...  дръж се здраво !  :lol:
Много весело да изкарате а за другото...ти си знаеш  :D
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #16 -: Юни 28, 2010, 11:14:26 am »
 :happy_birthday_1: :happy_birthday_1: osi_5 :balk_20: :balk_12: :balk_14:
 мила Снежи  много здраве и щастие ти пожелавам и сбъдване на всиииички мечти  :D
Благодаря ви за окуражителните думи милички
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #17 -: Юни 28, 2010, 11:27:36 am »
Мила, Снежи- раче осмокраче, честит рожден ден :) Пожелавам ти много сбъднати мечти и прекрасни две черти. :) Весело прекарване.
Жени, знам ги аз тези нетактични "познати". Мъжът ми има един приятел, чиято жена постоянно задава въпроси от рода: ама вие от кога сте заедно, няма ли бебе вече, ама не искаш ли, не става ли, защо спря цигарите ? Аз нищо не отговарям, а мъжът ми последно и каза: ако има новина, ти първа ще я научиш, бъди спокойна. ( Те са женени от също толкова време, колкото и ние  и нямат деца, но аз не и задавам такива въпроси. Хора всякакви, затова си свиркай да ти е леко.... :)
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #18 -: Юни 28, 2010, 11:57:22 am »
Здравейте, момичета!
Хайде да ни е честита новата темичка, да е изпълнена с много ++++++, много усмивки и добро настроение.
Снежи,  :happy_birthday_1:
Пете, благодарско за закуската - пък как огладнявам през два часа......, голямо плюскане пада  :lol:

Лека и спорна седмица. И ....  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: ..... от мен


Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #19 -: Юни 28, 2010, 12:07:08 pm »
Здравейте мили момичета,
дано новата седмица да е супер късметлийска и да завалят положителни тестове.
Снежи, честит рожден ден!!! :happy_birthday_1: Желая ти много щастие и сбъдване на най-съкровените ти мечти.
Бих искала да споделя с вас една чудесна новина, която отново потвърждава че стават чудеса. Нощес една много близка семейна приятелка стана майка на прекрасно момиченце. Историята на тази жена е невероятна. Тя е на 44 години, с една тръба,5 неуспешни опита инвитро и според лекарите вероятно настъпващ климактериум. Та след тази мрачна картина най-неочаквано за всички миналата есен личният и гинеколог при рутинен профилактичен преглед открива Бременност (настъпила по най-нормалния начин). И тази нощ Оли прегърна своето щастие. ЧЕСТИТО!!!
Та мили момичета поуката е да не се отчайваме, когато най-малко очакваме щастието ни връхлита.
Лек и усмихнат ден на всички.