0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Добър ден милички, ами да и аз е ги обичам тия дълги работни седмици, но какво да се прави. За мен този ден ще е много тежък, защото сме на 2 рождени дни-на малката на едно детенце от групата и на баба му на моя мъж - става на 89 години женицата :D
Ами и аз стискам палцииииииии на всички и наистина къде е Мони - не ни дръж в напрежение мила, хайде да завършим темата с + тест  :D :crossfingers:
Хайде лек ви ден
*
Здравейте, момичета - кокичета. Навън направо ще ни издуха. излязох да разходя кученцето и щеше да ме отвее.
Ив, какво да кажа, за бившата, ми като иска да мие чинии :dishes:.
Пете, то у нас като хотел. Сега имаме на гости корейци, на мъжа приятели. Вчера като им каза да ходим на обяд и те се строиха в коридора един до друг и чакат :jump12:. Не пушат, не пият, страшни са.
Усмивки за всички вас :).

Ааа, и закуска ми спретнаха корейчетата :wink:.
« Последна редакция: Май 16, 2010, 11:30:40 am от Smaraidi »






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
Имам супер новина  :lol: :lol: :lol: Вчера видях двете чертички...много съм щастлива! Месец май и аз и милото сме рожденници - получихме нашият най-хубав подарък. Стискайте ми палци - утре ще си пусна кръвен!  :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:
*
Чакай и тук да ти честитя душооо!Много се радвам и ако бях при теб щях да те нацелувам едно хубаво  :D :bighug: :dance2:Аз не съмси правила още но в началото на седмицата...дано имам новинки... :bfp:На всички приятен ден и утре от работата ще пиша

*
Йоанче браво много се радвам честито ,много хубава новина!
Момичета утре съм при док и имам нужда от вашата мислена подкрепа!
Приятна почивка на всички желая
[/url]
*
Йоанчеее, браво и тихичко честито, мила!
Дано всичко е ОК и след кръвният да си най-щастливата жена! :D
Мони, продължавам с палците!
Ей, Вив, и на теб стиснати палци!  :D
А за утре нещо разбрахме ли се???  Кой ще ни пуска темичка, аааааааааааааааааааааа???? :wink:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Йоанка,честито и от мен.
Цитат
А за утре нещо разбрахме ли се???  Кой ще ни пуска темичка, аааааааааааааааааааааа????
И аз това питам и се чудя защо толкова много ви е страх да я пускате тая тема бе мацки.[/color]

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Честито на всички от мен!
А ние редим  :bed: :bed: :bed: :bed: :bed: :bed::bed: за едно  :lovedock:
Дано този месец е късметлийски и за нас!
Моля пишете ме в  :pleasantry: ловуващи  :D
Момичета много хубава почивка ви желая и ползотворана на всички ловуващи  :bed: :bfp1:
« Последна редакция: Май 16, 2010, 17:51:30 pm от Бжи »



*
Честито на Йоанчето! Браво много хубава новина за края на седмицата. Ха дано и новата седмица започне с хубави новини от очакващите - Мони и за теб се отнася  :lol: Стискам палци.
Вив и на теб стиснати палци, всичко да е наред. С теб сме.
Преди обед си направихме една хубава разходка, а следобед такъв сън му дръпнах, чак сега ставам. А утре на нова сметка - работа, работа ....
 :bighug:


Имам супер новина  :lol: :lol: :lol: Вчера видях двете чертички...много съм щастлива! Месец май и аз и милото сме рожденници - получихме нашият най-хубав подарък. Стискайте ми палци - утре ще си пусна кръвен!  :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:
Честитоооооооооооооооооооооооооооооооо  :dance2: :dance2: :dance2: :hug2:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Имам супер новина  :lol: :lol: :lol: Вчера видях двете чертички...много съм щастлива!

Честито ,Йоанче..Ето това е страхотно завършване на седмицата .
Стискам палчета и за началото на другата да има такива новини.
*
Честито Йоанче. Дано скоро всички в тази темичка видят двете чертички.
Желая ти лека бременост и пухкав финал.

*
Благодаря ви момичета! Вълнението ми е голямо. Стискам палци и на Мони другата седмица, Маймунката и при тебе започва обратното броене  :bighug: :bighug: :bighug: Въобще на всички, копнеещи за две чертички - стискам силно палци. Всички ще успеем!
*
Йоана, Честито! Желая ти безпроблемна и красива бременност и най-сладкото бебенце на финала  yahoo_17
*
Йоана, честито!  stork-boy
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Честито, Йоана, щастлива и безоблачна бременност. preggo
*
Йоана, честито и от мен.
Бжи, само любов ти желая.
Мони, стискам палци, Вив и на теб палчета :) :).






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
За последно тази седмица да се пльосна тук и аз.. Честито на Йоана, каква хубава новина!!! Прекрасни 9 месеца и накрая един сладък пухкав бебок!!  :cloud9: :biglove: