0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Добро утро!
Маринка, благодаря за кафето!
Добре дошла на Кристина!
Исе, знам, че ти е много трудно, но наистина те мислим и сме с теб.


*
Добро утро!
Маринка, мммм, че сладко кафенце си ни приготвила! :D Благодаря!
Кристина, добре дошла! Дано скоро да ни се похвалиш с +++++  :D
Исе, с теб сме мила!
Лека и спорна сряда!
*
Добро утро :)
Мънки, от както ти прочетох последния пост вчера те мисля!Дано всичко мине добре и 2те бебета се захванат със зъби и нокти!! Успех миличка, ще се помоля за теб!
Йоли, тези болезнените гърди....дано да са именно те, ПЪРВИТЕ признаци на бременност!!
Смарайда, как си днес?

От мен приятен ден на всички през океана :balk_7: аз отивам да нанкам! Лека нощ!  :balk_126:

*
Добро утро .
Маринка мерси за кафето .
Исе  с теб сме и се молим за твоето чудо . :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Лек ден милички .
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добро утро и от мен! Гроздеее  8O  :hungry: Маринка  :bighug: хубава масичка и сядам веднага.
Исе и аз съм с теб и се моля много горещо да се появиш с хубави новини!  :bighug:
Йоли с тази уникална графика, стискам палци да е станало  :goodluck:
Кристина добре дошла  :welcome_1: и от мен и дано скоро да се похвалиш с хубави новини!
Хубав и усмихнат ден на всички!
*
Добро утро милички, Маринка благодаря за здравословната закуска  :D, Исе миличка пращам ти цялата си положителна енергия и днес ще имаме 2 бебета в стомаха ти  :D
Лек ден милички и стискам палци за всички ви
*
Доброоо утрооо момиченцааа! Ех че готино кафеее супер  :D

Исе, днес всички ще сме мислено с тебе и ще се молим за най-хубавото развитие на нещата, и за най-готините хлапета на света да се усмихнат в прегръдките ти точно след 9 месеца  :)  newsm04, newsm06, newsm05  :D  :balk_104:

Момичета моят Мц окончателно приключи днес макар в календара да посочих леко течение това е защото има леко розовко по тоалетната хартия.... А сега на къде? :? Идея си нямам възможно ли е да подрани Ову? :? с колко? :? не меря БТ още мисля и този месец да прескоча и ако не се получи отново да почна да меря от следващия МЦ..... вие какво ще ме посъветвате? Вчера много ме боля лявата гърда до мишницата и отгоре днес и двете ме наболяват но много леко  :?

Пожелавам ви хубава сряда изпълнена с много много позитивна енергия и хубаво настроение и днес повечето от вас да ни зарадват с хубави новини  :balk_5: :bighug:
« Последна редакция: Май 12, 2010, 09:44:34 am от Бжи »



Добро утро!
Благодаря Ви за топлото посрещане!
Марина75 благодаря за закуската, точно такава я обичам - с повечко плодове :)
Мънки успех, дано всичко при теб се нареди по най-добрия начин и скоро се похвалиш с две бебчета
Успешна сряда, момичета
*
Здравейте, момиченца. Днес ми е 1 ден от официалното закъснение на МЦ. Като сгазен влак съм, не съм спала цяла нощ, просто не можах да мигна, от притеснение може би. Сега ми е лошо и ми се мота главата. Чакам важно обаждане, да видя какво ще правя с едни лекарства, които са ми изписани и ще спирам, заради детенцето.

Мънки, стискааам силно палци за успех.

Бжи, какво пречи да си мериш БТ? Мери я, лошо няма.






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
Да така е лошо няма,но така или инъче пропуснах началото мисля да оставя на нещата да се случат без много да знам  :wink: , защото както вече знаете лесно влизам във филми и сешашкам питам за дребни неща и лесно ги забелязвам (това без да меря), а сега си представете какво ще стане ако меря хеххееее  :lol:
 
леле много съм разсеяна  :oops: щях да ви казвам нещо и забравих  :oops:
айде като се сетя.....  :oops: голям срам  :lol: :oops:



*
Здравейте момичета влизам набързо да ви попрочета

Smaraidi  честито и от мен мила леки 9 м
Исе мило всичко ще е на ред дано се върнеш с хубави новини стискаме палци !
Лек ден на всички !
[/url]
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Добро утро момичета-кокичета.

