0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #60 -: Юни 29, 2010, 09:04:40 am »
Благодаря ви, милички!
Цоопвам се във вирусчетата  :D
Благодаря ти Ани! :D
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #61 -: Юни 29, 2010, 09:57:46 am »
Добро утро и от мен.
Тина, мерси за кафенцето.
Пете, честит празник, да си много щастлива.
На г-жа Даниелс много щастие и късмет също,  :D
Бжи, а не можеш ли да пуснеш кръвен преди работата или в обедната почивка? Ако не, наистина само чакането остава.
Хайде, цоп и аз под вирусите на Ани.  :bubblebath:
Лек ден на всички!
« Последна редакция: Юни 29, 2010, 09:59:21 am от rtfrtf »
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #62 -: Юни 29, 2010, 10:20:08 am »
Не съм сигурна във Велико Търново къде мога да пусна кръвен тест ако има някой от Търново моля да ми каже!
трябва ли да е нагладно? да не съм пила кафе и т.н.



*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #63 -: Юни 29, 2010, 10:34:28 am »
Не съм сигурна във Велико Търново къде мога да пусна кръвен тест ако има някой от Търново моля да ми каже!
трябва ли да е нагладно? да не съм пила кафе и т.н.
Аниииии, помагаййй - къде????? :wink:
Не, няма такива условия! :D
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #64 -: Юни 29, 2010, 10:48:07 am »
Добро утро, слънчица :sunshine:
Много ви благодаря за милите пожелания :balk_21:
Искрено се надявам отношенията ни с моя съпруг да продължат да разцъфтяват както през изминалите години от неофициалната ни връзка.
Петя, Честит Имен Ден! Много здраве и щастливи преживявания :balk_16:
РТФ, пазиш ли бебчетата?! :P
Бжи, храненето няма ефект върху кръвния тест :crossfingers:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #65 -: Юни 29, 2010, 11:30:26 am »
Здравейте сладурки,

petqst, честит имен ден! Много здраве, щастие и любов!

Успех момичета и хубав ден


*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #66 -: Юни 29, 2010, 12:01:23 pm »
Петя, честит имен ден, днес и моят брат има имен ден.
Мислех да не пиша тук, за да не развалям тази хубава темичка,но в крайна сметка някои от вас бяха до мен и в хубавото и в лошото, затова съм длъжна да го кажа-  снощи прокървих и днес се установи- мисед.
Сега... ще си позволя за малко да съм слаба, само днес, а утре.... с нови сили ще прибавя още една годинка към биографията и ще продължавам да се боря.
Лек ден от мен.
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #67 -: Юни 29, 2010, 12:04:18 pm »
Здравейте милички!
Благодати  на
Тина за страхотната трапеза и за почерката на Петето ...малееее Петинка страшни вкусотиики.Честит имен ден мила,бъди много здрава,щастлива,скоро да си бременееш сладичко и усмивката никога да не слиза от личицето ти :balk_9:
БЖИ успех мила дано тестчето покаже по късничко  :bfp:
Анизка топвам се веднага под твоите вирусчета че скоро няма да ги има :lol: макар че аз като гледам  тоя месец май няма да има уво.

Чини трябва да си силна миличка каквото и да кажем в момента е излишно но знай че найстина страдаме с теб в този тежък момент,прегръщаме те силно  :grouphug:

Вярвам!!!!
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #68 -: Юни 29, 2010, 12:10:14 pm »
Чин прегръщам те и много добре знам какво изживяваш! Поплачи си, изстрадай го и после горе главата и напред!
При първата ми бременност и аз прокървях и се оказа миссед.
В петък ужаса се случи наново. За щастие веднага ме приеха в болница и за сега нещата са що годе овладени, но имаме съмнения за единя близнак  :(

Бъди силна!
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #69 -: Юни 29, 2010, 12:22:19 pm »
Петя  :D и ако има и други именички - Честит имен ден. :balk_5: :bighug: най искреното ми пожелание е твоето най искано желание.  preggo yahoo_17
chin  - много силно те прегръщам, нека много скоро всичко вече е зад гърбът ти и да се радваш на нова и успешна бременност миличка. :bighug:
Ех, че пълна темичка с нови мамчета, нека всяка от нас срещне по скоро своята най желана мечта! Мисля ви всички. И малко розови вирусчета ако ми позволите? ;)
 :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
« Последна редакция: Юни 29, 2010, 12:40:38 pm от stertje »
<br />[/url][img]http://ticker
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #70 -: Юни 29, 2010, 12:26:49 pm »
Мила chin, всички ще сме с теб в този момент :( :(. Горе главата - сигурна съм, че следващият път всичко ще е наред .. :)


*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #71 -: Юни 29, 2010, 13:19:22 pm »
Привет, момичета!

Тини, невероятна трапеза, както не съм хапвала още, направо започнах да преглъщам  :lol:
Пете, жива и здрава да си ни, бъди много щастлива!
Хубав празник и на всички, които днес имат повод!

Честито на Г-жа Даниелс, нека вълшебните мигове продължават все така  :love:
Къде качвате снимки, моля?

Тити, този месец май ще имаме много причини да НЕчакаме, дано  :crossfingers:

Чини  :grouphug: и това ще отмине ... ще остави следа, но няма начин, продължаваме.
Криска, дръж, миличка  :hug2:

Виждам всички се справяте перфектно с лова, макар и някои без  :bbt:, но важен е резултата, усещам, че следващата седмица ще има много +++++++++

Бжи, ако имаш търпение да изчакаш, най-добре.

