0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #40 -: Юни 28, 2010, 20:00:29 pm »
Оливче, чудех се аз защо си се покрила,пък то каква хубава новина имало Честито миличка г-жа Даниелс :D Много семейно щастие любов разбирателство и всичко най-най и естествено като малко закъснял подарък едни тлъсти 2 черти на теста за Б :D
БЖИ успех миличка, какъвто и тест да вземеш ще си покаже.
Лека вечер миличкииии
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #41 -: Юни 28, 2010, 20:13:57 pm »
Г-жо Daniels, да ти е много щастлив брака, да ви донесе много люлки през годините и много много здраве :-)


*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #42 -: Юни 28, 2010, 20:17:04 pm »
Здравейте,да ни е честита новата тема,за което благодаря на Иска.Дано да е много късметлийска и пълна с хубави новини за две черти.Аз се присъединявам към отбора на немерищите температура тоя мес.,ще я караме на секс без да мислим за ову,температура и т.н.,ще опитаме поне да сме спокойни,дано се получи.
Желая успех на всички.Аз ще гледам да не пропускам нищо тук,но по-рядко ще имам възможност да влизам тук.Аничка,леко раждане миличка,ще проверявам ,че да не испусна да честитя :wink:.Ти си знаеш,че те мисля,скъпа.
Лека вечер от мен.
П.П.Честит рожден ден на Снежка,пожеланието ще оставя ти да си го намислиш,дано се сбъдне.
П.П.2 Честито на Госпожата,щастлив брак ви желая.
« Последна редакция: Юни 28, 2010, 20:19:03 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #43 -: Юни 28, 2010, 20:22:13 pm »
Оли ,Честито миличка .Много щастие , любов и разбирателсто
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #44 -: Юни 28, 2010, 21:19:40 pm »
Oooooo Госпожа !  :married: Честито !  :D
Много да се обичате, уважавате, слушкате...и както казват бабите - таз година булка, до година люлка !  :bighug:
Пак Честито !
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #45 -: Юни 28, 2010, 21:22:32 pm »
 :happy_birthday_1: Снежи!Нека имаш безброй хубави моменти в живота!
И на младата госпожа Оли честита венчавка!Дълга и безоблачна любов на младото семейство!
  <br />
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #46 -: Юни 28, 2010, 21:41:04 pm »
Момичета, смених си потр. име, защото се оказа, че съвпада със скайп името ми и при search в чичкото G. лъсват доста лични неща наяве. Дано това не е проблем.



*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #47 -: Юни 28, 2010, 21:54:06 pm »
Честито Оливче!Много щастие ,много любов и много да се слушкате :bighug: :married:!

*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #48 -: Юни 28, 2010, 21:55:02 pm »
Еййй Снежито честит рожден ден миличка. От все сърце ти пожелавам безброй щастливи моменти в живота и едно, две, три колкото си поискаш малки слънца, които да те радват, слушкат и да пълнят живота ти с топлина.

На Госпожа Даниелс пожелавам безгранично щастие, любовта ще спаси света Г-жо, т.е вие двамата с Г-н Даниелс ще бъдете едни от спасителите.Нека винаги в дома ви е топло, уютно и въздуха да ухае на любов от днес до края на света. Ще чакам да видя снимкииииии  :P

Женичка милата ми тя.Няма да ти говоря как не трябва да им обръщаш внимание, защото и аз като всички ни тук се натъжавам, когато ми кажат например "да нямаме бебе, доста си наедряла" тия хора не знаят ли кво е Клостилбелгит !??! или " хайде след сватбата бебе" - що си мислят, че не искаме и преди сватбата, или " да няма бебе, че ще се жените" - идиоти , или келешката дето ми казва доста често "знам, че имаш проблеми, но я се стегни малко и работи като хората" или пък злобното изказване на другата келешка дето сега е по майчинство- " еми да, който си няма деца разказва за папагала си" Ужас колко гадни, несъобразителни и нарочно несъобразителни хора има по този свят. Но... няма пък да им се даваме щото сме бандата на щъркела и сме по-силни от всички лоши хора на света. Нали?  :wink:

Анизка  предстои ти най-вълнуващата среща- пухкав, сладък бебчо и да е мил и добричък като мама.

Монииии ти си следващата ни булка. Кога беше на 17-и?