Едни малки палчета, но сииииииилно стиснати за Мамунката.Муно, целувам те, хайде с усмивка и положително мислене и да ходиш да си взимаш децата

Маринка кафето е прекрасно

Аниииииииии, заключвай я оная гадната вещица, че доки каза, че всичко клони към бременност и сега ще чакаме закъснение и  ...  :bfp:

Смараиди, мила всичко ще бъде като по книиижкааааааааааа  :bighug:

Целувам всички ви и пожелавам един мнооого слънчев ден


Ох как ми се иска да съм вече в темата родили!!! След аборта като че ли още повече очаквам да стане чудото и незнам и в коя тема да пиша. Нямам проблем, но само ми повтарят да не съм мислела за това. Но този месец- 3 след спонтанния аборт ми закусня с 4 дни и се побърках от нетърпение и наджда, но пак дойде!!!! :( Как да не мисля като толкова жадувам за детеце около мен само бебета гледат и не мога да н се сещам помогнете ми да не го мислия поне докато тане. Спортуваме с мъжа ми, но явно това не е достатъчна разсейка не е. Надявам се скоро да съм с корем и прекрасни 9 месеца!!! Очаквам препоръки за успокояване на психиката ще съм благодарна! :oops:
*
Здравейте и от мен ,
Leoparda, всички сме така. Но ще се оправим ... като станем майки  :) На "не го мисли и ще стане" се отговаря само с " разбира се" и ако можеш да изстискаш някоя усмивка .. Аз мога само едно да ви кажа - не се самосъжалявайте и не се превръщайте в побъркани само от една мисъл същества.. Повтарям си го всеки ден и на себе си. Много е трудно ,но трябва да сме силни ,от сълзи полза няма.
Успех момичета !
За протокола : Аз съм на етап изследване на щитовидна жлеза - другата седмица.. Всичко друго ни е уж ОК,но втора година бебе няма  :(
*
Момичета привет.Като имате време хвърлете едно оченце на моята графика,че съм озадачена?Иси,и тук да ти пожелая успех.Йолич,айде дано мила имате хубав резултат.Бжи,не се вглеждай толкова е мой приятелски съвет,защото аз така си патя вече 1година..Лео ,мила  :hug2:

*
Така с това "не го мисли...." и аз не се справям въпреки,че не пробваме отдавна желанието е толкова силно,че няма как да не го мислиш... а за вглеждането да ще се пробвам този месец да се вглеждам във всичко,но ми е толкова интересно ще усетя ли нещо... няма ли?
 Искам да ви питам вярвате ли и възползвате ли се от калкулаторите за ОВУ  в интернет? На мен все различно ми показват  :?



*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
МОНИИИИИИ, ти кога ще пускаш тест бе слънцеееее????


*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Ох, Слънчица мои !

Аз чакам с нетърпение тестове и от двете ви Мони  :crossfingers: и Йоли  :crossfingers:  :bighug:

Маймунката би трябвало да е на път за вкъщи вече... :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: Чакаме те!
 :pink_dust_1: :green_dust_1:

По въпроса с "не го мисли и ще стане" ...
Аз лично много вярвам. Може би защото си изпатих...и го усетих на свой гръб.
Колко пъти съм го казвала преди време на мои дружки, после колко пъти съм го повтаряла на себе си... Не и не! Не ставаше. Само за това мислех...постоянно.
В началото бях като Бжи - много развълнувана, с много надежда...правим бебе...ура!
Прокрадваше се някаква мисъл, че няма да стане лесно и бързо, ще имам проблем...но бързо я гонех. Все пак "юпиии правиме бебе"!
После, също много бързо се отчаях, а и ходенето ми по лекари не беше като "нищо да ни няма"...
В момента в който ми казаха, да се откажа поне за 6 месеца...че така или иначе няма да стане - се сринах. Но наистина се отказах - спрях да го мисля. То и какво да му мисля...
След 2 месеца забременях.
Нито съм гледала дни, нито тестове за ову...нито съм лежала след секс , дори до ден днешен не знам кога точно съм забременяла. Даже ! ( сори за откровенията..) обикновено след кекс, когато не бебеправим и не лежа на леглото... си правя промивка на влагалището, за да не се цапам. Та и тогава съм я направила.
В момента си мисля, че ако не се бях вманиячила и депресирала толкова, щях по-рано да забремения, барабар с всичките ни проблеми. Макар че знам ли, Божа работа.
« Последна редакция: Май 12, 2010, 12:37:01 pm от Raissa777 »
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Аниииииииии, заключвай я оная гадната вещица, че доки каза, че всичко клони към бременност и сега ще чакаме закъснение и  ...  :bfp:
Заради голямата молба на Йоли веднага се захващам със запирането на онази......
дано това да помогне на всички и това  :green_dust_1:!
Лео....  :hug2:
*
Смараиди, честито  :) и от мен!

А за мисленето, не може да желаеш нещо толкова много и да не го мислиш. Според мен няма как да стане. Единственото нещо, което аз успявам да направя е да се уверя, че съм здрава физически /доколкото това е възможно при мен/ на този етап и не е това причината да не успявам. Но всеки месец чакам с нетърпение дали е станало. Естествено гледам и да съм спокойна и да не се вманиачавам.

Мънки, мила, дано всичко да е минало както трябва  :bighug:



Аз чакам с нетърпение тестове и от двете ви Мони  :crossfingers: и Йоли  :crossfingers:  :bighug:




И аз, и аз!  :D
« Последна редакция: Май 12, 2010, 12:53:23 pm от iv_z »