0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #220 -: Юли 04, 2010, 11:27:38 am »
Анииии много хубаво :) Да е жив и здрав Христо и да е живота му изпълнен с много хубави моменти :) прекрасно име си има бебо :) Ей браво- да се събудя и да прочета една супер новина-дано всеки ден е Велик Ден :):)  От мен много прегръдки-отивам малко да се "разтъпча" по плажа и след това на киноооо .. Лек и слънчев ден момичета кокичета
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #221 -: Юли 04, 2010, 12:41:14 pm »
Здравейте, и аз съм тук, надничам и ви чета,
Честито на Ани да е жив и здрав малкия юнак Христо, да расте здраво и обичано дете!! Няма по-хубаво нещо от това, от опит го казвам ;)Затова пак съм се наредила на тази опашка! На всички ви пожелавам този късмет даже по няколко пъти да ви споходи!!!

Ртф, личи си че си много силен човек, дано слеващия път стане!! Стискам ти палци!! Сигурна съм, че ще постигнете мечтата си!! :bighug: :bighug:

Ние ловуваме, пък да видим!
Хубав и слънчев ден на всички!
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #222 -: Юли 04, 2010, 13:55:03 pm »
Здравейте и от мен.Благодаря на всички за пожеланията. Ами венчавката е чак следобяд затова използвам момента да ви видя.
Честито Анизка, да сте живи и здрави.Много да те слушка и бързо да се връщаш на тепиха за втора победа.

РТФ мила, сега видях- съжалявам, но и съм щастлива да видя колко силна си наистина.

Целувам ви много, всички, ще пиша чак утре и ще кача и снимки / ако направим /  :P

Обичкам вииииииии


*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #223 -: Юли 04, 2010, 14:07:20 pm »
Ето аз се наработих за днес и сядам да видя тук какво става и оооо голяма радост.
Честит юнак на Ани!Да е жив и здрав и цял живот само да ви радва.
Йоли честита ви ваенчавка и на вас!Чакаме снимки.
На Луничка богат улов  :balk_175:
  <br />
*
Re: Претъпкана тема само с ++++++ 28.06 - 04.07 :)
« Отговор #224 -: Юли 04, 2010, 15:26:33 pm »
Здравейте милички, ето ме и мен нямаше ме в града и неможах да пиша, но мислено бях с всяка една от вас
Аничка честит ви мъж , да ви е жив и здрав това е най-важното  :D
Йолиииии честита ти венчавка миличка, дълъг и щастлив семеен живот и Годпод да пази семейството ви  :D
Милички отивам да готвя, че изоставам вече  :D
Лек ден и новата седмица да ни донесе повече усмивки и положителни емоции