Хубав ден на всички!
Прегръщам ви!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #72 -: Юни 29, 2010, 13:46:50 pm »
Не съм сигурна във Велико Търново къде мога да пусна кръвен тест ако има някой от Търново моля да ми каже!
трябва ли да е на гладно? да не съм пила кафе и т.н.
Аз излизах и не съм видяла въпросчето на Бжи  :oops: Може да е късно ама кръвен можеш да пуснеш в поликлиниката отстрани в лабораторията мисля, че "Медика" беше (както и във всяка друга лаборатория ако се сещаш другаде). Само не знам дали трябва да е на гладно или не  :wink:
п.с.пуууууууу че съм шматка заспала  osi_6 - Чин, миличка, много съжалявам  :grouphug2: знам колко ти е трудно и колко гадно е всичко, но ти си силна и знам, че ще изправиш глава, ще продължиш напред и когато най-малко очакваш щастието ще те сполети с пълна сила, а до тогава горе главата и помни, че всички сме с теб!!!  :hug2:
« Последна редакция: Юни 29, 2010, 14:04:03 pm от anizi »
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #73 -: Юни 29, 2010, 13:50:06 pm »
Chin думите са излишни ,затова само ще те  :bighug:

Знаеш че всички сме с теб и те подкрепяме..

П.С.Пете честит имен ден!!!!Жива и здрава,много засмяна и съвсем скоро МАМА!!!!

*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #74 -: Юни 29, 2010, 13:54:10 pm »
Здравейте милички,

С малко закъснение- честито на новата булка  :ballons:

Честит имен ден на Петя и всички празнуващи днес  osi_5

На Чин- все си мисля, че по пътя към заветната цел има и радости и разочарования, затова ти изпращам една силна виртуална прегръдка /знам, че вътрешно изживяваш тежък момент, аз също съм от твоята зодия и знам колко сме чувствителни/, но и това ще мине и после, с нови сили напред.

Аз имам рожден ден в петък и сега съм се заела с организационни задачи- т.е. да запазя място и да поканя гостите /неприятно, че винаги в този сезон много хора пътуват нанякъде/, а и нали сега имам нещо като двоен повод за почерпка - РД и годежа, за който ви разказах. Сутринта имах излизане по работа и на връщане си взех една много сладурска рокличка, нямам търпение да се прибера и да я пробвам с подходящ сутиен, тъй като е с бюстие и се надявам да не ми е широчка горе :) Опитвам се да намеря малките хубави поводи за усмивка, че навън е такова мрачно и потискащо, плюс че има и някои семейни проблеми около мен /имотни, но свързани с нашето бъдещо жилище/. На моменти и моите нерви не издържат и се държа зле с хората, които най-много обичам, е, на всеки се случва... искам вече да видя слънчице и се надявам като дойде рождения ми ден да изляза и от "дупката".


Целувам ви всички!!  :grouphug:


 

*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #75 -: Юни 29, 2010, 14:23:11 pm »
Чини мила, не знам какво да ти кажа...нямам думи..празни ми се струват .
Ще ползвам едни твои, които много ми харесаха ...

НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙТЕ... повярвайте ми, отчаянието и лошите мисли до никъде не водят. Всеки ден от живота ни и това, което ни се случва, се случва защото така трябва. Има време за всичко и когато ни е писано да се случи, то ще се случи. Не се противопоставяйте на съдбата си, не се курете, не бъдете гневни. Радвайте се на всеки ден, в който сте живи и здрави, радвайте се за това, че имате мъже до себе си, защото има жени, които дори не могат да си помислят за дете.
Зачеването е чудо, а не наш план, за жалост то не зависи от нас...
:)

Поплачи си, после когато си готова стани, изтупай се и напред. Надявам се следващият път когато стане - пак да си сложиш лентичка. Не бива да живеем в страхове.  :bighug:
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #76 -: Юни 29, 2010, 14:27:14 pm »
Стерче  :D миличка много се радвам , че ни наглеждаш и се появяваш от време на време
Криска миличка, пази се и топли бебочетата не се отчайвай и не се притеснявай всичко ще е наред
фе приятни емоции докато организираш рождения си ден
Лек ден милички
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #77 -: Юни 29, 2010, 14:48:06 pm »
Чин, мила  :bighug: много съжалявам. Моята първа бременност завърши с мисед, в 10г.с., бях държала ембриона в себе си повече от месец  :balk_145: Пожелавам ти дните бързо да се изнижат, за да започнете опитите наново и всичко да е наред!!
Петя, а и всички, които празнуват - честит имен ден, бъдете много здрави!!
Г-жо Даниелс, честито!! Бъдете много щастливи  :dance2: :married:
гледам снимките в албумчето :) качих и наши :)
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #78 -: Юни 29, 2010, 14:49:07 pm »
Raissa777 Благодаря ти че си публикевала тези думи толкова хубаво звучат и могат да изтеглят всеки от най-голямата дупка.

Да ви питам момичета, какво да правя течението продължава почва да ме хваща страх по бледо е от вчера и не е постоянно,но има нишки в него, като сесиреци но не са   :(
Страх ме е !  osi_1



*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #79 -: Юни 29, 2010, 15:06:24 pm »
Къде ги гледате тези снимки ?
Аз рових в снимка.бг ама нйет !  :?
( може би окьоравех ...? )