Обичам вииииииии муцункииии
« Последна редакция: Юни 28, 2010, 21:57:08 pm от ioly »


*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #49 -: Юни 28, 2010, 22:12:14 pm »
Хайде и аз да драсна малко в темичката пусната ни от заразовируснта Маймунка! Дано темата се изпълни поне с толкова положителна енергия колкото предишната! Да не пропусна и аз да честитя хубавите събития - ЧРД Снежи -много любов и сбъднати желания. На г-жа Даниелс - сладък семеен живот и много щастие! Наздраве  :drunk: :cheerleader: :drunk: Бжи - стискам ти палци, ако можеш задръж още ден, два - надявам се премине това зацапване и видиш тлъстите чертички - относно марката - аз видях моите с Престо 3 дни преди датата на МЦ. Фе - много ме разчуства написаното от тебе днес  :bighug: Въобще за всички силни щъркелчета стискам палци и пращам и аз малко дъжд от летен прашец за опрашване  :lol: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #50 -: Юни 28, 2010, 22:23:59 pm »
Ето те бе Йоличчч , а аз съм на 16.07 ,после следващата щъркова булка си ти на 29.08 :wink:абе няма да се даваме на никой без бой точно така  :D
Йоани,как си бе злато...не ни забравяй :bighug:
Хайде стига съм писала ,сладки сънища :balk_125: :balk_126:

*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #51 -: Юни 28, 2010, 23:07:49 pm »
Мале, малееее, аз пак последна май ще пиша! :oops:
Снежкааааа, и тук мила - жива и здрава де си, и скорошно сбъдване на мечтите ви, а и най вече да направиш малката хитруша - кака! :wink:
goldfin.ch, или Кдрандарова - Дано ти е на късмет ника!
Оливчееее, честито мила, само радости и семейно благополучие ви желая! :D
Желая приетна и лека вечер на всички ви! :D
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #52 -: Юни 29, 2010, 06:51:16 am »
Добро утро!
Тази сутрин нещо съм кукнала рано ето сервирам кафенцето със закуска:

Петя, честит имен ден много здраве и късмет!  :balk_16:
Лек и ползотворен ден!
« Последна редакция: Юни 29, 2010, 08:30:20 am от tina799 »
 
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #53 -: Юни 29, 2010, 07:39:59 am »
Добро утро!
Тина, благодаря ти мила за трапезата! Веднага нападам кафето, че каквото е мрачно и дъждовно навън, въобще не мога да се разсъня! :wink:
А аз да ви почерпя, че днес съм именничка: :wink:

Лек и спорен ден!
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #54 -: Юни 29, 2010, 08:11:32 am »
Добро утро мацуранки!Леле Петич,какви са тия лакомства ....прати една купа към Дупница :D Тини,благодаря за кафенцето :?
Честит Имен Ден Петенце :balk_5: :balk_2:!Много късмет успех и семейно щастие... stork-girl :D :bighug:

*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #55 -: Юни 29, 2010, 08:23:32 am »
Добро утро набързо от вкъщи Тина мерси за кафето, Петенце да си жива и здрава миличка
Чао засега
Та сега от работа  :D
БЖИ чакаме миличка и успех
Лек ден милички изпълнен с много положителни емоции
« Последна редакция: Юни 29, 2010, 09:02:12 am от Женя »
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #56 -: Юни 29, 2010, 08:24:55 am »
Добро утро момичета!
Благодаря на Тина за кафенцето-много е нужно!
Честит Имен Ден на Петя и на всички празнуващи!
Да си ни жива и здрава,дълго да си носиш името и скоро мама!
Момичета желая ви лек и спокоен ден!
  <br />
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #57 -: Юни 29, 2010, 08:40:31 am »
Здравейте и от мен .
Тина мерси за трапезата която си ни спретнала .
Петя честит имен ден ,вземам си от лакомствата за твое здраве.
Лек и ползотворен ден на всички .
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #58 -: Юни 29, 2010, 08:49:17 am »
Добро утро момичета! Честит празник на всички от гр.Лясковец и Честит Имен Ден на всички които празнуват днес! Весел празник!

Ами да се отчета вчера правих тест шуър чек от по евтините  :) за съжаление отрицателен единственото което ме крепи и дава надежда да правя още тестове тия дни е това че няма лелка ... под никаква форма даже и кафяво няма вече  :?  :? :? :ask: osi_10 и така дано търпението ни ни ощастливи :)

Казвайте какво да правя? При преглед ме съмнява че нищо няма да се види  :? За кръвен тест нямам време замествам колежка и не мога да мръдна  :(

Благодаря ви че мислите за мен и че ми стискате палци!



*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #59 -: Юни 29, 2010, 08:53:51 am »
Добро утро! Тина, благодаря за трапезката тази сутрин сядам с вас на масата.
Петенце, честит ти имен ден, миличка!  :balk_7: Носи си красивото име със гордост и нека винаги да си така прекрасна  :bighug: Дано скоро да те сполети и най-голямото щастие на земята  :goodluck: :bighug: Ето и аз помагам за целта :babydust: :babydust: :babydust:
Оливче, честито и на теб  ! Щастлив семеен живот ти пожелавам и само любов да струи от очите ви цял живот.
Бжи, чакане му е майката щом нямаш време за кръвен и дано чакането си струва нервите  :crossfingers:
Благодаря и на всички за пожеланията вие си знаете колко много ви обичам  :bighug: :hug2: :bighug: