0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Благодаря на всички за искрените мнения и чакам още идеи по вупроса НЕ ГО МИСЛИ И ЩЕ СТАНЕ!!! Да бе да. Само ни подпитват ама кога ще започнете за бебе да мислите, ама ние сме смо от 7 месеца женени какви са тези въпроси. :( osi_12 Просто искам да съм заета с друго и да е мислия! Надявам се и чакам. Ходих и аз по лекари,но не знам да са открили засега проблеми просто опитида правим и това е опитваме 1 година само с 1 аборт као резултат! Моля се на бог да ни благослови поне да не се шашка! :oops:
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Раиска, Ив, Анизка и на всички стискащи палчета БЛАГОДАРЯ, но... Мони къде е, при мен има време, но тя трябва да ни радва вече

А относно НЕ ГО МИСЛИ- е те такова животно нема. Кой квото ще да ми говори- изследвания, лекари, лекарства, процедури и да не го мислиш???? Ами желанието ? Е не, който ми го дава тоя акъл значи не го е преживял просто и не разбира. Така, че една оскъдна усмивка и репликата "Добре" и туй то по въпроса за магданоза !!!


*
Вижте на какво попаднах:
Ехооо, поздрави на всички от Мънки :)
Тя е добре, има си три замразени маймунчета, и още две красиви малки маймунки в тумбачето....
Супер си маймунски! Сега остава обратното броене  :D
И аз ти пожелавам :bori_007: :bori_004:
*
Ееееее, много се радвам.
Браво, Исе.
Уха, от кога надничам да чуя хубава новина.


*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Пуууу от кога обикалям като гладно куче за тази новина  :bighug: :goodluck: :bighug:
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Супеееееееер, Мънки:ywoohoo:
Сега вече мога да поработя, че от сутринта работа не мога да подхвана. :D
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Браво Мункееееее целууууууууууууууууувам теееееееееееее щуркооооооооооооо


*
 :bori_011: :bori_012: еййййййй бравооо много си радвам!!!! Супер новина продължаваме да стискаме палците малчовците да пораснат здрави и много много пухкави и с розови бузки  :D :cloud9: пожелавам да са много леки!
А аз се чудя защо емоциите ми преливат от чуството, че ей сега ще се разплача до това да ми е много смешно пък то било сълзи от радост,че на бял свят ще се появят още сладки маймунчета :flower: :a_monkey_01: :a_monkey_01:



*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Много се радвам за Исето!
Исенце пожелавам ти така чаканото високо ЧХГ и разбира се безпроблемни 9м.!
*
Браво ,за прекрасните новини покрай  Маимунката .
Супер.....  дано ,дано ,дано .
*
Бравооооооооооо за Мънки, браво.

При мен спирам част от лекарствата, които са ми за натрапливата невроза, която имам от 3 години. Остава ми само антидепресанта до края на месеца и при вече сигурна бременност го спирам и него. Страх ме е да не се върне заболяването, защото е нещо ужасно. Нуждая се от вашата подкрепа.






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
Здравейтееее, аз само малка корекция да направя  :D замразените са вече четири  :drunk: :drunk: :drunk:
Прегръдки за всички от Мънки,не може да пише сега защото почива.
*
Здравейтееее, аз само малка корекция да направя  :D замразените са вече четири  :drunk: :drunk: :drunk:
Прегръдки за всички от Мънки,не може да пише сега защото почива.

Браво, само излишни притеснения бяха ...
Да почива сега.... и усмивки ...
Исе  yahoo_33
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
 :ywoohoo: Браво Маймунке !  :balk_47: :balk_46: :balk_104:

Значи не е станало така...да останат 2 от 11  :D Имаме 4 сладоледчета! Бравос!
Само ни стресирахте !  osi_6

Чакаме сега  :bfp::crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
 :pink_dust_1: :green_dust_1:

( ние вече категорично сме девойка  :D )
« Последна редакция: Май 12, 2010, 17:12:56 pm от Raissa777 »
*
Бравоооооо бе муноооооо  :drunk: :drunk: :goodluck: :bighug: :pipy_longstocking: суперррррррр, това се казва новина и аз цял отварям да видя какво става, но ето че новините са повече от добри и сега остава голямото чакане на високото ЧХГ  :D
Раискаааа ихааа мома ще имаме браво и натеб  :D  :bighug:
Целувки за всички и наистина чакаме + резултат като за начало от Мони и Йоли  :D :lol: :D :D :D
*
Браво Мънки!!! А така, почивай сега, че после с двата бебока, няма да има почивка!! :)
Колкото до "успокои се и ще стане" Това го чувам по-често отколкото ми се иска!! И няма как да стане "успокоението"..Да не говорим, че това го казват хора, които не знаят какво е "да се успокоиш и да стане" Например майка ми... да ме прощава! 4 деца сме! Или приятелки мои, които или са бременни или имат по едно, някои дори и по 2!!! Ееее..Дразня се ужасно много!! Да не говорим, че аз забременявам, 4 пъти вече, и ги губя, без доказана причина!! Да не се задълбочавам, че направо ще избълвам куп "цветущи" изрази  :bonk:

*
Мънки, спинкай сега, че после няма почивка,  :babyflips: :babyflips:
Смарайди, стискам палци всичко да е наред.
Раиса, честита мацка,  :bori_015:
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Много се радвам за четвъртото маймунче.
Само така, Исе, всичко ще е ок.
Раиса, честита ти новина за девойката.  :D

А аз малко съм притеснена. Предишните месеци до тези дни от МЦ засичам положителен ову тест. А този месец дори започнах един ден по-рано и все отрицателни. Дори тестовата черта избледнява с всеки изминал ден. Чудя се дали не се е изместила още по-напред.

п.п. Виждам, че Мънки наднича.  :wink:
« Последна редакция: Май 12, 2010, 19:51:59 pm от iv_z »


Мънки, почивай мило сега и дай Боже, ще се моля от сърце и душа за теб и мънкитата- всичко ще е наред! Раиска,честита ви мома !
*
Добро утро!
Заповядайте на закуска


Да ви е сладко  :D
Пожелавам успешен ден на всички. И бягам на работа, че заради този дъжд, тази сутрин е едно сънливоооо. Изобщо не ми се ставаше, ама няма как.
Чао за сега.